Kdo je to?
Kdo je to, byl Nájemce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nájemce? Lidé, různé

Kdo je to Nájemce?

Jaký je význam slova Nájemce? Co to znamená?

Nájemce je ten, kdo si od pronajímatele (majitele nemovitosti) tuto nemovitost pronajme na smluvenou dobu za smluvenou částku. Nájemce je povinen dodržovat veškerá ustanovení zanesená v nájemní smlouvě. Pokud nájemce pronajatou nemovitost dále pronajme, jedná se o podnájem. Tato možnost by měla být povolena nebo zakázána v nájemní smlouvě.Kdo je to, byl Nájemce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nájemce? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Nájemce s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pověst? Rozumíte pojmu Dilatace? Znáte definici termínu Nylon? Znáte pojem Imunologie?

Klíčová slova: význam, wiki, lexikon, co znamená, heslo, odborný výraz, informace, etymologie, původ slova, různé, pojem, synonymum, popis, význam slova, kdo je Nájemce?, Nájemce

Pojem Nájemce je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Nájemce ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nájemce ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Nájemce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Nájemce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nájemce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Nájemce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nájemce? Kdo to byl Nájemce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nájemce? Definice pojmu Nájemce je v sekci různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?