Kdo je to?
Kdo je to Bill Clinton? Životopis Bill Clinton, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Bill Clinton?

Kdo je to Bill Clinton? Stručný životopis

Bill Clinton, celým jménem William Jefferson Clinton a původně William Jefferson Blythe III, je americký politik – demokrat, bývalý 42. prezident Spojených států. Ze své funkce byl odvolán. Jeho působení v prezidentském úřadu je hodnoceno jako jedno z nejúspěšnějších v dějinách.
Bill Clinton byl před nástupem do prezidentské funkce déle než deset let guvernérem státu Arkansas.Kdo je to Bill Clinton? Životopis Bill Clinton, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Bill Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 19. srpen 1946
Místo narození: Hope

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bill Clinton s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Holotropní dýchání? Znáte pojem Senča? Vzpomenete si na definici slova Lege artis? Vzpomenete si na definici slova Web?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, formulace, pojem, termín, přesný výraz, co je to Bill Clinton?, informace, lexikon, definice, synonymum, politici, Bill Clinton, vysvětlení, kdo to je, původ slova

Pojem Bill Clinton je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Bill Clinton doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Bill Clinton ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Bill Clinton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bill Clinton ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Bill Clinton v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bill Clinton například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Bill Clinton? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bill Clinton? Kdo to byl Bill Clinton? Kdy se narodil Bill Clinton? Kde se narodil Bill Clinton? Bill Clinton se nachází v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Bill Clinton dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Clinton i v jiné kategorii než je politici.