Kdo je to?
Kdo je Bill Clinton? Životopis Bill Clinton, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Bill Clinton?

Kdo je Bill Clinton? Životopis, informace, biografie, politici

Bill Clinton, celým jménem William Jefferson Clinton a původně William Jefferson Blythe III, je americký politik – demokrat, bývalý 42. prezident Spojených států. Ze své funkce byl odvolán. Jeho působení v prezidentském úřadu je hodnoceno jako jedno z nejúspěšnějších v dějinách.
Bill Clinton byl před nástupem do prezidentské funkce déle než deset let guvernérem státu Arkansas.Kdo je Bill Clinton? Životopis Bill Clinton, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Bill Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 19. srpen 1946
Místo narození: Hope

Zaujala vás biografie osobnosti Bill Clinton? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Anatomie? Vzpomenete si na definici slova Povinné ručení? Vzpomenete si na definici slova Koronavirus? Vzpomněli byste si na význam slova Světelný tok?

Klíčová slova: kdy se narodil Bill Clinton?, Bill Clinton, popis, životopis, wiki, informace, život, místo narození, biografie, kde se narodil Bill Clinton?, lexikon, osobnosti, Bill Clinton, datum narození, narození, osobnost

Pojem Bill Clinton je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bill Clinton zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Bill Clinton ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Bill Clinton ve Wikislovníku

Najít pojem Bill Clinton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Bill Clinton na Google.cz

Zkusit najít frázi Bill Clinton ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bill Clinton například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bill Clinton

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Bill Clinton? Kdy se narodil Bill Clinton? Kde se narodil Bill Clinton? Bill Clinton se nachází v sekci Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Bill Clinton řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Clinton i v jiné kategorii než je politici.