Kdo je to?
Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hamoun?

Co znamená a jaký je význam slova Hamoun?

Hamoun je chamtivý, lakotný člověk, který baží po majetku, po zisku, nerad se s někým dělí a je sobecký, skrblík. To je naprosto zřejmé z lidové ironické průpovídky o hamounech: Hamty, hamty, ať mám víc než tamty.Kdo je to, byl Hamoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hamoun? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hamoun s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Abakus? Vzpomenete si na definici slova Cheerleading? Rozumíte pojmu Valkýra? Vzpomněli byste si na význam slova Morfin?

Klíčová slova: vlastnosti, přesný výraz, definice, popis, co znamená, vysvětlení, termín, pojem, význam, význam slova, co je to Hamoun?, lexikon, význam pojmu, informace, odborný výraz, popis

Pojem Hamoun je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Hamoun ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Hamoun na Google.cz

Hledat pojem Hamoun ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hamoun na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hamoun například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hamoun, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hamoun? Kdo to byl Hamoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hamoun? Definice pojmu Hamoun se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.