Kdo je to?
Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Kdo je to Hédonista?

Jaký je význam slova Hédonista? Co to znamená?

Hédoné znamená řecky "slast" nebo "potěšení". Hedonismus byl antickým filozofickým směrem, jehož základní myšlenkou bylo, že slast je hlavní motivací lidského jednání. Dnes jako hedonistu označujeme člověka, který si neodpírá žádné "radosti života" (ženy, alkohol apod.).Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Líbí se vám definice kdo je to Hédonista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kýč? Rozumíte pojmu Dynamo? Vzpomněli byste si na význam slova Feminismus? Znáte pojem Upgrade?

Klíčová slova: informace, přesný význam, popis, přesný výraz, co je to Hédonista?, heslo, co znamená, význam, formulace, definice, Hédonista, odborný výraz, kdo je Hédonista?, slovo, význam slova, pojem

Pojem Hédonista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Hédonista ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hédonista ve Wikimedia Commons

Najít výraz Hédonista ve Wikislovníku

Hledat pojem Hédonista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hédonista například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hédonista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hédonista? Kdo to byl Hédonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hédonista? Definice pojmu Hédonista je v kategorii filozofie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než filozofie).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.