Kdo je to?
Kdo je to Chytrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chytrák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chytrák?

Co znamená a jaký je význam slova Chytrák?

Chytrák je přemoudřelý jedinec, který předstírá, že si ví rady úplně se vším a v každé situaci, tzv. "všechno vím, všechno znám, všude jsem byl". Je úplně nasnadě, že ve skutečnosti to bývá přesně naopak a takový chytrák spíš jenom překáží a k ničemu učitečný není. Je to pouhý kibic a jeho řeči jsou mlácením prázdné slámy. Poněkud vulgárněji se o takových lidech říká, že jsou chytří, jako kdyby "sežrali Šalamounovo hovno" (podle starozákonní postavy moudrého židovského krále). Motivace chytráků k udělování nevyžádaných rad je jednoduchá, chtějí si získat pozornost okolí. Nejrozumnější však je takové co nejrychleji "odpálkovat" a případně se poradit s někým, kdo dané problematice opravdu rozumí.


Kdo je to Chytrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chytrák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chytrák s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Didaktika? Víte, co je to Klamavá reklama? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dynování? Rozumíte pojmu Šungit?

Klíčová slova: přesný výraz, hanlivé, původ slova, význam, význam slova, informace, co znamená, wiki, význam pojmu, termín, formulace, popis, vysvětlení, Chytrák, synonymum, odborný výraz

Pojem Chytrák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Chytrák zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít termín Chytrák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Chytrák ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Chytrák na Google.cz

Zkusit najít heslo Chytrák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chytrák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Chytrák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Chytrák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chytrák? Definice pojmu Chytrák patří do sekce Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Vyzkoušejte nalézt výraz, text, termín, pojem řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Chytrák hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).