Kdo je to?
Kdo je Hugh Grant? Životopis Hugh Grant, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hugh Grant

Kdo je Hugh Grant? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Hugh Grant, celým jménem Hugh John Mungo Grant, je herec a producent. Je absolventem studia angličtiny na Oxfordu, studium dějin umění nedokončil, protože dal přednost herecké kariéře. Na počátku působil v televizních seriálech a filmech, do povědomí se dostal rolí v komedii Čtyři svatby a jeden pohřeb, když získal Zlatý glóbus.
K jeho nejúspěšnějším filmům patří Rozum a cit, Dva v tom, Notting Hill, Láska nebeská, Deník Bridget Jonesové, Hledáme Ydol a jiné. Kromě Zlatého glóbu získal Hugh Grant také ocenění Čestný César a cenu BAFTA.Kdo je Hugh Grant? Životopis Hugh Grant, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Hugh Grant

Národnost: britská
Datum narození: 9. září 1960
Místo narození: Londýn

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hugh Grant sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Jeřáb oskeruše? Pamatujete si definici pojmu Etalon? Víte co je Vetiver? Vzpomněli byste si co znamená slovo Limbus?

Klíčová slova: životopis, národnost, Hugh Grant, datum narození, kdo je Hugh Grant?, popis, wikipedie, osobnost, zajímavosti, kde se narodil Hugh Grant?, informace, osobnosti, kdy se narodil Hugh Grant?, vysvětlení, narození, Hugh Grant

Pojem Hugh Grant je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Hugh Grant ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Hugh Grant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Hugh Grant na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hugh Grant ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Hugh Grant ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hugh Grant například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Hugh Grant?

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Hugh Grant? Kdy se narodil Hugh Grant? Kde se narodil Hugh Grant? Hugh Grant je v sekci Herectví

Kategorie herectví, žena starší, hugh Grant, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Hugh Grant třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hugh Grant i v jiné kategorii než je herectví.