Kdo je to?
Kdo je to Michael Fassbender? Životopis Michael Fassbender, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Michael Fassbender?

Kdo je to Michael Fassbender? Stručný životopis

Michael Fassbender je irský herec několikrát nominovaný na Oscara a známý také jako Magnet z filmů X-Men. Začínal seriálovými rolemi, jedním z jeho prvních větších filmů byl historický film 300: Bitva u Thermophyl.
Oceněn byl jeho výkon ve filmu hlad, následovaly filmy Hanebný parchanti, Jonah Hex, Centurion, Jana Eyrová, X-Men, Nebezpečná metoda, Stud, Zkrat, Prometheus, 12 let v řetězech, Steve Jobs, Macbeth a další. Michael Fassbender se sám věnuje produkci i režii.Kdo je to Michael Fassbender? Životopis Michael Fassbender, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Michael Fassbender

Národnost: německá
Datum narození: 2. dubna 1977
Místo narození: Heidelberg

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Michael Fassbender s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Yersinie? Vzpomněli byste si na význam slova Kompilace? Vzpomněli byste si na význam slova Adobe air? Znáte definici termínu Listérie?

Klíčová slova: heslo, co je to Michael Fassbender?, význam slova, kdo to je, etymologie, formulace, přesný výraz, co znamená, význam, herectví, přesný význam, wiki, definice, synonymum, Michael Fassbender, kdo je Michael Fassbender?

Pojem Michael Fassbender je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Michael Fassbender ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Michael Fassbender ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Michael Fassbender ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michael Fassbender ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Fassbender například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Michael Fassbender? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Michael Fassbender? Kdo to byl Michael Fassbender? Kdy se narodil Michael Fassbender? Kde se narodil Michael Fassbender? Michael Fassbender se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michael Fassbender kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Fassbender i v jiné kategorii než je herectví.