Kdo je to?
Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hasan Nasralláh?

Kdo je to Hasan Nasralláh? Stručný životopis

Hasan Nasralláh je od roku 1992 generálním tajemníkem libanonské politické strany a polovojenské šiítské organizace Hizballáh (česky Strana Boží).
Hlavním cílem Hizballáhu je především ochrana šiítů a Libanonu především proti Izraeli a radikálním sunnitským extrémistům. Za hlavní úspěchy Hizballáhu za šéfování charismatického Nasralláha patří stažení izraelských vojsk z Libanonu po 18 leté okupaci v roce 2000, dále účast v Druhé libanonské válce v roce 2006 a vojenská podpora syrské vlády Bašára Asáda.Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Hasan Nasralláh

Národnost: libanonská
Datum narození: 31.srpna 1960
Místo narození: Burdž Hammúd, Bejrut

Líbí se stručný životopis s osobou Hasan Nasralláh? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Koronarografie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Popeleční středa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cottage? Znáte termín Dyspraxie?

Klíčová slova: kdo je Hasan Nasralláh?, formulace, přesný výraz, odborný výraz, pojem, synonymum, kdo to je, původ slova, přesný význam, wiki, význam pojmu, význam, politici, Hasan Nasralláh, popis, definice

Pojem Hasan Nasralláh je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Hasan Nasralláh ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Hasan Nasralláh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Hasan Nasralláh ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hasan Nasralláh ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hasan Nasralláh například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hasan Nasralláh

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hasan Nasralláh? Kdo to byl Hasan Nasralláh? Kdy se narodil Hasan Nasralláh? Kde se narodil Hasan Nasralláh? Hasan Nasralláh je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Hasan Nasralláh řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hasan Nasralláh i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?