Kdo je to?
Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hamoun?

Co znamená a jaký je význam slova Hamoun?

Hamoun je chamtivý, lakotný člověk, který baží po majetku, po zisku, nerad se s někým dělí a je sobecký, skrblík. To je naprosto zřejmé z lidové ironické průpovídky o hamounech: Hamty, hamty, ať mám víc než tamty.Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hamoun? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Báseň? Víte, co je to Tapioka? Rozumíte pojmu BRICS? Rozumíte pojmu Epsomská sůl?

Klíčová slova: heslo, význam, co je to Hamoun?, etymologie, kdo je Hamoun?, odborný výraz, popis, vysvětlení, termín, formulace, informace, wiki, význam pojmu, přesný význam, slovo, pojem

Pojem Hamoun je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Hamoun v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Hamoun ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Hamoun na Youtube

Najít slovo Hamoun v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Hamoun ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hamoun například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Hamoun, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hamoun? Kdo to byl Hamoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hamoun? Definice pojmu Hamoun je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Hamoun hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.