Kdo je to?
Kdo je to Lékárník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lékárník? Lidé, profese

Lékárník

Jaký je význam slova Lékárník? Co to znamená?

Lékárník, popřípadě farmaceut, je odborníkem, který připravuje léky v lékárně. Tyto léky může vydávat buď na předpis lékaře nebo bez předpisu ve volném prodeji. Musí znát základní informace o prodávaných nebo vydávaných lécích a doplňcích a tyto informace sděluje zákazníkům. Zákazníky obsluhuje, pomáhá jim s výběrem a případně s nimi probírá také to, zda je použití léku nebo potravinového doplňku vhodné.
Lékárník nabízí také léčivou i dekorativní kosmetiku a prostředky péče o tělo, věnuje se i prodeji některých veterinárních přípravků.Kdo je to Lékárník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lékárník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lékárník? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Ačokča? Pamatujete si definici pojmu Tiráž? Pamatujete si definici pojmu Roblox? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pískový cukr?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, formulace, slovo, pojem, Lékárník, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, profese, význam, wikipedie, profese, informace, termín, Lékárník

Pojem Lékárník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Lékárník ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Lékárník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Lékárník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Lékárník na Google.cz

Najít výraz Lékárník na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Lékárník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Lékárník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Lékárník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lékárník? Definice pojmu Lékárník je v sekci Profese

Kategorie profese, veterinář, lékárník, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.