Kdo je to?
Kdo je to, byl Rošák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rošák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Rošák?

Jaký je význam slova Rošák? Co to znamená?

Rošák nebo také uličník či darebák je nezvedené, zlobivé, rozjívené dítě. Toto slovo můžeme samozřejmě použít i o dospělém člověku. Rošák je sice zlobivec, ale ve významu tohoto slova se neskrývá explicitní zlá povaha takto označeného jedince, spíše jistá poouchlost až zlomyslnost. Motivací chování a projevů rošáka může být i snaha upoutat na sebe pozornost, pochopitelně nevhodným způsobem. Pokud se jedná o děti, není trest úplně vždy na místě. Pokaždé by se mělo přihlížet k tomu, proč dotyčný uličník danou věc provedl, zda to bylo z pouhé nudy, jestli byl veden "potřebou" něco ničit anebo zda takto přece jen neupozorňuje na nějaké své problémy a neříká si tak vlastně o pomoc. S tímto jevem se lze setkat zvláště u dětí z nefunkčních, sociálně slabých, případně bouřlivě se rozvádějících rodin.


Kdo je to, byl Rošák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rošák? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Rošák? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sponse? Víte co je Word? Víte, co je to Satira? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ledová káva?

Klíčová slova: význam slova, lexikon, formulace, popis, kdo to je, informace, synonymum, odborný výraz, termín, vysvětlení, popis, pojem, původ slova, význam pojmu, hanlivé, přesný význam

Pojem Rošák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Rošák doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Rošák na Google.cz

Zkusit najít slovo Rošák ve Wikislovníku

Najít heslo Rošák ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Rošák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rošák například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Rošák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rošák? Kdo to byl Rošák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rošák? Definice pojmu Rošák se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Rošák hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).