Kdo je to?
Kdo je to Sylvester Stallone? Životopis Sylvester Stallone, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sylvester Stallone?

Kdo je to Sylvester Stallone? Stručný životopis

Sylvester Stallone, celým jménem Sylvester Gardenzio Stallone, je herec, režisér a scénárista italského původu. Často je oslovován přezdívkou Sly. Je absolventem College ve Švýcarsku. Začínal rolemi v erotických a nezávislých snímcích a v komparzu. Jeho kariéru zcela změnila role boxera Rockyho. Scénář je jeho vlastní a o hlavní roli musel Stallone bojovat. Rocky měl obrovský úspěch a z deseti nominací na Oscara získal tři.
Kromě role Rockyho Balboy se Sylvester Stallone proslavil i dalšími rolemi, např. ztvárněním vietnamského veterána Johna Ramba. Úspěšné jsou nejen Stalloneho akční filmy, ale také dramata a komedie.Kdo je to Sylvester Stallone? Životopis Sylvester Stallone, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Sylvester Stallone

Národnost: USA
Datum narození: 6. července 1946
Místo narození: New York City

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Sylvester Stallone sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Dystonie? Znáte termín Melasa? Rozumíte pojmu Krátkozrakost? Víte, co je to Špalda?

Klíčová slova: wiki, lexikon, popis, přesný význam, synonymum, odborný výraz, původ slova, co je to Sylvester Stallone?, význam, etymologie, formulace, co znamená, definice, informace, vysvětlení, heslo

Pojem Sylvester Stallone je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Sylvester Stallone na Google.cz

Najít heslo Sylvester Stallone ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Sylvester Stallone ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Sylvester Stallone v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sylvester Stallone například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sylvester Stallone

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sylvester Stallone? Kdo to byl Sylvester Stallone? Kdy se narodil Sylvester Stallone? Kde se narodil Sylvester Stallone? Sylvester Stallone se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Sylvester Stallone řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sylvester Stallone i v jiné kategorii než je herectví.