Kdo je to?
Kdo je Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hasan Nasralláh

Kdo je Hasan Nasralláh? Životopis, informace, biografie, politici

Hasan Nasralláh je od roku 1992 generálním tajemníkem libanonské politické strany a polovojenské šiítské organizace Hizballáh (česky Strana Boží).
Hlavním cílem Hizballáhu je především ochrana šiítů a Libanonu především proti Izraeli a radikálním sunnitským extrémistům. Za hlavní úspěchy Hizballáhu za šéfování charismatického Nasralláha patří stažení izraelských vojsk z Libanonu po 18 leté okupaci v roce 2000, dále účast v Druhé libanonské válce v roce 2006 a vojenská podpora syrské vlády Bašára Asáda.Kdo je Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Hasan Nasralláh

Národnost: libanonská
Datum narození: 31.srpna 1960
Místo narození: Burdž Hammúd, Bejrut

Zaujala vás biografie osobnosti Hasan Nasralláh? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Pučálka? Pamatujete si definici pojmu CRP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fundus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Avalon?

Klíčová slova: kdo je Hasan Nasralláh?, Hasan Nasralláh, vysvětlení, zajímavosti, osobnost, životopis, informace, národnost, politici, datum narození, kdy se narodil Hasan Nasralláh?, politici, život, osobnosti, popis, kde se narodil Hasan Nasralláh?

Pojem Hasan Nasralláh je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Hasan Nasralláh ve Wikipedii

Vyhledat pojem Hasan Nasralláh na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Hasan Nasralláh ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Hasan Nasralláh ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Hasan Nasralláh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hasan Nasralláh například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Hasan Nasralláh? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Hasan Nasralláh? Kdy se narodil Hasan Nasralláh? Kde se narodil Hasan Nasralláh? Hasan Nasralláh je v sekci Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Hasan Nasralláh dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hasan Nasralláh i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?