Kdo je to?
Kdo je to Bonzák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonzák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bonzák?

Jaký je význam slova Bonzák? Co to znamená?

Bonzák je označení pro osobu, která udává nebo donáší na jiné lidi nebo informace. Nejčastěji to známe z vězení, kdy bonzáci donáší informace na své spoluvězně a za to dostávají drobné odměny nebo příslib zkrácení trestu. Jedná se často o osoby s kriminální minulostí, kteří byli nasazeni na politické vězně.
Další význam je, že bonzák zveřejní, to co má být utajené.
Ve vojenském slangu se slovu bonzák říká odznaku, který se uděluje vzorným vojákům. Synonyma pro slovo bonzák jsou udavač, práskač, špicl.


Kdo je to Bonzák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonzák? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Anekdota? Vzpomenete si na definici slova Apartmán? Rozumíte pojmu Osobní údaj? Vzpomněli byste si na význam slova Epigram?

Klíčová slova: synonymum, hanlivé, popis, přesný výraz, slovo, wikipedie, heslo, význam pojmu, informace, Bonzák, etymologie, lexikon, termín, vysvětlení, pojem, přesný výraz

Pojem Bonzák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Bonzák ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Bonzák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bonzák ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Bonzák na Google obrázcích

Hledat heslo Bonzák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bonzák například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bonzák

Právě jste zjistili Kdo je to Bonzák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bonzák? Definice pojmu Bonzák je v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.