Kdo je to?
Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Pesimista?

Jaký je význam slova Pesimista? Co to znamená?

Pesimista je člověk, který je škarohlídský, všechno vidí černě, domnívá se, že všechno bude jenom horší a nic nevnímá pozitivně. Opakem pesimismu je optimismus, což je opačný náhled na život.Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Pesimista s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tajga? Znáte pojem Přídavné jméno? Víte, co je to Ofsajd? Vzpomenete si na definici slova IKEM?

Klíčová slova: etymologie, Pesimista, co znamená, lexikon, wiki, termín, popis, synonymum, kdo to je, kdo je Pesimista?, význam, formulace, informace, význam pojmu, definice, heslo

Pojem Pesimista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít Pesimista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Pesimista ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Pesimista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Pesimista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pesimista například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pesimista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pesimista? Kdo to byl Pesimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pesimista? Definice pojmu Pesimista je v sekci psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Pesimista i v jiné kategorii než v psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.