Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Kdo je to Tomáš Halík?

Kdo je to Tomáš Halík? Stručný životopis

Tomáš Halík je kněz, teolog, sociolog zabývající se náboženstvím, religionista, psycholog, filozof, pedagog vyučující na vysoké škole (FF UK) a angažuje se i v politice. Kromě toho, že je katolickým knězem, je i farářem a nejvyšším představitelem České křesťanské akademie. Papežem mu byl udělen titul monsignore.
Tomáš Halík je také laureátem Templetonovy ceny za zásluhy o náboženskou a kulturní svobodu. Je i vedoucím činitelem mezinárodní vědecké rady pro výzkum hodnot a filozofie.Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Hlavní data o osobě Tomáš Halík

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1948
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Tomáš Halík s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Referát? Znáte definici termínu Mozzarella? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ablace? Pamatujete si definici pojmu Rozvracení republiky?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo je Tomáš Halík?, termín, přesný výraz, křesťanství, pojem, přesný význam, lexikon, slovo, informace, popis, synonymum, etymologie, význam slova, kdo to je, formulace

Pojem Tomáš Halík je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Tomáš Halík ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Tomáš Halík ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Tomáš Halík ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Tomáš Halík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Halík například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Halík?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Halík? Kdo to byl Tomáš Halík? Kdy se narodil Tomáš Halík? Kde se narodil Tomáš Halík? Tomáš Halík je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Halík třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Halík i v jiné kategorii než je křesťanství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.