Kdo je to?
Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Pesimista?

Jaký je význam slova Pesimista? Co to znamená?

Pesimista je člověk, který je škarohlídský, všechno vidí černě, domnívá se, že všechno bude jenom horší a nic nevnímá pozitivně. Opakem pesimismu je optimismus, což je opačný náhled na život.Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Tento text (Pesimista) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tajga? Vzpomněli byste si na význam slova Koloidní stříbro? Víte, co je to Mrtvice? Znáte definici termínu Osmóza?

Klíčová slova: Pesimista, etymologie, formulace, co znamená, kdo to je, heslo, lexikon, vysvětlení, popis, co je to Pesimista?, původ slova, kdo je Pesimista?, termín, informace, synonymum, odborný výraz

Pojem Pesimista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pesimista ve Wikimedia Commons

Najít pojem Pesimista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Pesimista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Pesimista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pesimista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pesimista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pesimista? Kdo to byl Pesimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pesimista? Definice pojmu Pesimista je v kategorii psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.