Kdo je to?
Kdo je to Olga Richterová? Životopis Olga Richterová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Olga Richterová?

Kdo je to Olga Richterová? Stručný životopis

Olga Richterová je česká politička a poslankyně za Českou stranu pirátskou.
Do politiky vstoupila v roce 2014 jako členka Pirátů. V tomtéž roce se stala zastupitelkou na Praze 10. Do Poslanecké sněmovny byla zvolena ve volbách v roce 2017, o rok později se stala místopředsedkyní České strany pirátské. V průběhu své politické kariéry se soustředí především na sociální a rodinná témata, ve volebním období 2017-2021 působí mimo jiné jako místopředsedkyně Výboru pro sociální politiku a je členkou Výboru sociálního a Stálé komise pro rodinu, rovné příležitosti a národnostní menšiny.
Olga Richterová vystudovala překladatelství a tlumočnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a později zde několik let pracovala, přednášela a získala titul Ph.D. Část studia strávila v Německu, USA a Velké Británii.
Je členkou Československé církve bratrské. Má dvě děti.Kdo je to Olga Richterová? Životopis Olga Richterová, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Olga Richterová

Národnost: česká
Datum narození: 21. ledna 1985
Místo narození: České Budějovice, ČR

Zaujala vás biografie osobnosti Olga Richterová? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kreditní riziko? Víte, co je to Libertarianismus? Vzpomenete si na definici slova Kulturní dědictví? Rozumíte pojmu Biomasa?

Klíčová slova: slovo, význam slova, odborný výraz, formulace, wiki, popis, přesný význam, kdo je Olga Richterová?, původ slova, význam, definice, kdo to je, Olga Richterová, informace, etymologie, politici

Pojem Olga Richterová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Olga Richterová

Vyhledat pojem Olga Richterová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Olga Richterová ve Wikislovníku

Zkusit najít Olga Richterová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Olga Richterová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Olga Richterová například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Olga Richterová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Olga Richterová? Kdo to byl Olga Richterová? Kdy se narodil Olga Richterová? Kde se narodil Olga Richterová? Olga Richterová se nachází v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Olga Richterová řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olga Richterová i v jiné kategorii než je politici.