Kdo je to?
Kdo je to Potápěč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Potápěč? Lidé, záliby

Potápěč

Co znamená a jaký je význam slova Potápěč?

Potápěč je člověk, který se specializuje na potápění do vody, kde stráví nějaký čas a kde provádí různé úkoly.
Potápěč musí mít nejen výbornou fyzickou kondici, ale také znalost podvodního světa a jeho života. Důležité je také ovládání potápěčského vybavení, jako je potápěčská maska, šnorchl, ploutve, neoprenový oblek a samozřejmě potápěčská láhev s kyslíkem. Výcvikové kurzy a certifikace jsou nezbytné pro to, aby potápěč získal potřebné dovednosti a znalosti o bezpečném potápění.
Potápěči mají možnost účastnit se různých soutěží a závodů, které testují jejich dovednosti a vytrvalost. Mezi nejvýznamnější patří mistrovství světa v potápění na hloubku a mistrovství světa v potápění na vzdálenost. Těchto závodů se účastní potápěči z celého světa a soutěží o titul nejlepšího potápěče na světě.
Mezi nejúspěšnější potápěče v historii patří legendární Jacques-Yves Cousteau, který nejenže přispěl k rozvoji potápění jako sportu, ale také k objevování podvodního světa a jeho ochraně. Dalším významným potápěčem je Sylvia Earle, která se stala průkopnicí v průzkumu oceánů a podpořila ochranu mořského prostředí.
Potápěči se věnují i ochraně mořského života a boji proti znečištění oceánů. Mnozí z nich se stávají ambasadory mořského prostředí a snaží se upozornit na jeho problémy.Kdo je to Potápěč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Potápěč? Lidé, záliby

Zaujalo vás slovo, termín Potápěč? Potom se podělte s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Morbus perthes? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čistopis? Znáte termín Hybnost? Víte co je Feromagnetismus?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, slovo, informace, záliby, wikipedie, formulace, synonymum, původ slova, záliby, význam, wiki, vysvětlení, lexikon, definice, odborný výraz

Pojem Potápěč je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Potápěč v následujících zdrojích

Hledat pojem Potápěč ve Wikislovníku

Hledat slovo Potápěč ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Potápěč ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Potápěč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Potápěč ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Potápěč například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Potápěč? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Potápěč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Potápěč? Definice pojmu Potápěč se nachází v kategorii Záliby

Sepsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, výrazdejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Potápěč i v jiné sekci než v záliby.