Kdo je to?
Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Kdo je to Hédonista?

Jaký je význam slova Hédonista? Co to znamená?

Hédoné znamená řecky "slast" nebo "potěšení". Hedonismus byl antickým filozofickým směrem, jehož základní myšlenkou bylo, že slast je hlavní motivací lidského jednání. Dnes jako hedonistu označujeme člověka, který si neodpírá žádné "radosti života" (ženy, alkohol apod.).Kdo je to, byl Hédonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hédonista? Lidé, filozofie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hédonista s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kýč? Víte co je Luteální fáze? Vzpomněli byste si na význam slova Hanopis? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fjord?

Klíčová slova: heslo, etymologie, formulace, pojem, kdo to je, přesný význam, synonymum, popis, vysvětlení, informace, lexikon, definice, co znamená, přesný výraz, odborný výraz, co je to Hédonista?

Pojem Hédonista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Hédonista na Youtube

Zkusit najít frázi Hédonista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Hédonista ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Hédonista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hédonista například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Hédonista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hédonista? Kdo to byl Hédonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hédonista? Definice pojmu Hédonista se nachází v kategorii filozofie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než filozofie.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.