Kdo je to?
Kdo je to Nemrava? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nemrava? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nemrava?

Co znamená a jaký je význam slova Nemrava?

Nemrava je muž s neslušným a oplzlým chováním. Je chlípný, nestydí se za to a někdy to i poněkud zvráceným způsobem staví na odiv. Nemrava dává i přespříliš otevřeně najevo svoje nejnižší pudy. Může se projevovat jako exhibicionista, případně může trpět i nějakou "mírnější" sexuální deviací (voyeurismus, fetišismus). U nemravy nepřekvapí ani sexuální náruživost a promiskuitní chování, oboje však v míře vyšší než přijatelné. Nemravné chování se ovšem nemusí projevovat výhradně v sexuální oblasti. V lehce posunutém významu můžeme jako nemravu chápat jedince, který má neetické, tedy nemravné chování, schází mu morálka.


Kdo je to Nemrava? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nemrava? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nemrava s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hip hop? Znáte definici termínu Součet? Víte, co je to Pandemická únava? Pamatujete si definici pojmu Kontinentální snídaně?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, pojem, etymologie, význam slova, význam, lexikon, původ slova, definice, wiki, hanlivé, Nemrava, Nemrava, heslo, slovo, informace

Pojem Nemrava je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Nemrava ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Nemrava na Youtube

Zkusit najít termín Nemrava na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nemrava ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemrava například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Nemrava? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Nemrava? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemrava? Definice pojmu Nemrava je v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Nemrava hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).