Kdo je to?
Kdo je to Individualista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Individualista? Lidé, filozofie

Individualista

Jaký je význam slova Individualista? Co to znamená?

Individualista je člověk, který preferuje osobní nezávislost a necítí potřebu podřizovat své zájmy kolektivu nebo společnosti.
Individualista vyžaduje velké množství osobní svobody, zároveň však přináší i osobní zodpovědnost. Preferuje využití vlastních schopností a zkušeností a samostatný přístup k řešení problémům před kolektivním vedením. Jsou pro něj důležité vlastní cíle a prospěch, které řadí nad potřeby kolektivu a společnosti.
Individualismus můžeme vnímat jako filozofický směr, ale i osobní postoj konkrétního člověka. Jde o slovo s neutrálním zabarvením, v určitém kontextu však může mít i negativní podtón (především v situaci, kdy chceme slovem individualista naznačit, že je dotyčný sebestředný nebo sobecký).
Slovo pochází z latiny.Kdo je to Individualista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Individualista? Lidé, filozofie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Individualista sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Kartel? Pamatujete si definici pojmu Pankreas? Vzpomněli byste si na význam slova Předčíslí účtu? Vzpomněli byste si co znamená slovo Imobilizér?

Klíčová slova: Individualista, význam pojmu, wikipedie, co znamená, pojem, význam, vysvětlení, přesný výraz, přesný výraz, wiki, odborný výraz, heslo, filozofie, původ slova, formulace, slovo

Pojem Individualista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Individualista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Individualista ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Individualista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Individualista na Youtube

Vyhledat slovo Individualista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Individualista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Individualista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Individualista

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Individualista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Individualista? Definice pojmu Individualista patří do sekce Filozofie

Kategorie filozofie, platon muž, individualista, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, text, termín, pojem třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Individualista v jiné sekci než filozofie.