Kdo je to?
Kdo je to Antivaxer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Antivaxer? Lidé, politika

Kdo je to Antivaxer?

Co znamená a jaký je význam slova Antivaxer?

Antivaxer je člověk, který odmítá očkování. Očkování (též vakcinace) je medicínský proces, který má zabránit propuknutí, případně šíření některých závažných onemocnění. Při očkování se tělo v bezpečné míře setká s touto nemocí a je schopné si proti ní vytvořit protilátky.
Před pandemií Covidu-19 se termín nejčastěji zmiňoval v souvislosti s rodiči, kteří odmítali, aby jejich děti podstupovaly povinná očkování. V tomto případě se kromě zdravotních rizik objevovaly i problémy s tím, že neočkované děti nemůžou být přijímány do školek a dalších zařízení. V období koronavirové pandemie se jako antivaxeři označovali lidé, kteří odmítali podstoupit vakcinaci proti Covidu-19.
Pro odmítání očkování může existovat řada důvodů. Nejčastěji jde o strach z vedlejších účinků očkování nebo dlouhodobých následků. (Nejčastěji se zmiňuje obava z propuknutí autismu, nicméně souvislost mezi očkováním a autismem nebyla nikdy prokázána). Dále může jít o snahu žít "přírodním" způsobem života, kdy si má tělo podle antivaxerů vytvořit vlastní protilátky a nepřijímat prostřednictvím očkování cizí látky. Méně často je důvodem touha nepodvolit se povinnému očkování a boj proti většinové společnosti.Kdo je to Antivaxer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Antivaxer? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Antivaxer? Potom se podělte s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Nepovolený debet? Znáte pojem QOS? Rozumíte pojmu Libreto? Vzpomenete si na definici slova Free running?

Klíčová slova: heslo, původ slova, význam slova, přesný význam, wiki, vysvětlení, lexikon, slovo, etymologie, formulace, popis, wikipedie, co znamená, politika, význam pojmu, odborný výraz

Pojem Antivaxer je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Antivaxer ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Antivaxer ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Antivaxer ve Wikipedii

Najít výraz Antivaxer ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Antivaxer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Antivaxer například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Antivaxer? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Antivaxer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antivaxer? Definice pojmu Antivaxer se nachází v kategorii Politika

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).