Kdo je to?
Kdo je to Nemrava? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nemrava? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nemrava?

Co znamená a jaký je význam slova Nemrava?

Nemrava je muž s neslušným a oplzlým chováním. Je chlípný, nestydí se za to a někdy to i poněkud zvráceným způsobem staví na odiv. Nemrava dává i přespříliš otevřeně najevo svoje nejnižší pudy. Může se projevovat jako exhibicionista, případně může trpět i nějakou "mírnější" sexuální deviací (voyeurismus, fetišismus). U nemravy nepřekvapí ani sexuální náruživost a promiskuitní chování, oboje však v míře vyšší než přijatelné. Nemravné chování se ovšem nemusí projevovat výhradně v sexuální oblasti. V lehce posunutém významu můžeme jako nemravu chápat jedince, který má neetické, tedy nemravné chování, schází mu morálka.


Kdo je to Nemrava? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nemrava? Lidé, hanlivé

Tento text (Nemrava) můžete sdílet s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hip hop? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tamaryšek? Víte, co je to Jakostní víno? Víte co je Veto?

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, význam pojmu, hanlivé, Nemrava, etymologie, Nemrava, význam slova, popis, synonymum, slovo, heslo, wiki, přesný význam, wikipedie, formulace

Pojem Nemrava je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Nemrava ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Nemrava ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Nemrava ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Nemrava na Google.cz

Hledat termín Nemrava na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemrava například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nemrava

Nyní již víte Kdo je to Nemrava? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemrava? Definice pojmu Nemrava je v kategorii Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Nemrava i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.