Kdo je to?
Kdo je to, byl Lakomec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lakomec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Lakomec?

Jaký je význam slova Lakomec? Co to znamená?

Lakomec je ten, kdo je hrabivý, nenasytný a chamtivý, a to i na účet jiných osob. Říká se mu také mamonář, skrblík, hamoun, krkoun či škudlil. Lakomec hromadí majetek a není ochoten se s nikým rozdělit. Říká se o něm, že by si pro pětník nechal vrtat koleno. Majetkem nemusí být vždy jen peníze.
Lakomost se projevuje i v tom, že se odmítá podělit i o obyčejné věci a často nesmyslně hromadí předměty včetně těch, které nemůže použít.Kdo je to, byl Lakomec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lakomec? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lakomec? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Variace? Víte co je Moudrost? Rozumíte pojmu Taklon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Snapchat?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo je Lakomec?, termín, popis, význam slova, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, synonymum, definice, vlastnosti, původ slova, informace, přesný výraz, význam, wiki

Pojem Lakomec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Lakomec na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lakomec ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Lakomec ve Wikipedii

Zkusit najít Lakomec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lakomec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lakomec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lakomec? Kdo to byl Lakomec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lakomec? Definice pojmu Lakomec je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Lakomec i v jiných kategoriích (než vlastnosti).