Kdo je to?
Kdo je Adam Pavlovčin? Životopis Adam Pavlovčin, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Adam Pavlovčin

Kdo je Adam Pavlovčin? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Adam Pavlovčin je slovenský zpěvák vystupující pod uměleckým jménem ADONXS, skladatel, model, tanečník. Pavlovčin se narodil na Slovensku v Myjavě do rodiny výtvarné umělkyně Moniky Sabo a hasiče. Později vyrůstal v Záhorí v Senici. Má starší sestru. V mládí se začal zajímat o tanec, zpěv a začal také hrát na klavír. Následně se zaměřil na street dance a stal se dokonce pětinásobným juniorským mistrem Slovenska. Z Mistrovství světa 2005 ve street dance tanečních disciplínách si přivezl bronzovou medaili.
Od patnácti let studoval na bratislavském gymnáziu C. S. Lewise. Během té doby studoval i herectví na akademii v Divadle Nová scéna. Stejně tak patřil k profesionálním tanečním souborům a našel uplatnění také v modelingu. Po maturitě na gymnáziu se přesunul do Prahy, kde se učil zpívat u operní zpěvačky Hany Peckové. Rok v Praze působil na volné noze jako všestranný umělec.
Z Prahy se odstěhoval do Londýna, aby se naplno věnoval hudební kariéře. V Londýně studoval na Britském a Irském institutu moderní hudby (BIMM), kterou dokončil s vyznamenáním.
Pavlovčin ještě během studií na gymnáziu založil spolu se spolužákem kapelu PACE. V Londýně přibrali další dva členy a v roce 2018 vydali debutové album Keeper. Kapela skončila v důsledku pandemie v roce 2020 a Pavlovčin se rozhodl pro sólovou dráhu. Přiznal se také, že je homosexuál.
Přijal pozvání, aby se zúčastnil pěvecké soutěže SuperStar Česka a Slovenska 2021. Tuto soutěž vyhrál a poté vydal svůj debutový sólový singl Moving On, který se stal nejhranější písní slovenských rádií. Následně vydal singly Game a Cold Summer.
V šestnácti letech se začal věnovat modelingu. Stál modelem pro Alexander McQueen v italském Miláně a vystupoval na mole např. na Fashion Week v Londýně a jiným městech. Pro český a slovenský trh je tváří firmy Adidas. Moderoval také světové finále Elite Model Look.
Pavlovčin působí v pražském Divadle Bez zábradlí. V muzikálu Cabaret ztvárnil postavu Bobbyho. Dále vystupuje v představení Ostrov! se souborem BURKICOM.Kdo je Adam Pavlovčin? Životopis Adam Pavlovčin, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Adam Pavlovčin

Národnost: slovenská
Datum narození: 13. 9. 1995
Místo narození: Myjava, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Adam Pavlovčin sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Bezletová zóna? Pamatujete si definici pojmu Léto? Víte co je Křivda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pemza?

Klíčová slova: hudba, národnost, Adam Pavlovčin, místo narození, biografie, osobnost, kdy se narodil Adam Pavlovčin?, Adam Pavlovčin, hudba, kde se narodil Adam Pavlovčin?, narození, život, kdo je Adam Pavlovčin?, popis, osobnosti, vysvětlení

Pojem Adam Pavlovčin je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Adam Pavlovčin ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Adam Pavlovčin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Adam Pavlovčin na Youtube

Vyhledat termín Adam Pavlovčin ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Adam Pavlovčin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Pavlovčin například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adam Pavlovčin

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Adam Pavlovčin? Kdy se narodil Adam Pavlovčin? Kde se narodil Adam Pavlovčin? Adam Pavlovčin je v sekci Hudba

Kategorie hudba, sluchátka růžová, adam Pavlovčin, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Adam Pavlovčin řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Pavlovčin i v jiné kategorii než je hudba.