Kdo je to?
Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Pesimista?

Jaký je význam slova Pesimista? Co to znamená?

Pesimista je člověk, který je škarohlídský, všechno vidí černě, domnívá se, že všechno bude jenom horší a nic nevnímá pozitivně. Opakem pesimismu je optimismus, což je opačný náhled na život.Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Definici slova Pesimista můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Trailer? Znáte pojem Kolonáda? Víte, co je to Zaručená mzda? Vzpomenete si na definici slova Total Commander?

Klíčová slova: etymologie, definice, kdo to je, popis, přesný výraz, pojem, informace, formulace, vysvětlení, synonymum, odborný výraz, původ slova, přesný význam, význam pojmu, kdo je Pesimista?, Pesimista

Pojem Pesimista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Pesimista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Pesimista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Pesimista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Pesimista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pesimista například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pesimista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pesimista? Kdo to byl Pesimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pesimista? Definice pojmu Pesimista se nachází v kategorii psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Pesimista i v jiné kategorii než v psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.