Kdo je to?
Kdo je Olga Richterová? Životopis Olga Richterová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Olga Richterová?

Kdo je Olga Richterová? Životopis, informace, biografie, politici

Olga Richterová je česká politička a poslankyně za Českou stranu pirátskou.
Do politiky vstoupila v roce 2014 jako členka Pirátů. V tomtéž roce se stala zastupitelkou na Praze 10. Do Poslanecké sněmovny byla zvolena ve volbách v roce 2017, o rok později se stala místopředsedkyní České strany pirátské. V průběhu své politické kariéry se soustředí především na sociální a rodinná témata, ve volebním období 2017-2021 působí mimo jiné jako místopředsedkyně Výboru pro sociální politiku a je členkou Výboru sociálního a Stálé komise pro rodinu, rovné příležitosti a národnostní menšiny.
Olga Richterová vystudovala překladatelství a tlumočnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a později zde několik let pracovala, přednášela a získala titul Ph.D. Část studia strávila v Německu, USA a Velké Británii.
Je členkou Československé církve bratrské. Má dvě děti.Kdo je Olga Richterová? Životopis Olga Richterová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní údaje o osobě Olga Richterová

Národnost: česká
Datum narození: 21. ledna 1985
Místo narození: České Budějovice, ČR

Zaujala vás biografie osobnosti Olga Richterová? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Kreditní riziko? Znáte definici termínu Eradikace? Vzpomenete si na definici slova Klenba? Pamatujete si definici pojmu Uherský rok?

Klíčová slova: wikipedie, informace, wiki, Olga Richterová, zajímavosti, kdo je Olga Richterová?, životopis, datum narození, život, lexikon, vysvětlení, kde se narodila Olga Richterová?, osobnosti, místo narození, narození, Olga Richterová

Pojem Olga Richterová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Olga Richterová v následujících vyhledávačích

Zkusit najít výraz Olga Richterová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Olga Richterová na Youtube

Hledat slovo Olga Richterová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Olga Richterová ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Olga Richterová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Olga Richterová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Olga Richterová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Olga Richterová? Kdy se narodila Olga Richterová? Kde se narodila Olga Richterová? Olga Richterová je v kategorii Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Olga Richterová řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olga Richterová i v jiné kategorii než je politici.