Kdo je to?
Kdo je Lenka Filipová? Životopis Lenka Filipová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Lenka Filipová?

Kdo je Lenka Filipová? Životopis, informace, biografie, hudba

Lenka Filipová je zpěvačka a kytaristka, vynikající šansoniérka, textařka a hudební skladatelka. Sama pocházela z hudební rodiny, již od dětství se učila hrát na kytaru a tento obor i vystudovala. Již během studia vystupovala jako zpěvačka a moderátorka. Působila i ve skupině Spirituál kvintet, v divadle Semafor, v Alhambře a se skupinou Flop.
Lenka Filipová studovala a vystupovala i v zahraničí, především ve Francii. Později založila svou doprovodnou skupinu Domino. Její profesionalita a kvality byly ohodnoceny řadou cen a uznání.Kdo je Lenka Filipová? Životopis Lenka Filipová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Lenka Filipová

Národnost: česká
Datum narození: 14. února 1954
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lenka Filipová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Spotřebitelský úvěr? Znáte definici termínu Dioptr? Znáte definici termínu CreepyPasta? Pamatujete si definici pojmu Chudokrevnost?

Klíčová slova: osobnost, životopis, Lenka Filipová, život, hudba, biografie, místo narození, kdy se narodila Lenka Filipová?, národnost, popis, kde se narodila Lenka Filipová?, osobnosti, narození, wiki, kdo je Lenka Filipová?, lexikon

Pojem Lenka Filipová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Lenka Filipová ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Lenka Filipová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Lenka Filipová na Youtube

Zkusit najít frázi Lenka Filipová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Lenka Filipová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Filipová například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Lenka Filipová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Lenka Filipová? Kdy se narodila Lenka Filipová? Kde se narodila Lenka Filipová? Lenka Filipová se nachází v sekci Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Lenka Filipová třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Filipová i v jiné kategorii než je hudba.