Kdo je to?
Kdo je to Darebák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Darebák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Darebák?

Jaký je význam slova Darebák? Co to znamená?

Darebák či lotr je zlý, špatný, mravně zkažený člověk. Není prakticky žádná špatnost nebo zlo, které by se mu příčily. Darebák se vzhledem k naprosté absenci morálních zásad a zábran dopustí klidně i zločinu (podvodu, krádeže, zpronevěry) snad s výjimkou vraždy, v takovém případě bychom užili jiný výraz. Darebák se klidně bude mstít a trápit svoje blízké i své okolí. Může se jednat o jedince s poruchou osobnosti či chování, což není v žádném případě omluvou pro jeho zvrácené počínání. Darebákem se většinou člověk nestane ze dne na den. Že je s ním něco špatně, bývá zřejmé minimálně už od období dospívání.


Kdo je to Darebák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Darebák? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Darebák? Potom se podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Exkláva? Pamatujete si definici pojmu Ale? Znáte termín Aceton? Vzpomněli byste si co znamená slovo Laparoskopie?

Klíčová slova: heslo, hanlivé, přesný výraz, hanlivé, odborný výraz, synonymum, definice, Darebák, původ slova, wiki, vysvětlení, lexikon, etymologie, význam pojmu, slovo, Darebák

Pojem Darebák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Darebák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Darebák na Google.cz

Hledat pojem Darebák ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Darebák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Darebák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Darebák například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Darebák

Právě jste zjistili Kdo je to Darebák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Darebák? Definice pojmu Darebák se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.