Kdo je to?
Kdo je to Oldřich Rambousek? Životopis Oldřich Rambousek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Oldřich Rambousek?

Kdo je to Oldřich Rambousek? Stručný životopis

Oldřich Rambousek je publicista a redaktor Svobodných novin, přispívá do více internetových novin a fór. Ve svých článcích se Oldřich Rambousek zaměřuje na aktuální události v České republice, které analyzuje a komentuje. K jeho nejčastějším komentovaným a rozebíraným záležitostem patří ekonomické a politické dění.Kdo je to Oldřich Rambousek? Životopis Oldřich Rambousek, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Oldřich Rambousek

Národnost: česká

Popis osobnosti Oldřich Rambousek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Polarizační filtr? Znáte pojem Nadzvuková rychlost? Víte co je Podílový fond? Vzpomenete si na definici slova Rozvodí?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, synonymum, vysvětlení, informace, pojem, termín, popis, lexikon, přesný význam, kdo to je, novináři, definice, význam, slovo, Oldřich Rambousek

Pojem Oldřich Rambousek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Oldřich Rambousek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Oldřich Rambousek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Oldřich Rambousek ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Oldřich Rambousek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Oldřich Rambousek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Oldřich Rambousek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Oldřich Rambousek? Kdo to byl Oldřich Rambousek? Oldřich Rambousek se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Oldřich Rambousek dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Oldřich Rambousek i v jiné kategorii než je novináři.