Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Kdo je to Tomáš Halík?

Kdo je to Tomáš Halík? Stručný životopis

Tomáš Halík je kněz, teolog, sociolog zabývající se náboženstvím, religionista, psycholog, filozof, pedagog vyučující na vysoké škole (FF UK) a angažuje se i v politice. Kromě toho, že je katolickým knězem, je i farářem a nejvyšším představitelem České křesťanské akademie. Papežem mu byl udělen titul monsignore.
Tomáš Halík je také laureátem Templetonovy ceny za zásluhy o náboženskou a kulturní svobodu. Je i vedoucím činitelem mezinárodní vědecké rady pro výzkum hodnot a filozofie.Kdo je to Tomáš Halík? Životopis Tomáš Halík, lidé, osobnosti z křesťanství

Základní informace o osobě Tomáš Halík

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1948
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Halík? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Rasismus? Rozumíte pojmu Pediatrie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tiché víno? Znáte pojem Bumerang?

Klíčová slova: Tomáš Halík, definice, popis, přesný význam, informace, původ slova, formulace, význam pojmu, význam, pojem, co znamená, synonymum, odborný výraz, přesný výraz, lexikon, etymologie

Pojem Tomáš Halík je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Halík ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Tomáš Halík ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Tomáš Halík ve Wikislovníku

Hledat výraz Tomáš Halík ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Halík například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Tomáš Halík? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Halík? Kdo to byl Tomáš Halík? Kdy se narodil Tomáš Halík? Kde se narodil Tomáš Halík? Tomáš Halík je v sekci křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Halík dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Halík i v jiné kategorii než je křesťanství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.