Kdo je to?
Kdo je Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, osobnosti, slavný člověk z kategorie křesťanství

Tomáš Halík

Kdo je Tomáš Halík? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, křesťanství

Tomáš Halík je kněz, teolog, sociolog zabývající se náboženstvím, religionista, psycholog, filozof, pedagog vyučující na vysoké škole (FF UK) a angažuje se i v politice. Kromě toho, že je katolickým knězem, je i farářem a nejvyšším představitelem České křesťanské akademie. Papežem mu byl udělen titul monsignore.
Tomáš Halík je také laureátem Templetonovy ceny za zásluhy o náboženskou a kulturní svobodu. Je i vedoucím činitelem mezinárodní vědecké rady pro výzkum hodnot a filozofie.Kdo je Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, osobnosti, slavný člověk z kategorie křesťanství

Základní údaje o osobě Tomáš Halík

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1948
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Halík? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Patch? Znáte termín Troposféra? Vzpomněli byste si co znamená slovo DPD? Víte, co je to Rekviem?

Klíčová slova: informace, národnost, kdy se narodil Tomáš Halík?, wiki, křesťanství, Tomáš Halík, životopis, Tomáš Halík, křesťanství, kde se narodil Tomáš Halík?, vysvětlení, datum narození, kdo je Tomáš Halík?, lexikon, život, osobnost

Pojem Tomáš Halík je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Tomáš Halík v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Tomáš Halík ve Wikipedii

Hledat výraz Tomáš Halík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Tomáš Halík ve Wikislovníku

Vyhledat termín Tomáš Halík ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Tomáš Halík ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Halík například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Tomáš Halík? Stručná biografie

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Tomáš Halík? Kdy se narodil Tomáš Halík? Kde se narodil Tomáš Halík? Tomáš Halík se nachází v kategorii Křesťanství

Kategorie křesťanství, kříž židle, tomáš Halík, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Halík třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Halík i v jiné kategorii než je křesťanství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.