Kdo je to?
Kdo je to Chytrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chytrák? Lidé, hanlivé

Chytrák

Jaký je význam slova Chytrák? Co to znamená?

Chytrák je přemoudřelý jedinec, který předstírá, že si ví rady úplně se vším a v každé situaci, tzv. "všechno vím, všechno znám, všude jsem byl". Je úplně nasnadě, že ve skutečnosti to bývá přesně naopak a takový chytrák spíš jenom překáží a k ničemu učitečný není. Je to pouhý kibic a jeho řeči jsou mlácením prázdné slámy. Poněkud vulgárněji se o takových lidech říká, že jsou chytří, jako kdyby "sežrali Šalamounovo hovno" (podle starozákonní postavy moudrého židovského krále). Motivace chytráků k udělování nevyžádaných rad je jednoduchá, chtějí si získat pozornost okolí. Nejrozumnější však je takové co nejrychleji "odpálkovat" a případně se poradit s někým, kdo dané problematice opravdu rozumí.


Kdo je to Chytrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chytrák? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Gangréna? Pamatujete si definici pojmu Klasicismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Statutární město? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chipset?

Klíčová slova: etymologie, heslo, popis, význam, Chytrák, odborný výraz, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, pojem, původ slova, formulace, význam slova, termín, slovo, lexikon

Pojem Chytrák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Chytrák ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Chytrák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Chytrák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Chytrák na Google.cz

Najít slovo Chytrák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chytrák například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chytrák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chytrák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chytrák? Definice pojmu Chytrák je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, trestanec mříže, chytrák, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).