Kdo je to?
Kdo je to Hanbář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hanbář? Lidé, hanlivé

Kdo je to Hanbář?

Jaký je význam slova Hanbář? Co to znamená?

Hanbář je hanlivé označení pro člověka, který se chová, jedná bezostyšně, nestoudně. Slovo „hanbář“ je odvozené ze slova „hanba“, hanbit se. Také se to používá ve spojení s nahotou. Člověk, který nemá stud před cizími lidmi, nezná hranice, co je slušné, není mu hanba. Podobná synonyma pro slovo hanbář je nestyda, ostuda.


Kdo je to Hanbář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hanbář? Lidé, hanlivé

Tento text (Hanbář) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Pesto? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tračník? Pamatujete si definici pojmu Elektronický recept? Víte co je Trestní oznámení?

Klíčová slova: Hanbář, wiki, wikipedie, přesný výraz, vysvětlení, heslo, význam pojmu, popis, přesný význam, termín, synonymum, informace, slovo, co znamená, Hanbář, etymologie

Pojem Hanbář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Hanbář na Google.cz

Zkusit najít slovo Hanbář ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Hanbář ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Hanbář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Hanbář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hanbář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hanbář

Právě jste zjistili Kdo je to Hanbář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hanbář? Definice pojmu Hanbář patří do kategorie Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.