Kdo je to?
Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Pesimista?

Jaký je význam slova Pesimista? Co to znamená?

Pesimista je člověk, který je škarohlídský, všechno vidí černě, domnívá se, že všechno bude jenom horší a nic nevnímá pozitivně. Opakem pesimismu je optimismus, což je opačný náhled na život.Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pesimista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tajga? Vzpomněli byste si co označuje výraz Herbalife? Víte, co je to Mrtvice? Znáte termín Altán?

Klíčová slova: význam, co znamená, popis, přesný výraz, formulace, termín, definice, etymologie, slovo, odborný výraz, lexikon, informace, kdo je Pesimista?, pojem, význam slova, kdo to je

Pojem Pesimista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Pesimista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Pesimista ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Pesimista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Pesimista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pesimista například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pesimista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pesimista? Kdo to byl Pesimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pesimista? Definice pojmu Pesimista je v kategorii psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.