Kdo je to?
Kdo je to, byl Čeledín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čeledín? Lidé, historie

Kdo je to Čeledín?

Co znamená a jaký je význam slova Čeledín?

Čeledín, jinak také zvaný pacholek, byl pomocník u sedláka. Čeledín pomáhal s různými pracemi v zemědělství, za odměnu u sedláka bydlel a stravoval se.Kdo je to, byl Čeledín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čeledín? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Čeledín? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Erb? Víte co je Pišingr? Znáte termín Lyceum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kolísavý tlak?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, heslo, co znamená, wiki, informace, co je to Čeledín?, pojem, přesný výraz, kdo to je, původ slova, přesný význam, lexikon, etymologie, význam, význam slova

Pojem Čeledín je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Čeledín v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Čeledín ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Čeledín na Youtube

Zkusit najít slovo Čeledín ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Čeledín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čeledín například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čeledín

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Čeledín? Kdo to byl Čeledín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čeledín? Definice pojmu Čeledín patří do sekce historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Čeledín i v jiných kategoriích (než historie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.