Kdo je to?
Kdo je to Miley Cyrus? Životopis Miley Cyrus, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miley Cyrus?

Kdo je to Miley Cyrus? Stručný životopis

Miley Cyrus, celým jménem Miley Ray Cyrus, vlastním jménem Destiny Hope Cyrus a oficiálním Miley Ray Hemsworth je americká zpěvačka, herečka a autorka textů. Známou se stala především rolí Hannah Montana ve stejnojmenném seriálu.
Po velkém úspěchu vydala soundtrack se svými písněmi, následovalo debutové album a další. Za některé písně získala i významná ocenění, např. nominaci na Zlatý globus. Dabovala a hrála ve filmu inspirovaném Hannou Montanou. V žebříčku celebrit časopisu Forbes se Miley Cyrus nachází v první stovce.Kdo je to Miley Cyrus? Životopis Miley Cyrus, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Miley Cyrus

Národnost: USA
Datum narození: 23. listopadu 1992
Místo narození: Franklin

Zaujala vás biografie osobnosti Miley Cyrus? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Semifinále? Znáte definici termínu Chirurgická ocel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Škytavka? Pamatujete si definici pojmu Nacionalismus?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, informace, wiki, původ slova, kdo to je, co je to Miley Cyrus?, definice, heslo, pojem, co znamená, slovo, termín, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz

Pojem Miley Cyrus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Miley Cyrus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Miley Cyrus ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Miley Cyrus ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Miley Cyrus na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Miley Cyrus například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miley Cyrus

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Miley Cyrus? Kdo to byl Miley Cyrus? Kdy se narodil Miley Cyrus? Kde se narodil Miley Cyrus? Miley Cyrus se nachází v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Miley Cyrus řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miley Cyrus i v jiné kategorii než je herectví.