Kdo je to?
Kdo je Marek Stoniš? Životopis Marek Stoniš, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Marek Stoniš

Kdo je Marek Stoniš? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Redaktor Marek Stoniš přišel na svět 24. března 1967 a po profesní stránce je jeho jméno spjato s týdeníkem Respekt.
V roce 2007 vyšla Marku Stonišovi a Štěpánu Marešovi kniha Politické (o)bludy, která je založena na politických karikaturách mapujících českou politickou scénu. Jde de facto o knihu plnou politických ilustrovaných vtipů, nechybí jim ale nutná satira. V minulosti spolupracoval Stoniš s Petrem Havlíkem na knize Klaus & ti druzí: osobní inventura Petra Havlíka.
V roce 2008 nastoupil Marek Stoniš do redakce Reflexu a po osmi letech se stal šéfredaktorem. Na začátku roku 2023 vyšla na veřejnost zpráva, že Marek Stoniš odchází z čela týdeníku Reflex, který doposud vedl šest let. Ve funkci měl být dočasně nahrazen hlavním editorem Viliamem Buchertem, z něhož se později stal plnohodnotný šéfredaktor.
Důvodem pro odchod Stoniše byl impulz ze strany vedení Reflexu, které chtělo projekt více rozvíjet a cítilo potřebu nové síly. Stoniš však s Reflexem spolupráci zcela nerozvázal. Naopak dostal příležitost připravit několik zajímavých projektů.
Jedním z projektů, jimž se v současnosti Marek Stoniš věnuje, je časopis TO, jehož šéfredaktorem se v roce 2023 stal. Ředitelem redakce je Petr Juklíček a časopis i web zaštiťuje společnost Daniela Urbana. Obsahem magazínu To jsou seriózní zprávy z domova i ze světa, aktuální události, komentáře, rozhovory aj.
Marek Staniš je hlasitým odpůrcem bývalého českého premiéra Andreje Babiše, jehož často kritizuje. Nechal se slyšet, že v jeho médiích by pracovat nemohl a zřejmě ani nechtěl.Kdo je Marek Stoniš? Životopis Marek Stoniš, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Marek Stoniš

Národnost: česká
Datum narození: 24. března 1967

Popis osobnosti Marek Stoniš můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Selenium? Pamatujete si definici pojmu Voucher? Víte, co je to NWO? Vzpomněli byste si co znamená slovo Botanika?

Klíčová slova: životopis, osobnost, datum narození, wikipedie, lexikon, wiki, novináři, vysvětlení, kdo je Marek Stoniš?, Marek Stoniš, biografie, život, osobnosti, popis, informace, kdy se narodil Marek Stoniš?

Pojem Marek Stoniš je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Marek Stoniš v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Marek Stoniš ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Marek Stoniš ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Marek Stoniš ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Marek Stoniš na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Stoniš ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Stoniš například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Marek Stoniš? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Marek Stoniš? Kdy se narodil Marek Stoniš? Marek Stoniš je v sekci Novináři

Kategorie novináři, publicista, marek Stoniš, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Marek Stoniš kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Stoniš i v jiné kategorii než je novináři.