Kdo je to?
Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Kdo je to Hédonista?

Jaký je význam slova Hédonista? Co to znamená?

Hédoné znamená řecky "slast" nebo "potěšení". Hedonismus byl antickým filozofickým směrem, jehož základní myšlenkou bylo, že slast je hlavní motivací lidského jednání. Dnes jako hedonistu označujeme člověka, který si neodpírá žádné "radosti života" (ženy, alkohol apod.).Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Definici slova Hédonista můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kýč? Vzpomněli byste si co označuje výraz Anuita? Vzpomněli byste si na význam slova Feminismus? Znáte termín Ad hoc?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, popis, formulace, definice, co je to Hédonista?, kdo je Hédonista?, vysvětlení, původ slova, lexikon, popis, slovo, wiki, informace, termín, odborný výraz

Pojem Hédonista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Hédonista ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Hédonista ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Hédonista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Hédonista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hédonista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hédonista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hédonista? Kdo to byl Hédonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hédonista? Definice pojmu Hédonista patří do sekce filozofie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Hédonista i v jiné kategorii než v filozofie.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.