Kdo je to?
Kdo je to, byl Trader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trader? Lidé, podnikání

Kdo je to Trader?

Co znamená a jaký je význam slova Trader?

Trader je aktivní a pro věc zapálený obchodník, jehož cílem není jen rychlý zisk. Obchoduje jak v krátkodobém, tak dlouhodobém horizontu, spekuluje jak s růsty cen, tak jejich poklesy. Snaží se využít maximální potenciál trhu. Neustále hledá nové příležitosti, sleduje nejnovější vývoj a reaguje na něj.
Trader musí znát principy fungování trhu, najít si svou vlastní obchodní metodu a vytvořit si obchodní plán. Ví, že musí podstoupit určitou míru rizika a umí rozumně riskovat. Typickým rysem tradera je systematický přístup k obchodování.Kdo je to, byl Trader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trader? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Trader s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sezam? Vzpomněli byste si na význam slova Diktafon? Víte co je Quiche? Znáte definici termínu Kerblík?

Klíčová slova: synonymum, význam slova, formulace, vysvětlení, význam, heslo, definice, Trader, přesný výraz, termín, slovo, podnikání, přesný význam, etymologie, popis, co je to Trader?

Pojem Trader je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Trader zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Trader ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Trader ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Trader ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Trader ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Trader například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Trader? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Trader? Kdo to byl Trader? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trader? Definice pojmu Trader se nachází v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v podnikání.