Kdo je to?
Kdo je to, byl Likvidátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Likvidátor? Lidé, profese

Kdo je to Likvidátor?

Co znamená a jaký je význam slova Likvidátor?

Likvidátor, přesněji likvidátor pojistných událostí je takový zaměstnanec pojišťovny, jehož úkolem je přijímat hlášení o škodě, kterou utrpěl klient pojišťovny, prošetřit ji, odhadnout její výši, navštívit místo pojistné události a posoudit, zda a v jaké výši má klient nárok na odškodnění v rámci podmínek uzavřené pojistné smlouvy. Tyto podmínky bývají velmi obsáhlé, ne každý klient pojišťovny je podrobně studuje a zklamání z nízké výše pojistného plnění nebývá výjimečné, protože pojišťovny mají podmínky smluv velmi rafinované.Kdo je to, byl Likvidátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Likvidátor? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Likvidátor? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Umění? Znáte termín Apartheid? Vzpomněli byste si na význam slova Iontový nápoj? Víte, co je to Přirovnání?

Klíčová slova: kdo je Likvidátor?, význam slova, etymologie, co znamená, wiki, pojem, kdo to je, odborný výraz, přesný výraz, původ slova, popis, slovo, formulace, přesný význam, informace, význam pojmu

Pojem Likvidátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Likvidátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Likvidátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Likvidátor ve Wikislovníku

Najít termín Likvidátor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Likvidátor například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Likvidátor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Likvidátor? Kdo to byl Likvidátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Likvidátor? Definice pojmu Likvidátor je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.