Kdo je to?
Kdo je to, byl Čeledín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čeledín? Lidé, historie

Kdo je to Čeledín?

Co znamená a jaký je význam slova Čeledín?

Čeledín, jinak také zvaný pacholek, byl pomocník u sedláka. Čeledín pomáhal s různými pracemi v zemědělství, za odměnu u sedláka bydlel a stravoval se.Kdo je to, byl Čeledín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čeledín? Lidé, historie

Definici slova Čeledín můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kvitance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Geriatrie? Znáte termín Hip hop? Znáte termín Sitcom?

Klíčová slova: popis, historie, termín, informace, přesný význam, přesný výraz, heslo, etymologie, slovo, lexikon, definice, původ slova, Čeledín, kdo to je, formulace, význam pojmu

Pojem Čeledín je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Čeledín ve Wikipedii

Vyhledat pojem Čeledín ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Čeledín ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Čeledín na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Čeledín například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Čeledín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Čeledín? Kdo to byl Čeledín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čeledín? Definice pojmu Čeledín se nachází v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.