Kdo je to?
Kdo je Charlie Puth? Životopis Charlie Puth, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Charlie Puth

Kdo je Charlie Puth? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Charles Otto Puth Junior je americký zpěvák, skladatel a producent. Narodil se v New Jersey ve čtvrti Rumson. Jeho matka byla učitelkou hudby. Když měl Charlie 4 roky, začala ho učit na piano. V 10 letech začal studovat jazz a už o 2 roky později hrál v jazzovém uskupení v Count Basie Theatre v New Jersey. Divadlo si Charlieho najalo, aby hrál ve hře Charlieho Browna. Nahrál vlastní vánoční album Have a Merry Charlie Christmas, které sám nahrál a produkoval. Podomním prodejem si tak vydělal 600 dolarů. Po střední škole (Fair Haven Regional High School) nastoupil na univerzitu Berklee College of Music, kde studoval hudební produkci a inženýrství.
V roce 2009 si založil Youtube kanál, přes který se proslavil v roce 2011, když nahrál píseň Someone Like You od zpěvačky Adele. Pro známé osobnosti na Youtube Puth psal a produkoval písně.
Podepsal smlouvu se společností APG/Atlantic v roce 2015. Ve stejném roce se podílel na tvorbě písně See You Again s raperem Wiz Khalifa pro film Rychle a Zběsile 7. Píseň dosáhla prvního místa v hitparádě Billboard Hot 100 a udržela se zde dalších 12 týdnů. O rok později vydal debutové album Nine Track Mind (2016). Druhé album Voicenotes vydal o dva roky později (2018). Album se umístilo na 4. místě v hitparádě Billboard 200.
V roce 2019 vydal remix písně Easier od kapely 5 Seconds of Summer. Puth se podílel na napsání textu a pomohl s vydáním originální verze. Následovalo vydání singlů I Warned Myself, Mother a Cheating on You.Kdo je Charlie Puth? Životopis Charlie Puth, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Charlie Puth

Národnost: americká
Datum narození: 2. 12. 1991
Místo narození: Rumson, New Jersey, USA

Sdílejte tuto stránku s osobností Charlie Puth s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Cloudové úložiště? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ozonová vrstva? Vzpomněli byste si na význam slova Intelekt? Víte co je Apraxie?

Klíčová slova: narození, osobnost, zajímavosti, kdy se narodil Charlie Puth?, hudba, hudba, životopis, národnost, kde se narodil Charlie Puth?, wiki, popis, osobnosti, biografie, místo narození, lexikon, wikipedie

Pojem Charlie Puth je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Charlie Puth zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Charlie Puth ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Charlie Puth ve Wikislovníku

Najít pojem Charlie Puth v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Charlie Puth ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Charlie Puth ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Charlie Puth například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Charlie Puth

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Charlie Puth? Kdy se narodil Charlie Puth? Kde se narodil Charlie Puth? Charlie Puth se nachází v kategorii Hudba

Text vytvořen pro Superia.cz. Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Charlie Puth dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Charlie Puth i v jiné kategorii než je hudba.