Kdo je to?
Kdo je to Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brigádník? Lidé, profese

Kdo je to Brigádník?

Jaký je význam slova Brigádník? Co to znamená?

Brigádník je pojmenování pro člověka, který vykonává nějakou drobnou práci, sloužící jako výpomoc. Taková práce není dlouhodobá ani systematická, může být vykonávána i svépomocí. Brigádník může práci vykonávat dobrovolně zdarma nebo jen za malou odměnu. Placená brigáda je prací za smluvní mzdu.
Tento způsob práce byl často využíván v době totality, kdy byli brigádníci nasazováni na sezónní nebo nárazové činnosti, jako je sklizeň brambor, sázení a sklízení chmele, sběr mandelinky nebo výsadba lesních stromků.Kdo je to Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brigádník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Brigádník sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Fabulace? Znáte pojem Kreativita? Vzpomněli byste si na význam slova Balustráda? Vzpomenete si na definici slova Rukojeť?

Klíčová slova: popis, termín, formulace, přesný význam, synonymum, slovo, odborný výraz, lexikon, pojem, etymologie, profese, Brigádník, vysvětlení, původ slova, význam pojmu, wikipedie

Pojem Brigádník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Brigádník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Brigádník na Google obrázcích

Najít výraz Brigádník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Brigádník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Brigádník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Brigádník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Brigádník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Brigádník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brigádník? Definice pojmu Brigádník je v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Vyzkoušejte nalézt pojem, text, definici, třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.