Kdo je to?
Kdo je to, byl Nájemce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nájemce? Lidé, různé

Kdo je to Nájemce?

Jaký je význam slova Nájemce? Co to znamená?

Nájemce je ten, kdo si od pronajímatele (majitele nemovitosti) tuto nemovitost pronajme na smluvenou dobu za smluvenou částku. Nájemce je povinen dodržovat veškerá ustanovení zanesená v nájemní smlouvě. Pokud nájemce pronajatou nemovitost dále pronajme, jedná se o podnájem. Tato možnost by měla být povolena nebo zakázána v nájemní smlouvě.



Kdo je to, byl Nájemce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nájemce? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nájemce s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Procesor? Vzpomenete si na definici slova Gorilla glass? Znáte definici termínu Nimesil? Vzpomněli byste si na význam slova Ilustrace?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, definice, odborný výraz, slovo, původ slova, etymologie, přesný význam, termín, různé, význam, přesný výraz, co je to Nájemce?, Nájemce, co znamená, synonymum

Pojem Nájemce je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Nájemce zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Nájemce ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Nájemce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Nájemce ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Nájemce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nájemce například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Nájemce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nájemce? Kdo to byl Nájemce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nájemce? Definice pojmu Nájemce se nachází v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Nájemce i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?