Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Kdo je to Tomáš Halík?

Kdo je to Tomáš Halík? Stručný životopis

Tomáš Halík je kněz, teolog, sociolog zabývající se náboženstvím, religionista, psycholog, filozof, pedagog vyučující na vysoké škole (FF UK) a angažuje se i v politice. Kromě toho, že je katolickým knězem, je i farářem a nejvyšším představitelem České křesťanské akademie. Papežem mu byl udělen titul monsignore.
Tomáš Halík je také laureátem Templetonovy ceny za zásluhy o náboženskou a kulturní svobodu. Je i vedoucím činitelem mezinárodní vědecké rady pro výzkum hodnot a filozofie.Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Základní údaje o osobě Tomáš Halík

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1948
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Halík? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Referát? Víte, co je to Palindrom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ablace? Rozumíte pojmu Příslovce?

Klíčová slova: Tomáš Halík, kdo to je, co je to Tomáš Halík?, formulace, kdo je Tomáš Halík?, význam pojmu, vysvětlení, křesťanství, popis, synonymum, význam, heslo, co znamená, lexikon, definice, význam slova

Pojem Tomáš Halík je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Tomáš Halík v následujících zdrojích

Najít výraz Tomáš Halík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Tomáš Halík na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Halík ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Tomáš Halík ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Halík například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Halík

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Halík? Kdo to byl Tomáš Halík? Kdy se narodil Tomáš Halík? Kde se narodil Tomáš Halík? Tomáš Halík se nachází v sekci křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Halík např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Halík i v jiné kategorii než je křesťanství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.