Kdo je to?
Kdo je Hugh Grant? Životopis Hugh Grant, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Hugh Grant?

Kdo je Hugh Grant? Životopis, informace, biografie, herectví

Hugh Grant, celým jménem Hugh John Mungo Grant, je herec a producent. Je absolventem studia angličtiny na Oxfordu, studium dějin umění nedokončil, protože dal přednost herecké kariéře. Na počátku působil v televizních seriálech a filmech, do povědomí se dostal rolí v komedii Čtyři svatby a jeden pohřeb, když získal Zlatý glóbus.
K jeho nejúspěšnějším filmům patří Rozum a cit, Dva v tom, Notting Hill, Láska nebeská, Deník Bridget Jonesové, Hledáme Ydol a jiné. Kromě Zlatého glóbu získal Hugh Grant také ocenění Čestný César a cenu BAFTA.Kdo je Hugh Grant? Životopis Hugh Grant, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Hugh Grant

Národnost: britská
Datum narození: 9. září 1960
Místo narození: Londýn

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hugh Grant? s dalšími lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Trdlo? Vzpomenete si na definici slova Jakostní víno? Víte co je Marxismus? Vzpomněli byste si na význam slova Úhlopříčka?

Klíčová slova: zajímavosti, vysvětlení, wikipedie, kdo je Hugh Grant?, biografie, kde se narodil Hugh Grant?, Hugh Grant, lexikon, místo narození, kdy se narodil Hugh Grant?, život, životopis, herectví, herectví, popis, informace

Pojem Hugh Grant je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Hugh Grant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Hugh Grant na Google.cz

Hledat pojem Hugh Grant ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Hugh Grant ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hugh Grant ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hugh Grant například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hugh Grant

Právě nyní již víte Kdo je to Hugh Grant? Kdy se narodil Hugh Grant? Kde se narodil Hugh Grant? Hugh Grant patří do sekce Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Hugh Grant dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hugh Grant i v jiné kategorii než je herectví.