Kdo je to?
Kdo je to Miley Cyrus? Životopis Miley Cyrus, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miley Cyrus?

Kdo je to Miley Cyrus? Stručný životopis

Miley Cyrus, celým jménem Miley Ray Cyrus, vlastním jménem Destiny Hope Cyrus a oficiálním Miley Ray Hemsworth je americká zpěvačka, herečka a autorka textů. Známou se stala především rolí Hannah Montana ve stejnojmenném seriálu.
Po velkém úspěchu vydala soundtrack se svými písněmi, následovalo debutové album a další. Za některé písně získala i významná ocenění, např. nominaci na Zlatý globus. Dabovala a hrála ve filmu inspirovaném Hannou Montanou. V žebříčku celebrit časopisu Forbes se Miley Cyrus nachází v první stovce.Kdo je to Miley Cyrus? Životopis Miley Cyrus, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Miley Cyrus

Národnost: USA
Datum narození: 23. listopadu 1992
Místo narození: Franklin

Sdílejte tuto stránku s osobností Miley Cyrus s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Elektronický recept? Znáte definici termínu Lingvistika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Liftago? Pamatujete si definici pojmu Kolovrátek?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, přesný význam, původ slova, co znamená, lexikon, synonymum, etymologie, význam, kdo je Miley Cyrus?, přesný výraz, slovo, termín, wiki, význam pojmu, informace

Pojem Miley Cyrus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Miley Cyrus

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miley Cyrus ve Wikimedia Commons

Najít heslo Miley Cyrus ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Miley Cyrus ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Miley Cyrus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Miley Cyrus například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Miley Cyrus?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Miley Cyrus? Kdo to byl Miley Cyrus? Kdy se narodil Miley Cyrus? Kde se narodil Miley Cyrus? Miley Cyrus je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Miley Cyrus třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miley Cyrus i v jiné kategorii než je herectví.