Kdo je to?
Kdo je to Fakír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fakír? Lidé, náboženství

Kdo je to Fakír?

Jaký je význam slova Fakír? Co to znamená?

Fakír je označení pro muslimského žebravého mnicha.
Slovo fakír v arabštině znamená chudý.
Většina světových náboženství i civilizací zná asketicky žijící žebráky, kteří se soustředí na život v odříkání a jsou odkázáni na dary ostatních lidí.
Fakíři jsou specifičtí tím, že někteří z nich se v rámci svého života naučili některé specifické činnosti - byli schopni vydržet bolest (např. pálení ohněm, ležení na fakírském loži), případně triky s levitací a podobně. Dnes jsou fakíři známí právě díky tomuto umění.Kdo je to Fakír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fakír? Lidé, náboženství

Sdílejte tento text s heslem Fakír s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Mrtvý zub? Znáte pojem Sanytr? Vzpomněli byste si na význam slova Lasagne? Vzpomenete si na definici slova Goja?

Klíčová slova: wiki, heslo, význam slova, náboženství, lexikon, původ slova, přesný význam, náboženství, wikipedie, informace, význam pojmu, termín, pojem, Fakír, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Fakír je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít výraz Fakír ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Fakír na Google obrázcích

Hledat slovo Fakír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fakír ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Fakír ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fakír například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Fakír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Fakír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fakír? Definice pojmu Fakír patří do kategorie Náboženství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.