Kdo je to?
Kdo je to Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kokot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kokot?

Jaký je význam slova Kokot? Co to znamená?

Slovo kokot se nejčastěji používá jako vulgární nadávka pro muže, resp. jako označení pro penis. Původem slovo kokot pochází ze staroslověnštiny kde označuje kohouta. V tomto významu se slovo kokot stále používá např. v srbštině nebo chorvatštině. V češtině, slovenštině a polštině došlo k posunutí významu do oblasti vulgarit.


Kdo je to Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kokot? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Kokot? Potom se podělte s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Cytologie? Pamatujete si definici pojmu Řečnická otázka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Interpelace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ekokůže?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, informace, Kokot, synonymum, původ slova, hanlivé, formulace, co znamená, hanlivé, odborný výraz, wiki, definice, přesný výraz, pojem, slovo

Pojem Kokot je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Kokot v dalších zdrojích

Hledat termín Kokot na Google.cz

Najít slovo Kokot ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kokot ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Kokot ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kokot například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Kokot, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Kokot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kokot? Definice pojmu Kokot je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, text, definici, řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.