Kdo je to?
Kdo je to Hugh Grant? Životopis Hugh Grant, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Hugh Grant?

Kdo je to Hugh Grant? Stručný životopis

Hugh Grant, celým jménem Hugh John Mungo Grant, je herec a producent. Je absolventem studia angličtiny na Oxfordu, studium dějin umění nedokončil, protože dal přednost herecké kariéře. Na počátku působil v televizních seriálech a filmech, do povědomí se dostal rolí v komedii Čtyři svatby a jeden pohřeb, když získal Zlatý glóbus.
K jeho nejúspěšnějším filmům patří Rozum a cit, Dva v tom, Notting Hill, Láska nebeská, Deník Bridget Jonesové, Hledáme Ydol a jiné. Kromě Zlatého glóbu získal Hugh Grant také ocenění Čestný César a cenu BAFTA.Kdo je to Hugh Grant? Životopis Hugh Grant, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Hugh Grant

Národnost: britská
Datum narození: 9. září 1960
Místo narození: Londýn

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hugh Grant? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Trdlo? Vzpomenete si na definici slova Blue Lagoon? Víte co je Ppm? Vzpomněli byste si na význam slova Potenciometr?

Klíčová slova: herectví, informace, synonymum, co je to Hugh Grant?, definice, formulace, pojem, popis, význam slova, etymologie, heslo, termín, odborný výraz, co znamená, kdo to je, význam pojmu

Pojem Hugh Grant je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Hugh Grant ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Hugh Grant na Youtube

Najít výraz Hugh Grant ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Hugh Grant ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hugh Grant například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hugh Grant

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hugh Grant? Kdo to byl Hugh Grant? Kdy se narodil Hugh Grant? Kde se narodil Hugh Grant? Hugh Grant je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Hugh Grant dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hugh Grant i v jiné kategorii než je herectví.