Kdo je to?
Kdo je to Darebák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Darebák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Darebák?

Jaký je význam slova Darebák? Co to znamená?

Darebák či lotr je zlý, špatný, mravně zkažený člověk. Není prakticky žádná špatnost nebo zlo, které by se mu příčily. Darebák se vzhledem k naprosté absenci morálních zásad a zábran dopustí klidně i zločinu (podvodu, krádeže, zpronevěry) snad s výjimkou vraždy, v takovém případě bychom užili jiný výraz. Darebák se klidně bude mstít a trápit svoje blízké i své okolí. Může se jednat o jedince s poruchou osobnosti či chování, což není v žádném případě omluvou pro jeho zvrácené počínání. Darebákem se většinou člověk nestane ze dne na den. Že je s ním něco špatně, bývá zřejmé minimálně už od období dospívání.


Kdo je to Darebák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Darebák? Lidé, hanlivé

Definici slova Darebák můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Exkláva? Znáte pojem Plná penze? Znáte termín Aceton? Vzpomenete si na definici slova Bulgur?

Klíčová slova: formulace, definice, hanlivé, odborný výraz, význam slova, přesný výraz, význam, lexikon, informace, synonymum, Darebák, pojem, slovo, Darebák, přesný výraz, co znamená

Pojem Darebák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Darebák ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Darebák na Google.cz

Hledat slovo Darebák ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Darebák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Darebák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Darebák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Darebák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Darebák? Definice pojmu Darebák je v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.