Kdo je to?
Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Kdo je to Hédonista?

Jaký je význam slova Hédonista? Co to znamená?

Hédoné znamená řecky "slast" nebo "potěšení". Hedonismus byl antickým filozofickým směrem, jehož základní myšlenkou bylo, že slast je hlavní motivací lidského jednání. Dnes jako hedonistu označujeme člověka, který si neodpírá žádné "radosti života" (ženy, alkohol apod.).Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hédonista? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kýč? Vzpomenete si na definici slova Velký pátek? Vzpomněli byste si na význam slova Hanopis? Vzpomněli byste si na význam slova Šambala?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, popis, termín, informace, původ slova, popis, filozofie, pojem, formulace, význam pojmu, etymologie, Hédonista, význam slova, odborný výraz, co je to Hédonista?

Pojem Hédonista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Hédonista zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Hédonista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Hédonista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Hédonista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Hédonista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hédonista například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hédonista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hédonista? Kdo to byl Hédonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hédonista? Definice pojmu Hédonista je v kategorii filozofie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v filozofie.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.