Kdo je to?
Kdo je Barbora Tachecí? Životopis Barbora Tachecí, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Barbora Tachecí?

Kdo je Barbora Tachecí? Životopis, informace, biografie, novináři

Barbora Tachecí je česká moderátorka a novinářka.
Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Už od poloviny osmdesátých let pracovala v Československém rozhlase, kde se věnovala ekonomickým otázkám. Poté vystřídala různé posty v českých televizích a rádiích, ale pracovala i v soukromém sektoru. Mimo jiné také absolvovala studijní pobyty v USA a Velké Británii.
V 90. letech působila v České televizi, později nastoupila do vedení rádia Frekvence 1.
Kontroverze vyvolalo její působení ve vedení stanice Český rozhlas Radiožurnál, kam nastoupila v roce 2007. Pod její taktovkou byly prováděny výrazné personální změny a Barbora Tachecí nakonec po tlaku z z postu odešla. Později se však do Českého rozhlasu vrátila jako moderátorka a na stanici ČRo Plus uvádí vlastní pořady - v poslední době (2022) jde o Osobnost Plus.Kdo je Barbora Tachecí? Životopis Barbora Tachecí, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Barbora Tachecí

Národnost: česká
Datum narození: 25. ledna 1963

Popis osobnosti Barbora Tachecí můžete sdílet s přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Personifikace? Rozumíte pojmu Kritické myšlení? Znáte termín Polarizační filtr? Znáte pojem Skafocefalie?

Klíčová slova: zajímavosti, lexikon, Barbora Tachecí, biografie, národnost, wiki, informace, novináři, Barbora Tachecí, popis, wikipedie, osobnosti, kdo je Barbora Tachecí?, novináři, kdy se narodila Barbora Tachecí?, datum narození

Pojem Barbora Tachecí je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Barbora Tachecí

Zkusit najít slovo Barbora Tachecí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Barbora Tachecí ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Barbora Tachecí ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Barbora Tachecí ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Barbora Tachecí ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Tachecí například ve Wikipedii, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Tachecí

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Barbora Tachecí? Kdy se narodila Barbora Tachecí? Barbora Tachecí je v kategorii Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Tachecí řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Tachecí i v jiné kategorii než je novináři.