Kdo je to?
Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Kdo je to Saruman?

Jaký je význam slova Saruman? Co to znamená?

Saruman je literární postava z knižní trilogie Pán prstenů, jejímž autorem je anglický spisovatel J.R.R. Tolkien. Jde o mocného a nesmrtelného čaroděje, který není ani člověkem, ani elfem. Zabývá se magií a chce získat Prsten moci. Své posluchače uměl ovládat hlasem. Byl odborníkem v chemii, biologii i mechanice. Vybudoval Železný pas, kde zhotovoval zbraně a křížil lidi a skřety.
Původně patřil k dobrým čarodějům a chtěl zničit Saurona, kvůli pýše a aroganci se však stal zrádcem. Jeho armáda skřetů však bitvu prohrála a Saruman byl zavražděn. Sice doopravdy nezemřel, ale jeho duch byl bezmocný a nenašel klid.Kdo je to, byl Saruman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Saruman? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Saruman? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hybridní válka? Pamatujete si definici pojmu Ramadán? Víte, co je to Polyfázový spánek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konzervatismus?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, informace, heslo, význam pojmu, pojem, kdo je Saruman?, co je to Saruman?, termín, definice, lexikon, původ slova, význam, Saruman, přesný výraz, formulace

Pojem Saruman je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Saruman

Hledat výraz Saruman ve vyhledávači Yandex

Najít termín Saruman na Google.cz

Hledat pojem Saruman ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Saruman ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Saruman například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Saruman, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Saruman? Kdo to byl Saruman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Saruman? Definice pojmu Saruman je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci fikce.