Kdo je to?
Kdo je Halsey? Životopis Halsey, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Halsey?

Kdo je Halsey? Životopis, informace, biografie, hudba

Ashley Frangipane, známá jako Halsey, je americká zpěvačka a hudebnice.
Halsey je multiinstrumentalistka a také textařka. Studovala tvůrčí psaní, tento základ se projevuje v jejích textech. Je popovou zpěvačkou, často ve své tvorbě využívá alternativní a undergroundové žánry typu indie, elektropop a další.
Tak jako mnoho mladých zpěváků začínala na YouTube, kde uveřejňovala své nahrávky. Díky tomu o spolupráci s ní projevil zájem hudební manažer i nahrávací společnost Astralwerks.
V roce 2015 debutovala s albem Badlands, následovalo album Hopeless Fountain Kingdom, které vyšlo v roce 2017. Úspěch zaznamenala se svou písní Castle, která se objevila ve fantasy filmu Lovec: Zimní válka. O rok později vydala song Not Afraid Anymore, jež zazněl ve filmu 50 odstínů šedi.
Často spolupracuje s dalšími umělci, podílí se také na charitativních akcích a koncertech.
Je také básnířkou, v roce 2020 vydala sbírku poezie I Would Leave Me If I Could.Kdo je Halsey? Životopis Halsey, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Halsey

Národnost: americká
Datum narození: 29. září 1994
Místo narození: New Jersey

Zaujala vás biografie osobnosti Halsey? Potom se podělte s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Plovoucí podlaha? Pamatujete si definici pojmu Pixel? Znáte termín Okultismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Epitaf?

Klíčová slova: datum narození, kdo je Halsey?, Halsey, vysvětlení, wikipedie, místo narození, popis, wiki, narození, biografie, osobnost, lexikon, kde se narodila Halsey?, národnost, životopis, osobnosti

Pojem Halsey je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo Halsey ve Wikipedii

Hledat termín Halsey v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Halsey ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Halsey na Google.cz

Hledat pojem Halsey ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Halsey například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Halsey

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Halsey? Kdy se narodila Halsey? Kde se narodila Halsey? Halsey je v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Halsey řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Halsey i v jiné kategorii než je hudba.