Kdo je to?
Kdo je to, byl Trader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trader? Lidé, podnikání

Kdo je to Trader?

Co znamená a jaký je význam slova Trader?

Trader je aktivní a pro věc zapálený obchodník, jehož cílem není jen rychlý zisk. Obchoduje jak v krátkodobém, tak dlouhodobém horizontu, spekuluje jak s růsty cen, tak jejich poklesy. Snaží se využít maximální potenciál trhu. Neustále hledá nové příležitosti, sleduje nejnovější vývoj a reaguje na něj.
Trader musí znát principy fungování trhu, najít si svou vlastní obchodní metodu a vytvořit si obchodní plán. Ví, že musí podstoupit určitou míru rizika a umí rozumně riskovat. Typickým rysem tradera je systematický přístup k obchodování.Kdo je to, byl Trader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trader? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Trader? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Odstupné? Vzpomenete si na definici slova Microsoft Access? Víte co je Triatlon? Vzpomněli byste si na význam slova MSc?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, etymologie, popis, význam pojmu, původ slova, Trader, přesný význam, odborný výraz, heslo, synonymum, wiki, co znamená, informace, co je to Trader?, kdo je Trader?

Pojem Trader je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Trader na Google.cz

Najít výraz Trader ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Trader ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Trader ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Trader například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Trader? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Trader? Kdo to byl Trader? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trader? Definice pojmu Trader je v sekci podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).