Kdo je to?
Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hasan Nasralláh?

Kdo je to Hasan Nasralláh? Stručný životopis

Hasan Nasralláh je od roku 1992 generálním tajemníkem libanonské politické strany a polovojenské šiítské organizace Hizballáh (česky Strana Boží).
Hlavním cílem Hizballáhu je především ochrana šiítů a Libanonu především proti Izraeli a radikálním sunnitským extrémistům. Za hlavní úspěchy Hizballáhu za šéfování charismatického Nasralláha patří stažení izraelských vojsk z Libanonu po 18 leté okupaci v roce 2000, dále účast v Druhé libanonské válce v roce 2006 a vojenská podpora syrské vlády Bašára Asáda.Kdo je to Hasan Nasralláh? Životopis Hasan Nasralláh, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Hasan Nasralláh

Národnost: libanonská
Datum narození: 31.srpna 1960
Místo narození: Burdž Hammúd, Bejrut

Tento text (Hasan Nasralláh) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dialýza? Znáte definici termínu Resumé? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fusilli? Pamatujete si definici pojmu Idiom?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, co znamená, pojem, etymologie, wiki, význam pojmu, heslo, význam slova, formulace, popis, kdo je Hasan Nasralláh?, přesný výraz, synonymum, termín, popis

Pojem Hasan Nasralláh je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Hasan Nasralláh

Hledat termín Hasan Nasralláh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Hasan Nasralláh ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Hasan Nasralláh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hasan Nasralláh ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hasan Nasralláh například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Hasan Nasralláh?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hasan Nasralláh? Kdo to byl Hasan Nasralláh? Kdy se narodil Hasan Nasralláh? Kde se narodil Hasan Nasralláh? Hasan Nasralláh je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Hasan Nasralláh třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hasan Nasralláh i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?