Kdo je to?
Kdo je Karlie Kloss? Životopis Karlie Kloss, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Karlie Kloss?

Kdo je Karlie Kloss? Životopis, informace, biografie, modeling

Karlie Elizabeth Kloss je americká modelka. Kloss se narodila v Chicagu, ale po dvou letech se s rodinou přestěhovala do St. Louis. V roce 2011 dokončila střední školu Webster Groves ve městě Webster Groves ve státě Missouri. Roku 2013 se s rodinou přestěhovala do New Yorku aby ji rodina podpořila v kariéře modelky.
Již v roce 2006, když měla Kloss 14 let, nafotila první fotky pro Scene Magazine. Její fotograf poté ukázal fotky v New Yorku v agentuře Elite Model Management, kteří následně s Kloss podepsali první smlouvu. Po dvou letech odešla z EMM a podepsala smlouvu s agenturou Next Management (2008). EMM žaloval Next Management z toho, že jim ukradli Karlie Kloss. Po čtyřech letech soudních pří Kloss přešla z Next Management do IMG Models (2012).
Na molech se objevila pod módními značkami Calvin Klein, Marc Jacobs, Shiatzy Chen, Karl Lagerfeld, Zac Posen, Givenchy, Gucci, Valentino, Louis Vuitton, Versace, Elie Saab.
Objevila se na obálkách módních časopisů W Magazine, Elle, Allure, i-D, Numéro, Vanity Fair, Dazed and Confused, Vogue, Teen Vogue a další.
Spolupracovala také na reklamních kampaních se značkami Rebecca Taylor, Jean Paul Gaultier, Nina Ricci, Chloé, Lacoste, Sportmax, Donna Karan, Alexander McQueen, Yves Saint Laurent, Elle Saab, Dolce and Gabbana, Gap, Pringle of Scotland, Bally Shoe, Bergdorf Goodman, Dior, Oscar de la Renta, Topshop, Barney New York, American Eagle, Victoria’s Secret Pink, Adidas a spousty dalších.Kdo je Karlie Kloss? Životopis Karlie Kloss, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Karlie Kloss

Národnost: americká
Datum narození: 3. 8. 1992
Místo narození: Chicago, Illinois, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Karlie Kloss? se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Croissant? Vzpomněli byste si na význam slova Gesce? Víte co je Právo šaría? Znáte definici termínu Les?

Klíčová slova: Karlie Kloss, osobnost, informace, kdy se narodila Karlie Kloss?, popis, kdo je Karlie Kloss?, modeling, narození, wikipedie, modeling, životopis, život, vysvětlení, wiki, Karlie Kloss, datum narození

Pojem Karlie Kloss je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Karlie Kloss v dalších zdrojích

Hledat frázi Karlie Kloss ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Karlie Kloss ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Karlie Kloss ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Karlie Kloss ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Karlie Kloss ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Karlie Kloss například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karlie Kloss

Právě nyní již víte Kdo je to Karlie Kloss? Kdy se narodila Karlie Kloss? Kde se narodila Karlie Kloss? Karlie Kloss je v sekci Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karlie Kloss dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karlie Kloss i v jiné kategorii než je modeling.