Kdo je to?
Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Kdo je to Saruman?

Jaký je význam slova Saruman? Co to znamená?

Saruman je literární postava z knižní trilogie Pán prstenů, jejímž autorem je anglický spisovatel J.R.R. Tolkien. Jde o mocného a nesmrtelného čaroděje, který není ani člověkem, ani elfem. Zabývá se magií a chce získat Prsten moci. Své posluchače uměl ovládat hlasem. Byl odborníkem v chemii, biologii i mechanice. Vybudoval Železný pas, kde zhotovoval zbraně a křížil lidi a skřety.
Původně patřil k dobrým čarodějům a chtěl zničit Saurona, kvůli pýše a aroganci se však stal zrádcem. Jeho armáda skřetů však bitvu prohrála a Saruman byl zavražděn. Sice doopravdy nezemřel, ale jeho duch byl bezmocný a nenašel klid.Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Saruman? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Škrob? Víte co je Instagram? Víte, co je to Frgál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rotunda?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, wiki, původ slova, informace, význam, odborný výraz, popis, co znamená, popis, fikce, kdo je Saruman?, význam pojmu, etymologie, slovo, co je to Saruman?

Pojem Saruman je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Saruman ve Wikislovníku

Vyhledat termín Saruman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Saruman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Saruman ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Saruman například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Saruman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Saruman? Kdo to byl Saruman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saruman? Definice pojmu Saruman se nachází v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než fikce).