Kdo je to?
Kdo je Karlie Kloss? Životopis Karlie Kloss, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Karlie Kloss

Kdo je Karlie Kloss? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Karlie Elizabeth Kloss je americká modelka. Kloss se narodila v Chicagu, ale po dvou letech se s rodinou přestěhovala do St. Louis. V roce 2011 dokončila střední školu Webster Groves ve městě Webster Groves ve státě Missouri. Roku 2013 se s rodinou přestěhovala do New Yorku aby ji rodina podpořila v kariéře modelky.
Již v roce 2006, když měla Kloss 14 let, nafotila první fotky pro Scene Magazine. Její fotograf poté ukázal fotky v New Yorku v agentuře Elite Model Management, kteří následně s Kloss podepsali první smlouvu. Po dvou letech odešla z EMM a podepsala smlouvu s agenturou Next Management (2008). EMM žaloval Next Management z toho, že jim ukradli Karlie Kloss. Po čtyřech letech soudních pří Kloss přešla z Next Management do IMG Models (2012).
Na molech se objevila pod módními značkami Calvin Klein, Marc Jacobs, Shiatzy Chen, Karl Lagerfeld, Zac Posen, Givenchy, Gucci, Valentino, Louis Vuitton, Versace, Elie Saab.
Objevila se na obálkách módních časopisů W Magazine, Elle, Allure, i-D, Numéro, Vanity Fair, Dazed and Confused, Vogue, Teen Vogue a další.
Spolupracovala také na reklamních kampaních se značkami Rebecca Taylor, Jean Paul Gaultier, Nina Ricci, Chloé, Lacoste, Sportmax, Donna Karan, Alexander McQueen, Yves Saint Laurent, Elle Saab, Dolce and Gabbana, Gap, Pringle of Scotland, Bally Shoe, Bergdorf Goodman, Dior, Oscar de la Renta, Topshop, Barney New York, American Eagle, Victoria’s Secret Pink, Adidas a spousty dalších.Kdo je Karlie Kloss? Životopis Karlie Kloss, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Karlie Kloss

Národnost: americká
Datum narození: 3. 8. 1992
Místo narození: Chicago, Illinois, USA

Popis osobnosti Karlie Kloss můžete sdílet s dalšími osobami na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Coverlock? Víte co je Okamžitá platba? Víte co je Aktivní uhlí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Konfitování?

Klíčová slova: kdy se narodila Karlie Kloss?, narození, datum narození, kdo je Karlie Kloss?, místo narození, informace, zajímavosti, osobnost, biografie, wiki, modeling, lexikon, popis, vysvětlení, Karlie Kloss, modeling

Pojem Karlie Kloss je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Karlie Kloss v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Karlie Kloss ve Wikipedii

Hledat pojem Karlie Kloss ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Karlie Kloss na Google obrázcích

Najít výraz Karlie Kloss ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Karlie Kloss ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Karlie Kloss například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karlie Kloss

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Karlie Kloss? Kdy se narodila Karlie Kloss? Kde se narodila Karlie Kloss? Karlie Kloss se nachází v sekci Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Karlie Kloss např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karlie Kloss i v jiné kategorii než je modeling.