Kdo je to?
Kdo je to, byl Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kokot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kokot?

Jaký je význam slova Kokot? Co to znamená?

Slovo kokot se nejčastěji používá jako vulgární nadávka pro muže, resp. jako označení pro penis. Původem slovo kokot pochází ze staroslověnštiny kde označuje kohouta. V tomto významu se slovo kokot stále používá např. v srbštině nebo chorvatštině. V češtině, slovenštině a polštině došlo k posunutí významu do oblasti vulgarit.Kdo je to, byl Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kokot? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kokot sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova ZPS? Víte co je B2B? Vzpomněli byste si co znamená slovo Entropie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Saltimbocca?

Klíčová slova: kdo je Kokot?, původ slova, synonymum, definice, pojem, hanlivé, heslo, význam pojmu, vysvětlení, popis, wiki, etymologie, lexikon, přesný výraz, význam, co znamená

Pojem Kokot je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kokot doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Kokot ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Kokot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Kokot v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kokot ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kokot například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Kokot, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kokot? Kdo to byl Kokot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kokot? Definice pojmu Kokot se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kokot v jiné sekci než hanlivé.