Kdo je to?
Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Pesimista?

Jaký je význam slova Pesimista? Co to znamená?

Pesimista je člověk, který je škarohlídský, všechno vidí černě, domnívá se, že všechno bude jenom horší a nic nevnímá pozitivně. Opakem pesimismu je optimismus, což je opačný náhled na život.Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Pesimista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Trailer? Pamatujete si definici pojmu Panaricium? Víte, co je to Zaručená mzda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Liberalismus?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, heslo, význam, kdo to je, význam slova, lexikon, termín, původ slova, etymologie, Pesimista, vysvětlení, wiki, psychologie, slovo, formulace

Pojem Pesimista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Pesimista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Pesimista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Pesimista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Pesimista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pesimista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Pesimista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pesimista? Kdo to byl Pesimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pesimista? Definice pojmu Pesimista je v kategorii psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.