Kdo je to?
Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hasan Nasralláh?

Kdo je to Hasan Nasralláh? Stručný životopis

Hasan Nasralláh je od roku 1992 generálním tajemníkem libanonské politické strany a polovojenské šiítské organizace Hizballáh (česky Strana Boží).
Hlavním cílem Hizballáhu je především ochrana šiítů a Libanonu především proti Izraeli a radikálním sunnitským extrémistům. Za hlavní úspěchy Hizballáhu za šéfování charismatického Nasralláha patří stažení izraelských vojsk z Libanonu po 18 leté okupaci v roce 2000, dále účast v Druhé libanonské válce v roce 2006 a vojenská podpora syrské vlády Bašára Asáda.Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Hasan Nasralláh

Národnost: libanonská
Datum narození: 31.srpna 1960
Místo narození: Burdž Hammúd, Bejrut

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hasan Nasralláh? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Osteopenie? Rozumíte pojmu Hypoteční úvěr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šumajstr? Znáte pojem Alabastr?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, co znamená, wiki, co je to Hasan Nasralláh?, kdo je Hasan Nasralláh?, formulace, popis, heslo, synonymum, pojem, definice, význam pojmu, odborný výraz, vysvětlení, kdo to je

Pojem Hasan Nasralláh je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Hasan Nasralláh v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Hasan Nasralláh ve Wikipedii

Hledat výraz Hasan Nasralláh na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Hasan Nasralláh ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Hasan Nasralláh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hasan Nasralláh například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Hasan Nasralláh? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hasan Nasralláh? Kdo to byl Hasan Nasralláh? Kdy se narodil Hasan Nasralláh? Kde se narodil Hasan Nasralláh? Hasan Nasralláh je v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Hasan Nasralláh dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hasan Nasralláh i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?