Kdo je to?
Kdo je to Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kokot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kokot?

Jaký je význam slova Kokot? Co to znamená?

Slovo kokot se nejčastěji používá jako vulgární nadávka pro muže, resp. jako označení pro penis. Původem slovo kokot pochází ze staroslověnštiny kde označuje kohouta. V tomto významu se slovo kokot stále používá např. v srbštině nebo chorvatštině. V češtině, slovenštině a polštině došlo k posunutí významu do oblasti vulgarit.


Kdo je to Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kokot? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kokot sdílet s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Cytologie? Znáte pojem Pagoda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gateway? Vzpomenete si na definici slova FAQ?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, formulace, Kokot, heslo, přesný výraz, slovo, přesný výraz, význam, synonymum, etymologie, co znamená, původ slova, hanlivé, Kokot, pojem

Pojem Kokot je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Kokot ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Kokot ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Kokot ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Kokot ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Kokot na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kokot například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Kokot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Kokot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kokot? Definice pojmu Kokot patří do sekce Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kokot i v jiných kategoriích (než hanlivé).