Kdo je to?
Kdo je to Lékárník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lékárník? Lidé, profese

Kdo je to Lékárník?

Co znamená a jaký je význam slova Lékárník?

Lékárník, popřípadě farmaceut, je odborníkem, který připravuje léky v lékárně. Tyto léky může vydávat buď na předpis lékaře nebo bez předpisu ve volném prodeji. Musí znát základní informace o prodávaných nebo vydávaných lécích a doplňcích a tyto informace sděluje zákazníkům. Zákazníky obsluhuje, pomáhá jim s výběrem a případně s nimi probírá také to, zda je použití léku nebo potravinového doplňku vhodné.
Lékárník nabízí také léčivou i dekorativní kosmetiku a prostředky péče o tělo, věnuje se i prodeji některých veterinárních přípravků.Kdo je to Lékárník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lékárník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lékárník sdílet s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Pyrolýza? Znáte definici termínu Ponorková nemoc? Pamatujete si definici pojmu Angína? Pamatujete si definici pojmu Rokoko?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, termín, přesný význam, profese, wikipedie, přesný výraz, etymologie, Lékárník, Lékárník, slovo, informace, význam slova, význam, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Lékárník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Lékárník ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Lékárník ve Wikipedii

Hledat frázi Lékárník ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Lékárník ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lékárník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Lékárník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lékárník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lékárník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lékárník? Definice pojmu Lékárník patří do sekce Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace pojem, termín, výraz, heslo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.