Kdo je to?
Kdo je to Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kokot? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kokot?

Co znamená a jaký je význam slova Kokot?

Slovo kokot se nejčastěji používá jako vulgární nadávka pro muže, resp. jako označení pro penis. Původem slovo kokot pochází ze staroslověnštiny kde označuje kohouta. V tomto významu se slovo kokot stále používá např. v srbštině nebo chorvatštině. V češtině, slovenštině a polštině došlo k posunutí významu do oblasti vulgarit.


Kdo je to Kokot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kokot? Lidé, hanlivé

Doporučujeme sdílet tento text s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Cytologie? Znáte termín Přímé bankovnictví? Vzpomněli byste si co znamená slovo Varistor? Víte, co je to Okroška?

Klíčová slova: původ slova, Kokot, popis, heslo, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, formulace, význam slova, význam, Kokot, synonymum, hanlivé, co znamená, definice, lexikon

Pojem Kokot je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Kokot

Najít pojem Kokot ve Wikislovníku

Najít termín Kokot ve Wikipedii

Vyhledat pojem Kokot ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Kokot na Google.cz

Zkusit najít slovo Kokot ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kokot například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Kokot, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Kokot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kokot? Definice pojmu Kokot patří do sekce Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Kokot i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.