Kdo je to?
Kdo je to, byl Rošák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rošák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Rošák?

Jaký je význam slova Rošák? Co to znamená?

Rošák nebo také uličník či darebák je nezvedené, zlobivé, rozjívené dítě. Toto slovo můžeme samozřejmě použít i o dospělém člověku. Rošák je sice zlobivec, ale ve významu tohoto slova se neskrývá explicitní zlá povaha takto označeného jedince, spíše jistá poouchlost až zlomyslnost. Motivací chování a projevů rošáka může být i snaha upoutat na sebe pozornost, pochopitelně nevhodným způsobem. Pokud se jedná o děti, není trest úplně vždy na místě. Pokaždé by se mělo přihlížet k tomu, proč dotyčný uličník danou věc provedl, zda to bylo z pouhé nudy, jestli byl veden "potřebou" něco ničit anebo zda takto přece jen neupozorňuje na nějaké své problémy a neříká si tak vlastně o pomoc. S tímto jevem se lze setkat zvláště u dětí z nefunkčních, sociálně slabých, případně bouřlivě se rozvádějících rodin.


Kdo je to, byl Rošák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rošák? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Rošák? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Morbus perthes? Znáte termín Mascarpone? Víte, co je to Roupy? Víte, co je to Cesmína?

Klíčová slova: wiki, původ slova, kdo je Rošák?, hanlivé, význam pojmu, přesný výraz, termín, co je to Rošák?, synonymum, význam, informace, etymologie, pojem, lexikon, přesný význam, kdo to je

Pojem Rošák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Rošák ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Rošák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Rošák na Google.cz

Vyhledat výraz Rošák ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Rošák například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Rošák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rošák? Kdo to byl Rošák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rošák? Definice pojmu Rošák se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.