Kdo je to?
Kdo je to Rihanna? Životopis Rihanna, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Rihanna?

Kdo je to Rihanna? Stručný životopis

Rihanna, celým jménem Robyn Rihanna Fenty, je zpěvačka a herečka, pocházející z Barbadosu. Nahrála v poměrně nízkém věku hity, které se ocitly na prvním místě žebříčků hitparád. V digitálním prodeji děl patří k nejúspěšnějším umělcům.
Rihanna je držitelkou většího množství hudebních cen, má například cenu Ikony. Je majitelkou vlastního kanálu na YouTube, kde má obrovskou sledovanost.Kdo je to Rihanna? Životopis Rihanna, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Rihanna

Národnost: Barbados
Datum narození: 20. února 1988
Místo narození: Saint Michael

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Rihanna sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tachykardie? Vzpomenete si na definici slova DPD? Víte, co je to Přímá úměrnost? Vzpomněli byste si na význam slova Šlehaný med?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, význam, wiki, kdo to je, hudba, kdo je Rihanna?, synonymum, etymologie, lexikon, co je to Rihanna?, co znamená, popis, pojem, termín, přesný význam

Pojem Rihanna je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Rihanna na Youtube

Hledat výraz Rihanna ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Rihanna ve Wikipedii

Hledat heslo Rihanna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rihanna například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Rihanna? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rihanna? Kdo to byl Rihanna? Kdy se narodil Rihanna? Kde se narodil Rihanna? Rihanna se nachází v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Rihanna dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rihanna i v jiné kategorii než je hudba.