Kdo je to?
Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Kdo je to Saruman?

Jaký je význam slova Saruman? Co to znamená?

Saruman je literární postava z knižní trilogie Pán prstenů, jejímž autorem je anglický spisovatel J.R.R. Tolkien. Jde o mocného a nesmrtelného čaroděje, který není ani člověkem, ani elfem. Zabývá se magií a chce získat Prsten moci. Své posluchače uměl ovládat hlasem. Byl odborníkem v chemii, biologii i mechanice. Vybudoval Železný pas, kde zhotovoval zbraně a křížil lidi a skřety.
Původně patřil k dobrým čarodějům a chtěl zničit Saurona, kvůli pýše a aroganci se však stal zrádcem. Jeho armáda skřetů však bitvu prohrála a Saruman byl zavražděn. Sice doopravdy nezemřel, ale jeho duch byl bezmocný a nenašel klid.Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Saruman s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hybridní válka? Víte, co je to Google disk? Víte, co je to Polyfázový spánek? Rozumíte pojmu Florbal?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, přesný výraz, termín, definice, odborný výraz, vysvětlení, formulace, co znamená, synonymum, co je to Saruman?, popis, slovo, kdo to je, popis, význam

Pojem Saruman je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Saruman

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Saruman ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Saruman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Saruman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Saruman na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Saruman například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Saruman

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Saruman? Kdo to byl Saruman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saruman? Definice pojmu Saruman patří do sekce fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než fikce).