Kdo je to?
Kdo je Adam Pavlovčin? Životopis Adam Pavlovčin, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Adam Pavlovčin?

Kdo je Adam Pavlovčin? Životopis, informace, biografie, hudba

Adam Pavlovčin je slovenský zpěvák vystupující pod uměleckým jménem ADONXS, skladatel, model, tanečník. Pavlovčin se narodil na Slovensku v Myjavě do rodiny výtvarné umělkyně Moniky Sabo a hasiče. Později vyrůstal v Záhorí v Senici. Má starší sestru. V mládí se začal zajímat o tanec, zpěv a začal také hrát na klavír. Následně se zaměřil na street dance a stal se dokonce pětinásobným juniorským mistrem Slovenska. Z Mistrovství světa 2005 ve street dance tanečních disciplínách si přivezl bronzovou medaili.
Od patnácti let studoval na bratislavském gymnáziu C. S. Lewise. Během té doby studoval i herectví na akademii v Divadle Nová scéna. Stejně tak patřil k profesionálním tanečním souborům a našel uplatnění také v modelingu. Po maturitě na gymnáziu se přesunul do Prahy, kde se učil zpívat u operní zpěvačky Hany Peckové. Rok v Praze působil na volné noze jako všestranný umělec.
Z Prahy se odstěhoval do Londýna, aby se naplno věnoval hudební kariéře. V Londýně studoval na Britském a Irském institutu moderní hudby (BIMM), kterou dokončil s vyznamenáním.
Pavlovčin ještě během studií na gymnáziu založil spolu se spolužákem kapelu PACE. V Londýně přibrali další dva členy a v roce 2018 vydali debutové album Keeper. Kapela skončila v důsledku pandemie v roce 2020 a Pavlovčin se rozhodl pro sólovou dráhu. Přiznal se také, že je homosexuál.
Přijal pozvání, aby se zúčastnil pěvecké soutěže SuperStar Česka a Slovenska 2021. Tuto soutěž vyhrál a poté vydal svůj debutový sólový singl Moving On, který se stal nejhranější písní slovenských rádií. Následně vydal singly Game a Cold Summer.
V šestnácti letech se začal věnovat modelingu. Stál modelem pro Alexander McQueen v italském Miláně a vystupoval na mole např. na Fashion Week v Londýně a jiným městech. Pro český a slovenský trh je tváří firmy Adidas. Moderoval také světové finále Elite Model Look.
Pavlovčin působí v pražském Divadle Bez zábradlí. V muzikálu Cabaret ztvárnil postavu Bobbyho. Dále vystupuje v představení Ostrov! se souborem BURKICOM.Kdo je Adam Pavlovčin? Životopis Adam Pavlovčin, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Adam Pavlovčin

Národnost: slovenská
Datum narození: 13. 9. 1995
Místo narození: Myjava, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Adam Pavlovčin? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Deontologie? Vzpomenete si na definici slova Nedaňový výdaj? Víte co je Úvěrový podvod? Vzpomněli byste si na význam slova Babyka?

Klíčová slova: popis, kdo je Adam Pavlovčin?, národnost, hudba, wikipedie, kde se narodil Adam Pavlovčin?, život, lexikon, místo narození, vysvětlení, osobnost, kdy se narodil Adam Pavlovčin?, wiki, osobnosti, narození, Adam Pavlovčin

Pojem Adam Pavlovčin je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Adam Pavlovčin

Hledat frázi Adam Pavlovčin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Adam Pavlovčin ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Adam Pavlovčin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adam Pavlovčin ve Wikimedia Commons

Najít slovo Adam Pavlovčin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Pavlovčin například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adam Pavlovčin

Právě nyní již víte Kdo je to Adam Pavlovčin? Kdy se narodil Adam Pavlovčin? Kde se narodil Adam Pavlovčin? Adam Pavlovčin je v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Adam Pavlovčin řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Pavlovčin i v jiné kategorii než je hudba.