Kdo je to?
Kdo je to Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hédonista? Lidé, filozofie

Kdo je to Hédonista?

Jaký je význam slova Hédonista? Co to znamená?

Hédoné znamená řecky "slast" nebo "potěšení". Hedonismus byl antickým filozofickým směrem, jehož základní myšlenkou bylo, že slast je hlavní motivací lidského jednání. Dnes jako hedonistu označujeme člověka, který si neodpírá žádné "radosti života" (ženy, alkohol apod.).Kdo je to Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hédonista? Lidé, filozofie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hédonista sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to DNS? Znáte pojem GIBS? Vzpomněli byste si na význam slova Noetika? Vzpomenete si na definici slova Uloženka?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, původ slova, synonymum, přesný význam, význam, definice, popis, termín, přesný výraz, přesný výraz, lexikon, filozofie, Hédonista, význam slova, heslo

Pojem Hédonista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Hédonista

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hédonista ve Wikimedia Commons

Hledat termín Hédonista ve Wikislovníku

Najít heslo Hédonista ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Hédonista na Google.cz

Hledat pojem Hédonista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hédonista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hédonista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Hédonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hédonista? Definice pojmu Hédonista je v sekci Filozofie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Filozofie.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.