Kdo je to?
Kdo je to Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brigádník? Lidé, profese

Kdo je to Brigádník?

Jaký je význam slova Brigádník? Co to znamená?

Brigádník je pojmenování pro člověka, který vykonává nějakou drobnou práci, sloužící jako výpomoc. Taková práce není dlouhodobá ani systematická, může být vykonávána i svépomocí. Brigádník může práci vykonávat dobrovolně zdarma nebo jen za malou odměnu. Placená brigáda je prací za smluvní mzdu.
Tento způsob práce byl často využíván v době totality, kdy byli brigádníci nasazováni na sezónní nebo nárazové činnosti, jako je sklizeň brambor, sázení a sklízení chmele, sběr mandelinky nebo výsadba lesních stromků.Kdo je to Brigádník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brigádník? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Brigádník s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Fabulace? Vzpomenete si na definici slova CBD? Vzpomněli byste si na význam slova Čest? Vzpomněli byste si na význam slova Nikasil?

Klíčová slova: pojem, etymologie, wiki, termín, vysvětlení, co znamená, profese, přesný význam, informace, odborný výraz, slovo, Brigádník, význam slova, profese, lexikon, význam pojmu

Pojem Brigádník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Brigádník

Hledejte bez špehování slovo Brigádník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Brigádník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Brigádník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Brigádník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Brigádník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Brigádník například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Brigádník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Brigádník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brigádník? Definice pojmu Brigádník se nachází v sekci Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme vyhledat informace výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Brigádník v jiné sekci než profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.