Kdo je to?
Kdo je to Poletucha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Poletucha? Lidé, hanlivé

Kdo je to Poletucha?

Jaký je význam slova Poletucha? Co to znamená?

Poletucha je starší označení pro ženu volnějších mravů, popřípadě prodejnou ženu, prostitutku. Vychází z pojmenování hlodavce podobného veverce, který dokáže doletět na velkou vzdálenost.
Ženská podoba poletuchy rozvíjí svou činnost na velkém prostoru, je v pohybu a rychlá. Nezdrží se dlouho na jednom místě, střídá známé i partnery.


Kdo je to Poletucha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Poletucha? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Poletucha s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obor hodnot? Vzpomenete si na definici slova Bungee jumping? Znáte pojem Nepotismus? Vzpomněli byste si na význam slova Vetiver?

Klíčová slova: význam pojmu, termín, Poletucha, hanlivé, přesný význam, význam, slovo, informace, význam slova, definice, odborný výraz, původ slova, heslo, pojem, synonymum, přesný výraz

Pojem Poletucha je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít slovo Poletucha ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Poletucha na Google.cz

Najít termín Poletucha ve vyhledávači Qwant

Najít termín Poletucha ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Poletucha na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Poletucha například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Poletucha

Právě jste zjistili Kdo je to Poletucha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Poletucha? Definice pojmu Poletucha se nachází v sekci Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Vyzkoušejte nalézt výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Poletucha v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.