Kdo je to?
Kdo je Barbora Tachecí? Životopis Barbora Tachecí, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Barbora Tachecí

Kdo je Barbora Tachecí? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Barbora Tachecí je česká moderátorka a novinářka.
Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Už od poloviny osmdesátých let pracovala v Československém rozhlase, kde se věnovala ekonomickým otázkám. Poté vystřídala různé posty v českých televizích a rádiích, ale pracovala i v soukromém sektoru. Mimo jiné také absolvovala studijní pobyty v USA a Velké Británii.
V 90. letech působila v České televizi, později nastoupila do vedení rádia Frekvence 1.
Kontroverze vyvolalo její působení ve vedení stanice Český rozhlas Radiožurnál, kam nastoupila v roce 2007. Pod její taktovkou byly prováděny výrazné personální změny a Barbora Tachecí nakonec po tlaku z z postu odešla. Později se však do Českého rozhlasu vrátila jako moderátorka a na stanici ČRo Plus uvádí vlastní pořady - v poslední době (2022) jde o Osobnost Plus.Kdo je Barbora Tachecí? Životopis Barbora Tachecí, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Barbora Tachecí

Národnost: česká
Datum narození: 25. ledna 1963

Tento text (Barbora Tachecí) můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Youngtimer? Vzpomenete si na definici slova Burleska? Znáte termín Kauzalita? Vzpomněli byste si na význam slova Draft?

Klíčová slova: vysvětlení, novináři, popis, životopis, Barbora Tachecí, informace, osobnosti, novináři, kdo je Barbora Tachecí?, lexikon, wikipedie, Barbora Tachecí, život, národnost, zajímavosti, kdy se narodila Barbora Tachecí?

Pojem Barbora Tachecí je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Barbora Tachecí zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Barbora Tachecí ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Barbora Tachecí v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Barbora Tachecí na Google.cz

Vyhledat termín Barbora Tachecí ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Tachecí ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Tachecí například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Tachecí

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Barbora Tachecí? Kdy se narodila Barbora Tachecí? Barbora Tachecí se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, editor, barbora Tachecí, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Barbora Tachecí např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Tachecí i v jiné kategorii než je novináři.