Kdo je to?
Kdo je to, byl Neurotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurotik? Lidé, poruchy

Kdo je to Neurotik?

Co znamená a jaký je význam slova Neurotik?

Neurotik je pacient trpící neurózou, tedy duševní poruchou, která se projevuje stavy úzkosti a stresem. Mohou se objevit fobie nebo psychosomatické obtíže.Kdo je to, byl Neurotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurotik? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Neurotik s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova PF? Víte co je Biotop? Vzpomněli byste si co znamená slovo Příkazový řádek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tunelování?

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, formulace, kdo to je, popis, kdo je Neurotik?, etymologie, heslo, význam pojmu, popis, wiki, co je to Neurotik?, definice, slovo, vysvětlení, poruchy

Pojem Neurotik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Neurotik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Neurotik na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Neurotik ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Neurotik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Neurotik například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Neurotik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Neurotik? Kdo to byl Neurotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurotik? Definice pojmu Neurotik se nachází v sekci poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než poruchy.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?