Kdo je to?
Kdo je to Sňatkový podvodník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sňatkový podvodník? Lidé, zločin

Sňatkový podvodník

Co znamená a jaký je význam slova Sňatkový podvodník?

Sňatkový podvodník je muž, který předstírá silné city k nějaké ženě, získá si její důvěru a následně z ní vymámí peníze nebo se na její úkor jinak obohatí. Totéž platí o sňatkových podvodnicích.
Sňatkový podvodník vyhledává osamělé ženy, které touží po vztahu. Velmi rychle takovou ženu okouzlí a prostřednictvím smyšlenek ji začne připravovat o peníze (nemoc či úmrtí v rodině, nutnost opravit auto, splátka starého dluhu...). Zamilovaná žena peníze poskytne a sňatkový podvodník buď zmizí, nebo z ní pod dalšími záminkami láká další finanční prostředky.
V moderní době se tito podvodníci vyskytují především v internetovém prostoru - často například vystupují jako zahraniční vojáci či lékaři, kteří potřebují peníze na to, aby mohli za dotyčnou ženou přijet do její země, vykoupit se z armády atd.
Toto jednání je samozřejmě trestným činem a jeho pachatelé bývají stíháni pro podvod.Kdo je to Sňatkový podvodník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sňatkový podvodník? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sňatkový podvodník sdílet s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Odhad nemovitostí? Vzpomněli byste si na význam slova Pranýř? Víte, co je to Čepovka? Znáte definici termínu Ataxie?

Klíčová slova: synonymum, odborný výraz, zločin, informace, co znamená, přesný výraz, termín, význam, přesný význam, wikipedie, heslo, Sňatkový podvodník, formulace, popis, definice, význam slova

Pojem Sňatkový podvodník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sňatkový podvodník ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Sňatkový podvodník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Sňatkový podvodník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Sňatkový podvodník na Google obrázcích

Zkusit najít termín Sňatkový podvodník ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sňatkový podvodník například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sňatkový podvodník

Nyní již víte Kdo je to Sňatkový podvodník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sňatkový podvodník? Definice pojmu Sňatkový podvodník patří do sekce Zločin

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, termín, výraz,heslo například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Sňatkový podvodník i v jiné sekci než je kategorie zločin.