Kdo je to?
Kdo je to, byl Neurotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurotik? Lidé, poruchy

Kdo je to Neurotik?

Co znamená a jaký je význam slova Neurotik?

Neurotik je pacient trpící neurózou, tedy duševní poruchou, která se projevuje stavy úzkosti a stresem. Mohou se objevit fobie nebo psychosomatické obtíže.


Kdo je to, byl Neurotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurotik? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Neurotik? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Procesor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Promoce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Psotník? Znáte termín Nohejbal?

Klíčová slova: etymologie, význam slova, definice, slovo, wiki, termín, poruchy, význam, vysvětlení, pojem, synonymum, význam pojmu, původ slova, Neurotik, popis, co znamená

Pojem Neurotik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Neurotik na Youtube

Hledat pojem Neurotik ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Neurotik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Neurotik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Neurotik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Neurotik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Neurotik? Kdo to byl Neurotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurotik? Definice pojmu Neurotik je v kategorii poruchy. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Neurotik i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?