Kdo je to?
Kdo je to, byl Čeledín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čeledín? Lidé, historie

Kdo je to Čeledín?

Co znamená a jaký je význam slova Čeledín?

Čeledín, jinak také zvaný pacholek, byl pomocník u sedláka. Čeledín pomáhal s různými pracemi v zemědělství, za odměnu u sedláka bydlel a stravoval se.Kdo je to, byl Čeledín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čeledín? Lidé, historie

Tento text (Čeledín) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kvitance? Pamatujete si definici pojmu Pravice? Znáte termín Hip hop? Vzpomněli byste si co znamená slovo Watt?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, původ slova, pojem, kdo to je, heslo, popis, synonymum, slovo, kdo je Čeledín?, lexikon, co znamená, definice, termín, vysvětlení, historie

Pojem Čeledín je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Čeledín lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Čeledín ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Čeledín na Google.cz

Najít termín Čeledín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čeledín ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Čeledín například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Čeledín, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Čeledín? Kdo to byl Čeledín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čeledín? Definice pojmu Čeledín je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Čeledín hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.