Kdo je to?
Kdo je to Rihanna? Životopis Rihanna, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Rihanna?

Kdo je to Rihanna? Stručný životopis

Rihanna, celým jménem Robyn Rihanna Fenty, je zpěvačka a herečka, pocházející z Barbadosu. Nahrála v poměrně nízkém věku hity, které se ocitly na prvním místě žebříčků hitparád. V digitálním prodeji děl patří k nejúspěšnějším umělcům.
Rihanna je držitelkou většího množství hudebních cen, má například cenu Ikony. Je majitelkou vlastního kanálu na YouTube, kde má obrovskou sledovanost.Kdo je to Rihanna? Životopis Rihanna, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Rihanna

Národnost: Barbados
Datum narození: 20. února 1988
Místo narození: Saint Michael

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Rihanna? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tachykardie? Pamatujete si definici pojmu Pandemie? Víte, co je to Přímá úměrnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fundus?

Klíčová slova: termín, co je to Rihanna?, odborný výraz, wiki, heslo, původ slova, kdo to je, význam slova, Rihanna, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, etymologie, synonymum, hudba, pojem

Pojem Rihanna je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Rihanna

Hledat videa s názvem Rihanna na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Rihanna ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Rihanna ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Rihanna ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Rihanna například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Rihanna?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rihanna? Kdo to byl Rihanna? Kdy se narodil Rihanna? Kde se narodil Rihanna? Rihanna je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Rihanna třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rihanna i v jiné kategorii než je hudba.