Kdo je to?
Kdo je to Lenka Filipová? Životopis Lenka Filipová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lenka Filipová?

Kdo je to Lenka Filipová? Stručný životopis

Lenka Filipová čili Lenny je zpěvačka, skladatelka, textařka, písničkářka a nadaná klavíristka. Je dcerou známé zpěvačky a kytaristky Lenky Filipové. Absolvovala uměleckou a jazykovou školu, působila v dramatickém kroužku a zpívala ve sboru. Již v této době skládala melodie, které i sama otextovala. Od šestnácti let vystupovala s kapelou. Skladbu pak studovala i v zahraničí.
Od roku 2013 vydává Lenka Filipová vlastní alba doma i v cizině a získává řadu českých i zahraničních ocenění.Kdo je to Lenka Filipová? Životopis Lenka Filipová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Lenka Filipová

Národnost: česká
Datum narození: 25. září 1993
Místo narození: Praha

Tento text (Lenka Filipová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Gangréna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nespolehlivý plátce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hilterapie? Víte co je Skiatlon?

Klíčová slova: lexikon, formulace, informace, význam, termín, wiki, kdo to je, synonymum, pojem, odborný výraz, heslo, kdo je Lenka Filipová?, význam slova, hudba, vysvětlení, původ slova

Pojem Lenka Filipová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Lenka Filipová

Hledejte bez špehování slovo Lenka Filipová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Lenka Filipová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Lenka Filipová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Lenka Filipová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Filipová například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Lenka Filipová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lenka Filipová? Kdo to byl Lenka Filipová? Kdy se narodil Lenka Filipová? Kde se narodil Lenka Filipová? Lenka Filipová je v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Lenka Filipová třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Filipová i v jiné kategorii než je hudba.