Kdo je to?
Kdo je to Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hédonista? Lidé, filozofie

Kdo je to Hédonista?

Jaký je význam slova Hédonista? Co to znamená?

Hédoné znamená řecky "slast" nebo "potěšení". Hedonismus byl antickým filozofickým směrem, jehož základní myšlenkou bylo, že slast je hlavní motivací lidského jednání. Dnes jako hedonistu označujeme člověka, který si neodpírá žádné "radosti života" (ženy, alkohol apod.).Kdo je to Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hédonista? Lidé, filozofie

Zaujala vás definice pojmu Hédonista? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to DNS? Znáte pojem IIHF? Vzpomněli byste si na význam slova Noetika? Vzpomenete si na definici slova Mentoring?

Klíčová slova: definice, vysvětlení, popis, filozofie, přesný význam, heslo, informace, lexikon, pojem, synonymum, odborný výraz, wiki, přesný výraz, termín, slovo, co znamená

Pojem Hédonista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Hédonista ve Wikipedii

Zkusit najít Hédonista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Hédonista na Youtube

Vyhledat pojem Hédonista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Hédonista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hédonista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Hédonista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Hédonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hédonista? Definice pojmu Hédonista patří do sekce Filozofie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, text, termín, pojem třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Hédonista i v jiných kategoriích (než filozofie).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.