Kdo je to?
Kdo je to, byl Neurotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurotik? Lidé, poruchy

Kdo je to Neurotik?

Co znamená a jaký je význam slova Neurotik?

Neurotik je pacient trpící neurózou, tedy duševní poruchou, která se projevuje stavy úzkosti a stresem. Mohou se objevit fobie nebo psychosomatické obtíže.


Kdo je to, byl Neurotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurotik? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Neurotik? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Procesor? Vzpomenete si na definici slova Exorcismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Psotník? Vzpomněli byste si na význam slova Homeopatie?

Klíčová slova: popis, synonymum, informace, Neurotik, význam slova, kdo je Neurotik?, význam pojmu, odborný výraz, popis, poruchy, přesný výraz, etymologie, kdo to je, co znamená, vysvětlení, definice

Pojem Neurotik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Neurotik ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Neurotik ve Wikislovníku

Najít termín Neurotik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Neurotik na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Neurotik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Neurotik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Neurotik? Kdo to byl Neurotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurotik? Definice pojmu Neurotik patří do sekce poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?