Kdo je to?
Kdo je to, byl Nemrava? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrava? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nemrava?

Co znamená a jaký je význam slova Nemrava?

Nemrava je muž s neslušným a oplzlým chováním. Je chlípný, nestydí se za to a někdy to i poněkud zvráceným způsobem staví na odiv. Nemrava dává i přespříliš otevřeně najevo svoje nejnižší pudy. Může se projevovat jako exhibicionista, případně může trpět i nějakou "mírnější" sexuální deviací (voyeurismus, fetišismus). U nemravy nepřekvapí ani sexuální náruživost a promiskuitní chování, oboje však v míře vyšší než přijatelné. Nemravné chování se ovšem nemusí projevovat výhradně v sexuální oblasti. V lehce posunutém významu můžeme jako nemravu chápat jedince, který má neetické, tedy nemravné chování, schází mu morálka.


Kdo je to, byl Nemrava? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrava? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Nemrava? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hip hop? Vzpomněli byste si na význam slova Fuzzy logic? Víte, co je to Notifikace? Znáte definici termínu DIČ?

Klíčová slova: heslo, lexikon, význam, termín, původ slova, synonymum, co je to Nemrava?, definice, význam slova, význam pojmu, formulace, slovo, hanlivé, přesný výraz, kdo to je, Nemrava

Pojem Nemrava je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Nemrava ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Nemrava ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Nemrava na Youtube

Hledat pojem Nemrava ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemrava například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Nemrava? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nemrava? Kdo to byl Nemrava? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemrava? Definice pojmu Nemrava je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Nemrava i v jiné kategorii než v hanlivé.