Kdo je to?
Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Pesimista?

Jaký je význam slova Pesimista? Co to znamená?

Pesimista je člověk, který je škarohlídský, všechno vidí černě, domnívá se, že všechno bude jenom horší a nic nevnímá pozitivně. Opakem pesimismu je optimismus, což je opačný náhled na život.Kdo je to, byl Pesimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pesimista? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pesimista s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tajga? Rozumíte pojmu Ergoterapie? Víte, co je to Mrtvice? Znáte pojem Taslan?

Klíčová slova: formulace, synonymum, popis, informace, kdo je Pesimista?, Pesimista, definice, popis, wiki, slovo, lexikon, etymologie, odborný výraz, význam slova, vysvětlení, co je to Pesimista?

Pojem Pesimista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pesimista zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Pesimista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Pesimista na Google.cz

Hledat videa s názvem Pesimista na Youtube

Hledat slovo Pesimista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pesimista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Pesimista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pesimista? Kdo to byl Pesimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pesimista? Definice pojmu Pesimista se nachází v kategorii psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.