Kdo je to?
Kdo je to Bill Clinton? Životopis Bill Clinton, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Bill Clinton?

Kdo je to Bill Clinton? Stručný životopis

Bill Clinton, celým jménem William Jefferson Clinton a původně William Jefferson Blythe III, je americký politik – demokrat, bývalý 42. prezident Spojených států. Ze své funkce byl odvolán. Jeho působení v prezidentském úřadu je hodnoceno jako jedno z nejúspěšnějších v dějinách.
Bill Clinton byl před nástupem do prezidentské funkce déle než deset let guvernérem státu Arkansas.Kdo je to Bill Clinton? Životopis Bill Clinton, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Bill Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 19. srpen 1946
Místo narození: Hope

Tento text (Bill Clinton) můžete samozřejmě sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Holotropní dýchání? Pamatujete si definici pojmu Euroval? Vzpomenete si na definici slova Lege artis? Vzpomněli byste si co znamená slovo Talek?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, etymologie, původ slova, význam, informace, vysvětlení, pojem, co znamená, kdo je Bill Clinton?, termín, význam slova, přesný význam, politici, slovo, popis

Pojem Bill Clinton je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Bill Clinton ve Wikipedii

Vyhledat výraz Bill Clinton v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bill Clinton ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Bill Clinton ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bill Clinton například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bill Clinton

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bill Clinton? Kdo to byl Bill Clinton? Kdy se narodil Bill Clinton? Kde se narodil Bill Clinton? Bill Clinton je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bill Clinton řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Clinton i v jiné kategorii než je politici.