Kdo je to?
Kdo je Michael Fassbender? Životopis Michael Fassbender, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Michael Fassbender?

Kdo je Michael Fassbender? Životopis, informace, biografie, herectví

Michael Fassbender je irský herec několikrát nominovaný na Oscara a známý také jako Magnet z filmů X-Men. Začínal seriálovými rolemi, jedním z jeho prvních větších filmů byl historický film 300: Bitva u Thermophyl.
Oceněn byl jeho výkon ve filmu hlad, následovaly filmy Hanebný parchanti, Jonah Hex, Centurion, Jana Eyrová, X-Men, Nebezpečná metoda, Stud, Zkrat, Prometheus, 12 let v řetězech, Steve Jobs, Macbeth a další. Michael Fassbender se sám věnuje produkci i režii.Kdo je Michael Fassbender? Životopis Michael Fassbender, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Michael Fassbender

Národnost: německá
Datum narození: 2. dubna 1977
Místo narození: Heidelberg

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Michael Fassbender s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Yersinie? Vzpomněli byste si na význam slova Lečo? Vzpomněli byste si na význam slova Kontušovka? Znáte definici termínu Lyrická báseň?

Klíčová slova: herectví, život, životopis, kde se narodil Michael Fassbender?, osobnosti, Michael Fassbender, popis, národnost, narození, kdy se narodil Michael Fassbender?, datum narození, wiki, wikipedie, kdo je Michael Fassbender?, herectví, Michael Fassbender

Pojem Michael Fassbender je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Michael Fassbender na Youtube

Hledat termín Michael Fassbender v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Michael Fassbender ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Michael Fassbender ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Michael Fassbender ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Fassbender například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Michael Fassbender? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Michael Fassbender? Kdy se narodil Michael Fassbender? Kde se narodil Michael Fassbender? Michael Fassbender je v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Michael Fassbender kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Fassbender i v jiné kategorii než je herectví.