Kdo je to?
Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hasan Nasralláh?

Kdo je to Hasan Nasralláh? Stručný životopis

Hasan Nasralláh je od roku 1992 generálním tajemníkem libanonské politické strany a polovojenské šiítské organizace Hizballáh (česky Strana Boží).
Hlavním cílem Hizballáhu je především ochrana šiítů a Libanonu především proti Izraeli a radikálním sunnitským extrémistům. Za hlavní úspěchy Hizballáhu za šéfování charismatického Nasralláha patří stažení izraelských vojsk z Libanonu po 18 leté okupaci v roce 2000, dále účast v Druhé libanonské válce v roce 2006 a vojenská podpora syrské vlády Bašára Asáda.Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Hasan Nasralláh

Národnost: libanonská
Datum narození: 31.srpna 1960
Místo narození: Burdž Hammúd, Bejrut

Popis osobnosti Hasan Nasralláh můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Koronarografie? Pamatujete si definici pojmu Stagnace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cottage? Vzpomněli byste si co znamená slovo Afekce?

Klíčová slova: Hasan Nasralláh, slovo, přesný výraz, formulace, informace, definice, přesný význam, co znamená, etymologie, popis, význam pojmu, synonymum, význam slova, význam, kdo je Hasan Nasralláh?, heslo

Pojem Hasan Nasralláh je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hasan Nasralláh lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Hasan Nasralláh ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Hasan Nasralláh ve Wikipedii

Hledat heslo Hasan Nasralláh ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hasan Nasralláh ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hasan Nasralláh například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Hasan Nasralláh?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hasan Nasralláh? Kdo to byl Hasan Nasralláh? Kdy se narodil Hasan Nasralláh? Kde se narodil Hasan Nasralláh? Hasan Nasralláh patří do sekce politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Hasan Nasralláh kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hasan Nasralláh i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?