Kdo je to?
Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hasan Nasralláh?

Kdo je to Hasan Nasralláh? Stručný životopis

Hasan Nasralláh je od roku 1992 generálním tajemníkem libanonské politické strany a polovojenské šiítské organizace Hizballáh (česky Strana Boží).
Hlavním cílem Hizballáhu je především ochrana šiítů a Libanonu především proti Izraeli a radikálním sunnitským extrémistům. Za hlavní úspěchy Hizballáhu za šéfování charismatického Nasralláha patří stažení izraelských vojsk z Libanonu po 18 leté okupaci v roce 2000, dále účast v Druhé libanonské válce v roce 2006 a vojenská podpora syrské vlády Bašára Asáda.Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Hasan Nasralláh

Národnost: libanonská
Datum narození: 31.srpna 1960
Místo narození: Burdž Hammúd, Bejrut

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hasan Nasralláh sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Osteopenie? Víte co je Adorace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šumajstr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nebezpečný odpad?

Klíčová slova: definice, synonymum, politici, slovo, popis, popis, lexikon, heslo, význam slova, co je to Hasan Nasralláh?, etymologie, význam pojmu, vysvětlení, kdo je Hasan Nasralláh?, význam, Hasan Nasralláh

Pojem Hasan Nasralláh je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Hasan Nasralláh

Hledejte bez špehování slovo Hasan Nasralláh ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Hasan Nasralláh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Hasan Nasralláh na Google.cz

Hledat slovo Hasan Nasralláh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hasan Nasralláh například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Hasan Nasralláh?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hasan Nasralláh? Kdo to byl Hasan Nasralláh? Kdy se narodil Hasan Nasralláh? Kde se narodil Hasan Nasralláh? Hasan Nasralláh patří do sekce politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Hasan Nasralláh například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hasan Nasralláh i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?