Kdo je to?
Kdo je to, byl Mechovák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechovák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mechovák?

Co znamená a jaký je význam slova Mechovák?

Mechovák je hanlivá přezdívka fanoušků hradeckého hokeje, klubu HC Hradec Králové. Tento název užívají především obyvatelé Pardubic. Údajně měli mechováci již ve středověku používat na místě toaletního papíru mech.
Mechovák jako fanoušek hokeje bývá neukázněný, typické jsou i časté výtržnosti a celkově neurvalé chování. Prosluli třeba házením toaletního papíru na ledovou plochu.Kdo je to, byl Mechovák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechovák? Lidé, hanlivé

Definici slova Mechovák můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Karuselový podvod? Znáte termín Droga? Vzpomněli byste si co znamená slovo KWp? Víte, co je to Rychlosůl?

Klíčová slova: původ slova, pojem, popis, význam slova, odborný výraz, význam, kdo to je, co znamená, vysvětlení, termín, heslo, informace, Mechovák, přesný význam, popis, wiki

Pojem Mechovák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Mechovák

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mechovák ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Mechovák ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Mechovák na Google.cz

Hledat videa s názvem Mechovák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mechovák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Mechovák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mechovák? Kdo to byl Mechovák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mechovák? Definice pojmu Mechovák se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.