Kdo je to?
Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hamoun?

Co znamená a jaký je význam slova Hamoun?

Hamoun je chamtivý, lakotný člověk, který baží po majetku, po zisku, nerad se s někým dělí a je sobecký, skrblík. To je naprosto zřejmé z lidové ironické průpovídky o hamounech: Hamty, hamty, ať mám víc než tamty.Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Tento text (Hamoun) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Báseň? Vzpomněli byste si na význam slova Outlet? Rozumíte pojmu BRICS? Znáte definici termínu Server?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, etymologie, co znamená, heslo, význam, Hamoun, přesný význam, informace, lexikon, wiki, původ slova, odborný výraz, kdo je Hamoun?, popis, slovo

Pojem Hamoun je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Hamoun ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hamoun ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Hamoun na Youtube

Hledat výraz Hamoun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hamoun například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hamoun

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hamoun? Kdo to byl Hamoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hamoun? Definice pojmu Hamoun je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.