Kdo je to?
Kdo je to Antivaxer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Antivaxer? Lidé, politika

Kdo je to Antivaxer?

Co znamená a jaký je význam slova Antivaxer?

Antivaxer je člověk, který odmítá očkování. Očkování (též vakcinace) je medicínský proces, který má zabránit propuknutí, případně šíření některých závažných onemocnění. Při očkování se tělo v bezpečné míře setká s touto nemocí a je schopné si proti ní vytvořit protilátky.
Před pandemií Covidu-19 se termín nejčastěji zmiňoval v souvislosti s rodiči, kteří odmítali, aby jejich děti podstupovaly povinná očkování. V tomto případě se kromě zdravotních rizik objevovaly i problémy s tím, že neočkované děti nemůžou být přijímány do školek a dalších zařízení. V období koronavirové pandemie se jako antivaxeři označovali lidé, kteří odmítali podstoupit vakcinaci proti Covidu-19.
Pro odmítání očkování může existovat řada důvodů. Nejčastěji jde o strach z vedlejších účinků očkování nebo dlouhodobých následků. (Nejčastěji se zmiňuje obava z propuknutí autismu, nicméně souvislost mezi očkováním a autismem nebyla nikdy prokázána). Dále může jít o snahu žít "přírodním" způsobem života, kdy si má tělo podle antivaxerů vytvořit vlastní protilátky a nepřijímat prostřednictvím očkování cizí látky. Méně často je důvodem touha nepodvolit se povinnému očkování a boj proti většinové společnosti.Kdo je to Antivaxer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Antivaxer? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Antivaxer? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Nepovolený debet? Vzpomenete si na definici slova Lynčování? Rozumíte pojmu Filologie? Vzpomněli byste si na význam slova Opereta?

Klíčová slova: přesný výraz, wikipedie, Antivaxer, synonymum, politika, etymologie, význam, vysvětlení, wiki, slovo, politika, pojem, co znamená, formulace, odborný výraz, význam pojmu

Pojem Antivaxer je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Antivaxer ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Antivaxer ve Wikislovníku

Hledat frázi Antivaxer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Antivaxer na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Antivaxer ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Antivaxer například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Antivaxer

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Antivaxer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antivaxer? Definice pojmu Antivaxer patří do sekce Politika

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Antivaxer i v jiných kategoriích (než politika).