Kdo je to?
Kdo je to Mechovák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mechovák? Lidé, hanlivé

Mechovák

Co znamená a jaký je význam slova Mechovák?

Mechovák je hanlivá přezdívka fanoušků hradeckého hokeje, klubu HC Hradec Králové. Tento název užívají především obyvatelé Pardubic. Údajně měli mechováci již ve středověku používat na místě toaletního papíru mech.
Mechovák jako fanoušek hokeje bývá neukázněný, typické jsou i časté výtržnosti a celkově neurvalé chování. Prosluli třeba házením toaletního papíru na ledovou plochu.


Kdo je to Mechovák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mechovák? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Mechovák s dalšími lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Hektar? Vzpomenete si na definici slova BFU? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sójové maso? Vzpomněli byste si na význam slova Krásná literatura?

Klíčová slova: synonymum, wikipedie, přesný výraz, Mechovák, informace, formulace, termín, pojem, etymologie, co znamená, definice, hanlivé, vysvětlení, původ slova, přesný výraz, heslo

Pojem Mechovák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Mechovák

Zkusit najít frázi Mechovák na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Mechovák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Mechovák ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Mechovák ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Mechovák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mechovák například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Mechovák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Mechovák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mechovák? Definice pojmu Mechovák patří do kategorie Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.