Kdo je to?
Kdo je to Lenka Filipová? Životopis Lenka Filipová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lenka Filipová?

Kdo je to Lenka Filipová? Stručný životopis

Lenka Filipová čili Lenny je zpěvačka, skladatelka, textařka, písničkářka a nadaná klavíristka. Je dcerou známé zpěvačky a kytaristky Lenky Filipové. Absolvovala uměleckou a jazykovou školu, působila v dramatickém kroužku a zpívala ve sboru. Již v této době skládala melodie, které i sama otextovala. Od šestnácti let vystupovala s kapelou. Skladbu pak studovala i v zahraničí.
Od roku 2013 vydává Lenka Filipová vlastní alba doma i v cizině a získává řadu českých i zahraničních ocenění.Kdo je to Lenka Filipová? Životopis Lenka Filipová, lidé, osobnosti z hudba

Líbí se stručný životopis s osobou Lenka Filipová? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Lenka Filipová

Národnost: česká
Datum narození: 25. září 1993
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Vinobraní? Víte, co je to Příbor? Znáte pojem Lymfom? Pamatujete si definici pojmu Arboretum?

Klíčová slova: kdo je Lenka Filipová?, kdo to je, etymologie, slovo, popis, synonymum, přesný význam, co znamená, vysvětlení, pojem, formulace, význam slova, termín, původ slova, wiki

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Lenka Filipová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lenka Filipová? Kdo to byl Lenka Filipová? Kdy se narodil Lenka Filipová? Kde se narodil Lenka Filipová? Lenka Filipová je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Lenka Filipová dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Filipová i v jiné kategorii než je hudba.