Kdo je to?
Kdo je Adam Pavlovčin? Životopis Adam Pavlovčin, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Adam Pavlovčin?

Kdo je Adam Pavlovčin? Životopis, informace, biografie, hudba

Adam Pavlovčin je slovenský zpěvák vystupující pod uměleckým jménem ADONXS, skladatel, model, tanečník. Pavlovčin se narodil na Slovensku v Myjavě do rodiny výtvarné umělkyně Moniky Sabo a hasiče. Později vyrůstal v Záhorí v Senici. Má starší sestru. V mládí se začal zajímat o tanec, zpěv a začal také hrát na klavír. Následně se zaměřil na street dance a stal se dokonce pětinásobným juniorským mistrem Slovenska. Z Mistrovství světa 2005 ve street dance tanečních disciplínách si přivezl bronzovou medaili.
Od patnácti let studoval na bratislavském gymnáziu C. S. Lewise. Během té doby studoval i herectví na akademii v Divadle Nová scéna. Stejně tak patřil k profesionálním tanečním souborům a našel uplatnění také v modelingu. Po maturitě na gymnáziu se přesunul do Prahy, kde se učil zpívat u operní zpěvačky Hany Peckové. Rok v Praze působil na volné noze jako všestranný umělec.
Z Prahy se odstěhoval do Londýna, aby se naplno věnoval hudební kariéře. V Londýně studoval na Britském a Irském institutu moderní hudby (BIMM), kterou dokončil s vyznamenáním.
Pavlovčin ještě během studií na gymnáziu založil spolu se spolužákem kapelu PACE. V Londýně přibrali další dva členy a v roce 2018 vydali debutové album Keeper. Kapela skončila v důsledku pandemie v roce 2020 a Pavlovčin se rozhodl pro sólovou dráhu. Přiznal se také, že je homosexuál.
Přijal pozvání, aby se zúčastnil pěvecké soutěže SuperStar Česka a Slovenska 2021. Tuto soutěž vyhrál a poté vydal svůj debutový sólový singl Moving On, který se stal nejhranější písní slovenských rádií. Následně vydal singly Game a Cold Summer.
V šestnácti letech se začal věnovat modelingu. Stál modelem pro Alexander McQueen v italském Miláně a vystupoval na mole např. na Fashion Week v Londýně a jiným městech. Pro český a slovenský trh je tváří firmy Adidas. Moderoval také světové finále Elite Model Look.
Pavlovčin působí v pražském Divadle Bez zábradlí. V muzikálu Cabaret ztvárnil postavu Bobbyho. Dále vystupuje v představení Ostrov! se souborem BURKICOM.Kdo je Adam Pavlovčin? Životopis Adam Pavlovčin, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Adam Pavlovčin

Národnost: slovenská
Datum narození: 13. 9. 1995
Místo narození: Myjava, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Adam Pavlovčin? s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Supercela? Vzpomenete si na definici slova ŠVP? Víte co je Tornádo? Vzpomněli byste si na význam slova Lumbalgie?

Klíčová slova: osobnost, informace, osobnosti, kde se narodil Adam Pavlovčin?, biografie, lexikon, životopis, kdo je Adam Pavlovčin?, narození, wikipedie, kdy se narodil Adam Pavlovčin?, místo narození, hudba, popis, datum narození, Adam Pavlovčin

Pojem Adam Pavlovčin je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Adam Pavlovčin ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Adam Pavlovčin ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Adam Pavlovčin ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Adam Pavlovčin ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adam Pavlovčin ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Pavlovčin například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Adam Pavlovčin?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Adam Pavlovčin? Kdy se narodil Adam Pavlovčin? Kde se narodil Adam Pavlovčin? Adam Pavlovčin patří do sekce Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Adam Pavlovčin třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Pavlovčin i v jiné kategorii než je hudba.