Kdo je to?
Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Kdo je to Saruman?

Jaký je význam slova Saruman? Co to znamená?

Saruman je literární postava z knižní trilogie Pán prstenů, jejímž autorem je anglický spisovatel J.R.R. Tolkien. Jde o mocného a nesmrtelného čaroděje, který není ani člověkem, ani elfem. Zabývá se magií a chce získat Prsten moci. Své posluchače uměl ovládat hlasem. Byl odborníkem v chemii, biologii i mechanice. Vybudoval Železný pas, kde zhotovoval zbraně a křížil lidi a skřety.
Původně patřil k dobrým čarodějům a chtěl zničit Saurona, kvůli pýše a aroganci se však stal zrádcem. Jeho armáda skřetů však bitvu prohrála a Saruman byl zavražděn. Sice doopravdy nezemřel, ale jeho duch byl bezmocný a nenašel klid.Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Saruman s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Mikroekonomie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dynamický rozsah? Víte, co je to Souvětí? Víte co je Křivice?

Klíčová slova: Saruman, popis, vysvětlení, lexikon, formulace, fikce, původ slova, etymologie, popis, kdo je Saruman?, pojem, význam, význam slova, kdo to je, informace, přesný výraz

Pojem Saruman je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Saruman v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Saruman na Youtube

Vyhledat výraz Saruman ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Saruman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Saruman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Saruman například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Saruman

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Saruman? Kdo to byl Saruman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saruman? Definice pojmu Saruman je v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Saruman i v jiné sekci než je kategorie fikce.