Kdo je to?
Kdo je to, byl Likvidátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Likvidátor? Lidé, profese

Kdo je to Likvidátor?

Co znamená a jaký je význam slova Likvidátor?

Likvidátor, přesněji likvidátor pojistných událostí je takový zaměstnanec pojišťovny, jehož úkolem je přijímat hlášení o škodě, kterou utrpěl klient pojišťovny, prošetřit ji, odhadnout její výši, navštívit místo pojistné události a posoudit, zda a v jaké výši má klient nárok na odškodnění v rámci podmínek uzavřené pojistné smlouvy. Tyto podmínky bývají velmi obsáhlé, ne každý klient pojišťovny je podrobně studuje a zklamání z nízké výše pojistného plnění nebývá výjimečné, protože pojišťovny mají podmínky smluv velmi rafinované.Kdo je to, byl Likvidátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Likvidátor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Likvidátor sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to VPN? Vzpomněli byste si co znamená slovo Borax? Vzpomněli byste si na význam slova Raut? Víte co je Bedekr?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, význam, termín, popis, formulace, Likvidátor, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, definice, co znamená, lexikon, kdo je Likvidátor?, synonymum, co je to Likvidátor?

Pojem Likvidátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Likvidátor ve Wikimedia Commons

Hledat termín Likvidátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Likvidátor ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Likvidátor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Likvidátor například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Likvidátor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Likvidátor? Kdo to byl Likvidátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Likvidátor? Definice pojmu Likvidátor patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Likvidátor hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.