Kdo je to?
Kdo je to Marek Eben? Životopis Marek Eben, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Marek Eben?

Kdo je to Marek Eben? Stručný životopis

Marek Eben je hudební skladatel, zpěvák, písničkář, herec a moderátor. Pochází z rodiny, která měla vždy k hudbě blízko (otec skladatel Petr Eben, strýc Ilja Hurník). Sám vystupuje ve skupině bratři Ebenové. Je velmi populárním a váženým moderátorem, který umí používat jemný humor i na vyšší úrovni. Tato činnost byla opakovaně oceněna v diváckých anketách Týtý.
Marek Eben je absolventem Pražské konzervatoře. Působí v různých divadlech jako host. Věnuje se skládání hudby i textů písní k řadě inscenací i seriálů, je oblíbený i jako dabér.
Marek Eben (*Kdo je to Marek Eben? Životopis Marek Eben, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Marek Eben

Národnost: česká
Datum narození: 18. prosince 1957
Místo narození: Praha

Tento text (Marek Eben) můžete samozřejmě sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Souhrnné hlášení? Pamatujete si definici pojmu Blockchain? Znáte termín Protektor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Marketing?

Klíčová slova: kdo je Marek Eben?, etymologie, význam, význam slova, popis, odborný výraz, význam pojmu, termín, wiki, co znamená, formulace, kdo to je, Marek Eben, přesný výraz, popis, původ slova

Pojem Marek Eben je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Marek Eben v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Marek Eben ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Marek Eben na Youtube

Vyhledat termín Marek Eben ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Eben například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marek Eben

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Marek Eben? Kdo to byl Marek Eben? Kdy se narodil Marek Eben? Kde se narodil Marek Eben? Marek Eben je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Marek Eben dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Eben i v jiné kategorii než je hudba.