Kdo je to?
Kdo je to Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Saruman? Lidé, fikce

Kdo je to Saruman?

Jaký je význam slova Saruman? Co to znamená?

Saruman je literární postava z knižní trilogie Pán prstenů, jejímž autorem je anglický spisovatel J.R.R. Tolkien. Jde o mocného a nesmrtelného čaroděje, který není ani člověkem, ani elfem. Zabývá se magií a chce získat Prsten moci. Své posluchače uměl ovládat hlasem. Byl odborníkem v chemii, biologii i mechanice. Vybudoval Železný pas, kde zhotovoval zbraně a křížil lidi a skřety.
Původně patřil k dobrým čarodějům a chtěl zničit Saurona, kvůli pýše a aroganci se však stal zrádcem. Jeho armáda skřetů však bitvu prohrála a Saruman byl zavražděn. Sice doopravdy nezemřel, ale jeho duch byl bezmocný a nenašel klid.Kdo je to Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Saruman? Lidé, fikce

Definici slova Saruman můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Mikroekonomie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Troposféra? Víte, co je to Inzulín? Znáte termín Adjudikace?

Klíčová slova: původ slova, přesný výraz, definice, wikipedie, význam slova, slovo, co znamená, termín, význam, wiki, pojem, informace, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, odborný výraz

Pojem Saruman je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Saruman ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Saruman ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Saruman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Saruman ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Saruman ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Saruman například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Saruman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Saruman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saruman? Definice pojmu Saruman je v kategorii Fikce

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.