Kdo je to?
Kdo je to, byl Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brigádník? Lidé, profese

Kdo je to Brigádník?

Co znamená a jaký je význam slova Brigádník?

Brigádník je pojmenování pro člověka, který vykonává nějakou drobnou práci, sloužící jako výpomoc. Taková práce není dlouhodobá ani systematická, může být vykonávána i svépomocí. Brigádník může práci vykonávat dobrovolně zdarma nebo jen za malou odměnu. Placená brigáda je prací za smluvní mzdu.
Tento způsob práce byl často využíván v době totality, kdy byli brigádníci nasazováni na sezónní nebo nárazové činnosti, jako je sklizeň brambor, sázení a sklízení chmele, sběr mandelinky nebo výsadba lesních stromků.Kdo je to, byl Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Brigádník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Brigádník? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Laktóza? Znáte termín Verbální komunikace? Vzpomněli byste si na význam slova Biřmování? Víte, co je to DVTV?

Klíčová slova: definice, popis, slovo, heslo, lexikon, Brigádník, kdo je Brigádník?, co je to Brigádník?, odborný výraz, význam slova, profese, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, význam, termín

Pojem Brigádník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Brigádník zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Brigádník ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Brigádník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Brigádník na Google.cz

Najít výraz Brigádník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Brigádník například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Brigádník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Brigádník? Kdo to byl Brigádník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brigádník? Definice pojmu Brigádník je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Brigádník i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.