Kdo je to?
Kdo je to Sylvester Stallone? Životopis Sylvester Stallone, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sylvester Stallone?

Kdo je to Sylvester Stallone? Stručný životopis

Sylvester Stallone, celým jménem Sylvester Gardenzio Stallone, je herec, režisér a scénárista italského původu. Často je oslovován přezdívkou Sly. Je absolventem College ve Švýcarsku. Začínal rolemi v erotických a nezávislých snímcích a v komparzu. Jeho kariéru zcela změnila role boxera Rockyho. Scénář je jeho vlastní a o hlavní roli musel Stallone bojovat. Rocky měl obrovský úspěch a z deseti nominací na Oscara získal tři.
Kromě role Rockyho Balboy se Sylvester Stallone proslavil i dalšími rolemi, např. ztvárněním vietnamského veterána Johna Ramba. Úspěšné jsou nejen Stalloneho akční filmy, ale také dramata a komedie.Kdo je to Sylvester Stallone? Životopis Sylvester Stallone, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Sylvester Stallone

Národnost: USA
Datum narození: 6. července 1946
Místo narození: New York City

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sylvester Stallone s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Belvedér? Znáte pojem Relé? Rozumíte pojmu Cirhóza jater? Vzpomenete si na definici slova Judikát?

Klíčová slova: herectví, co znamená, původ slova, definice, popis, termín, pojem, synonymum, popis, heslo, lexikon, co je to Sylvester Stallone?, význam slova, wiki, kdo je Sylvester Stallone?, přesný význam

Pojem Sylvester Stallone je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Sylvester Stallone ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Sylvester Stallone na Google.cz

Zkusit najít frázi Sylvester Stallone ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Sylvester Stallone ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sylvester Stallone například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Sylvester Stallone?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sylvester Stallone? Kdo to byl Sylvester Stallone? Kdy se narodil Sylvester Stallone? Kde se narodil Sylvester Stallone? Sylvester Stallone patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Sylvester Stallone dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sylvester Stallone i v jiné kategorii než je herectví.