Kdo je to?
Kdo je Bill Clinton? Životopis Bill Clinton, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Bill Clinton?

Kdo je Bill Clinton? Životopis, informace, biografie, politici

Bill Clinton, celým jménem William Jefferson Clinton a původně William Jefferson Blythe III, je americký politik – demokrat, bývalý 42. prezident Spojených států. Ze své funkce byl odvolán. Jeho působení v prezidentském úřadu je hodnoceno jako jedno z nejúspěšnějších v dějinách.
Bill Clinton byl před nástupem do prezidentské funkce déle než deset let guvernérem státu Arkansas.Kdo je Bill Clinton? Životopis Bill Clinton, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Bill Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 19. srpen 1946
Místo narození: Hope

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Bill Clinton? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Holotropní dýchání? Víte co je Dysfrenie? Vzpomenete si na definici slova Robot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Centrismus?

Klíčová slova: kdy se narodil Bill Clinton?, místo narození, politici, wiki, Bill Clinton, národnost, popis, zajímavosti, lexikon, osobnosti, datum narození, životopis, narození, osobnost, kde se narodil Bill Clinton?, informace

Pojem Bill Clinton je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Bill Clinton na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bill Clinton ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Bill Clinton ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Bill Clinton ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Bill Clinton na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bill Clinton například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bill Clinton

Právě nyní již víte Kdo je to Bill Clinton? Kdy se narodil Bill Clinton? Kde se narodil Bill Clinton? Bill Clinton patří do kategorie Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Bill Clinton řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Clinton i v jiné kategorii než je politici.