Kdo je to?
Kdo je to, byl Čeledín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čeledín? Lidé, historie

Kdo je to Čeledín?

Co znamená a jaký je význam slova Čeledín?

Čeledín, jinak také zvaný pacholek, byl pomocník u sedláka. Čeledín pomáhal s různými pracemi v zemědělství, za odměnu u sedláka bydlel a stravoval se.Kdo je to, byl Čeledín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čeledín? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Čeledín sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kvitance? Znáte pojem Nevěra? Znáte termín Sociologie? Vzpomenete si na definici slova Šoufek?

Klíčová slova: co je to Čeledín?, informace, synonymum, vysvětlení, definice, lexikon, přesný výraz, Čeledín, původ slova, slovo, popis, kdo je Čeledín?, význam slova, termín, historie, význam

Pojem Čeledín je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Čeledín v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Čeledín ve Wikipedii

Najít výraz Čeledín ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Čeledín v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Čeledín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čeledín například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Čeledín, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Čeledín? Kdo to byl Čeledín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čeledín? Definice pojmu Čeledín se nachází v sekci historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Čeledín i v jiné kategorii než je sekce historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.