Kdo je to?
Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Kdo je to Saruman?

Jaký je význam slova Saruman? Co to znamená?

Saruman je literární postava z knižní trilogie Pán prstenů, jejímž autorem je anglický spisovatel J.R.R. Tolkien. Jde o mocného a nesmrtelného čaroděje, který není ani člověkem, ani elfem. Zabývá se magií a chce získat Prsten moci. Své posluchače uměl ovládat hlasem. Byl odborníkem v chemii, biologii i mechanice. Vybudoval Železný pas, kde zhotovoval zbraně a křížil lidi a skřety.
Původně patřil k dobrým čarodějům a chtěl zničit Saurona, kvůli pýše a aroganci se však stal zrádcem. Jeho armáda skřetů však bitvu prohrála a Saruman byl zavražděn. Sice doopravdy nezemřel, ale jeho duch byl bezmocný a nenašel klid.Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Saruman sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Škrob? Vzpomenete si na definici slova ET? Víte, co je to Frgál? Vzpomněli byste si na význam slova FKSP?

Klíčová slova: co je to Saruman?, původ slova, kdo to je, význam, co znamená, fikce, Saruman, přesný výraz, heslo, formulace, slovo, popis, odborný výraz, popis, wiki, kdo je Saruman?

Pojem Saruman je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Saruman lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Saruman ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Saruman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Saruman ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Saruman ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Saruman například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Saruman, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Saruman? Kdo to byl Saruman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saruman? Definice pojmu Saruman se nachází v sekci fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).