Kdo je to?
Kdo je Halsey? Životopis Halsey, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Halsey

Kdo je Halsey? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Ashley Frangipane, známá jako Halsey, je americká zpěvačka a hudebnice.
Halsey je multiinstrumentalistka a také textařka. Studovala tvůrčí psaní, tento základ se projevuje v jejích textech. Je popovou zpěvačkou, často ve své tvorbě využívá alternativní a undergroundové žánry typu indie, elektropop a další.
Tak jako mnoho mladých zpěváků začínala na YouTube, kde uveřejňovala své nahrávky. Díky tomu o spolupráci s ní projevil zájem hudební manažer i nahrávací společnost Astralwerks.
V roce 2015 debutovala s albem Badlands, následovalo album Hopeless Fountain Kingdom, které vyšlo v roce 2017. Úspěch zaznamenala se svou písní Castle, která se objevila ve fantasy filmu Lovec: Zimní válka. O rok později vydala song Not Afraid Anymore, jež zazněl ve filmu 50 odstínů šedi.
Často spolupracuje s dalšími umělci, podílí se také na charitativních akcích a koncertech.
Je také básnířkou, v roce 2020 vydala sbírku poezie I Would Leave Me If I Could.Kdo je Halsey? Životopis Halsey, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Halsey

Národnost: americká
Datum narození: 29. září 1994
Místo narození: New Jersey

Zaujala vás biografie osobnosti Halsey? Potom se podělte s jinými lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Rokoko? Vzpomněli byste si na význam slova Ibišek? Znáte termín Brandy? Znáte definici termínu Shareware?

Klíčová slova: informace, lexikon, narození, hudba, wiki, hudba, národnost, popis, osobnost, zajímavosti, osobnosti, Halsey, kde se narodila Halsey?, kdo je Halsey?, místo narození, životopis

Pojem Halsey je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Halsey hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Halsey ve Wikimedia Commons

Hledat termín Halsey ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Halsey na Youtube

Hledat slovo Halsey ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Halsey ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Halsey například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Halsey? Stručná biografie

Teďka už zajisté víte Kdo je to Halsey? Kdy se narodila Halsey? Kde se narodila Halsey? Halsey patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, duhové housle, halsey, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Halsey dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Halsey i v jiné kategorii než je hudba.