Kdo je to?
Kdo je to, byl Trader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trader? Lidé, podnikání

Kdo je to Trader?

Co znamená a jaký je význam slova Trader?

Trader je aktivní a pro věc zapálený obchodník, jehož cílem není jen rychlý zisk. Obchoduje jak v krátkodobém, tak dlouhodobém horizontu, spekuluje jak s růsty cen, tak jejich poklesy. Snaží se využít maximální potenciál trhu. Neustále hledá nové příležitosti, sleduje nejnovější vývoj a reaguje na něj.
Trader musí znát principy fungování trhu, najít si svou vlastní obchodní metodu a vytvořit si obchodní plán. Ví, že musí podstoupit určitou míru rizika a umí rozumně riskovat. Typickým rysem tradera je systematický přístup k obchodování.Kdo je to, byl Trader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trader? Lidé, podnikání

Tento text (Trader) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sezam? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cestopis? Víte co je Quiche? Víte co je Crohnova nemoc?

Klíčová slova: heslo, význam slova, kdo to je, slovo, popis, co je to Trader?, Trader, odborný výraz, formulace, co znamená, lexikon, definice, podnikání, etymologie, vysvětlení, kdo je Trader?

Pojem Trader je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Trader v následujících zdrojích

Hledat frázi Trader na Google.cz

Najít slovo Trader ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Trader ve Wikipedii

Najít termín Trader ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Trader například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Trader

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Trader? Kdo to byl Trader? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trader? Definice pojmu Trader je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Trader hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).