Kdo je to?
Kdo je to Trader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Trader? Lidé, podnikání

Kdo je to Trader?

Co znamená a jaký je význam slova Trader?

Trader je aktivní a pro věc zapálený obchodník, jehož cílem není jen rychlý zisk. Obchoduje jak v krátkodobém, tak dlouhodobém horizontu, spekuluje jak s růsty cen, tak jejich poklesy. Snaží se využít maximální potenciál trhu. Neustále hledá nové příležitosti, sleduje nejnovější vývoj a reaguje na něj.
Trader musí znát principy fungování trhu, najít si svou vlastní obchodní metodu a vytvořit si obchodní plán. Ví, že musí podstoupit určitou míru rizika a umí rozumně riskovat. Typickým rysem tradera je systematický přístup k obchodování.Kdo je to Trader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Trader? Lidé, podnikání

Zaujala vás definice pojmu Trader? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Odstupné? Vzpomenete si na definici slova Poezie? Víte co je Přírodní rezervace? Vzpomněli byste si na význam slova Bazaliom?

Klíčová slova: wiki, lexikon, etymologie, podnikání, původ slova, odborný výraz, význam pojmu, slovo, přesný význam, informace, význam, heslo, co znamená, synonymum, wikipedie, podnikání

Pojem Trader je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Trader lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Trader ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Trader ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Trader ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trader ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Trader na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Trader například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Trader? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Trader? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trader? Definice pojmu Trader patří do sekce Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Trader v jiné sekci než podnikání.