Kdo je to?
Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hasan Nasralláh?

Kdo je to Hasan Nasralláh? Stručný životopis

Hasan Nasralláh je od roku 1992 generálním tajemníkem libanonské politické strany a polovojenské šiítské organizace Hizballáh (česky Strana Boží).
Hlavním cílem Hizballáhu je především ochrana šiítů a Libanonu především proti Izraeli a radikálním sunnitským extrémistům. Za hlavní úspěchy Hizballáhu za šéfování charismatického Nasralláha patří stažení izraelských vojsk z Libanonu po 18 leté okupaci v roce 2000, dále účast v Druhé libanonské válce v roce 2006 a vojenská podpora syrské vlády Bašára Asáda.Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Hasan Nasralláh

Národnost: libanonská
Datum narození: 31.srpna 1960
Místo narození: Burdž Hammúd, Bejrut

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hasan Nasralláh s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dialýza? Víte, co je to Cardio Barre? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fusilli? Rozumíte pojmu MRSA?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, význam pojmu, význam, definice, Hasan Nasralláh, kdo je Hasan Nasralláh?, wiki, termín, politici, původ slova, co znamená, synonymum, lexikon, etymologie, co je to Hasan Nasralláh?

Pojem Hasan Nasralláh je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Hasan Nasralláh doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Hasan Nasralláh ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Hasan Nasralláh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Hasan Nasralláh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hasan Nasralláh ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hasan Nasralláh například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hasan Nasralláh

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hasan Nasralláh? Kdo to byl Hasan Nasralláh? Kdy se narodil Hasan Nasralláh? Kde se narodil Hasan Nasralláh? Hasan Nasralláh se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Hasan Nasralláh např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hasan Nasralláh i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?