Kdo je to?
Kdo je to Olga Richterová? Životopis Olga Richterová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Olga Richterová?

Kdo je to Olga Richterová? Stručný životopis

Olga Richterová je česká politička a poslankyně za Českou stranu pirátskou.
Do politiky vstoupila v roce 2014 jako členka Pirátů. V tomtéž roce se stala zastupitelkou na Praze 10. Do Poslanecké sněmovny byla zvolena ve volbách v roce 2017, o rok později se stala místopředsedkyní České strany pirátské. V průběhu své politické kariéry se soustředí především na sociální a rodinná témata, ve volebním období 2017-2021 působí mimo jiné jako místopředsedkyně Výboru pro sociální politiku a je členkou Výboru sociálního a Stálé komise pro rodinu, rovné příležitosti a národnostní menšiny.
Olga Richterová vystudovala překladatelství a tlumočnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a později zde několik let pracovala, přednášela a získala titul Ph.D. Část studia strávila v Německu, USA a Velké Británii.
Je členkou Československé církve bratrské. Má dvě děti.Kdo je to Olga Richterová? Životopis Olga Richterová, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Olga Richterová

Národnost: česká
Datum narození: 21. ledna 1985
Místo narození: České Budějovice, ČR

Líbí se stručný životopis s osobou Olga Richterová? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kreditní riziko? Vzpomněli byste si co znamená slovo Koudel? Vzpomenete si na definici slova Kulturní dědictví? Víte co je Národní park?

Klíčová slova: termín, přesný výraz, Olga Richterová, odborný výraz, lexikon, pojem, význam pojmu, politici, wiki, co znamená, vysvětlení, popis, slovo, kdo to je, přesný význam, heslo

Pojem Olga Richterová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Olga Richterová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Olga Richterová ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Olga Richterová ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Olga Richterová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Olga Richterová například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Olga Richterová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Olga Richterová? Kdo to byl Olga Richterová? Kdy se narodil Olga Richterová? Kde se narodil Olga Richterová? Olga Richterová je v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Olga Richterová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olga Richterová i v jiné kategorii než je politici.