Kdo je to?
Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Pesimista?

Jaký je význam slova Pesimista? Co to znamená?

Pesimista je člověk, který je škarohlídský, všechno vidí černě, domnívá se, že všechno bude jenom horší a nic nevnímá pozitivně. Opakem pesimismu je optimismus, což je opačný náhled na život.Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Pesimista? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tajga? Víte co je Laparoskopie? Víte, co je to Ofsajd? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cardio Barre?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, co je to Pesimista?, pojem, termín, definice, význam, popis, kdo to je, vysvětlení, informace, přesný význam, co znamená, význam pojmu, formulace, popis

Pojem Pesimista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pesimista zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Pesimista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Pesimista ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Pesimista ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Pesimista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pesimista například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pesimista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pesimista? Kdo to byl Pesimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pesimista? Definice pojmu Pesimista patří do sekce psychologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Pesimista i v jiné kategorii než je sekce psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.