Kdo je to?
Kdo je to Bonzák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonzák? Lidé, hanlivé

Bonzák

Jaký je význam slova Bonzák? Co to znamená?

Bonzák je označení pro osobu, která udává nebo donáší na jiné lidi nebo informace. Nejčastěji to známe z vězení, kdy bonzáci donáší informace na své spoluvězně a za to dostávají drobné odměny nebo příslib zkrácení trestu. Jedná se často o osoby s kriminální minulostí, kteří byli nasazeni na politické vězně.
Další význam je, že bonzák zveřejní, to co má být utajené.
Ve vojenském slangu se slovu bonzák říká odznaku, který se uděluje vzorným vojákům. Synonyma pro slovo bonzák jsou udavač, práskač, špicl.


Kdo je to Bonzák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonzák? Lidé, hanlivé

Sdílejte text pojmu Bonzák s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Blue ray? Znáte termín Fabulace? Rozumíte pojmu Pinterest? Víte, co je to Seborea?

Klíčová slova: termín, slovo, formulace, význam pojmu, wiki, odborný výraz, Bonzák, význam, co znamená, Bonzák, heslo, wikipedie, přesný význam, informace, synonymum, hanlivé

Pojem Bonzák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Bonzák v dalších zdrojích

Najít výraz Bonzák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Bonzák ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Bonzák na Youtube

Zkusit najít termín Bonzák na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bonzák ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bonzák například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Bonzák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Bonzák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bonzák? Definice pojmu Bonzák se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, blaznivý tým, bonzák, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, termín řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).