Kdo je to?
Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hamoun?

Co znamená a jaký je význam slova Hamoun?

Hamoun je chamtivý, lakotný člověk, který baží po majetku, po zisku, nerad se s někým dělí a je sobecký, skrblík. To je naprosto zřejmé z lidové ironické průpovídky o hamounech: Hamty, hamty, ať mám víc než tamty.Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Definici slova Hamoun můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Báseň? Vzpomněli byste si co označuje výraz Guarana? Rozumíte pojmu BRICS? Znáte termín Messenger?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, kdo je Hamoun?, kdo to je, co je to Hamoun?, slovo, význam pojmu, co znamená, Hamoun, vlastnosti, pojem, wiki, původ slova, vysvětlení, formulace, etymologie

Pojem Hamoun je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Hamoun v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Hamoun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Hamoun ve Wikipedii

Najít termín Hamoun ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hamoun například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Hamoun? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hamoun? Kdo to byl Hamoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hamoun? Definice pojmu Hamoun se nachází v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hamoun v jiné sekci než vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.