Kdo je to?
Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hamoun?

Co znamená a jaký je význam slova Hamoun?

Hamoun je chamtivý, lakotný člověk, který baží po majetku, po zisku, nerad se s někým dělí a je sobecký, skrblík. To je naprosto zřejmé z lidové ironické průpovídky o hamounech: Hamty, hamty, ať mám víc než tamty.Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hamoun sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Abakus? Pamatujete si definici pojmu Lupus? Rozumíte pojmu Valkýra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Afinita?

Klíčová slova: kdo to je, vlastnosti, co znamená, formulace, lexikon, pojem, odborný výraz, popis, wiki, význam, slovo, přesný výraz, co je to Hamoun?, synonymum, heslo, kdo je Hamoun?

Pojem Hamoun je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Hamoun zkuste tyto odkazy

Najít pojem Hamoun na Google.cz

Najít výraz Hamoun ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hamoun ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Hamoun na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hamoun například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hamoun

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hamoun? Kdo to byl Hamoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hamoun? Definice pojmu Hamoun patří do sekce vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat pojem, text, definici, řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.