Kdo je to?
Kdo je Marek Eben? Životopis Marek Eben, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Marek Eben

Kdo je Marek Eben? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Marek Eben je hudební skladatel, zpěvák, písničkář, herec a moderátor. Pochází z rodiny, která měla vždy k hudbě blízko (otec skladatel Petr Eben, strýc Ilja Hurník). Sám vystupuje ve skupině bratři Ebenové. Je velmi populárním a váženým moderátorem, který umí používat jemný humor i na vyšší úrovni. Tato činnost byla opakovaně oceněna v diváckých anketách Týtý.
Marek Eben je absolventem Pražské konzervatoře. Působí v různých divadlech jako host. Věnuje se skládání hudby i textů písní k řadě inscenací i seriálů, je oblíbený i jako dabér.
Marek Eben (*Kdo je Marek Eben? Životopis Marek Eben, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Marek Eben

Národnost: česká
Datum narození: 18. prosince 1957
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Marek Eben s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Altruismus? Víte co je Krevní doping? Znáte termín Mapa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Steampunk?

Klíčová slova: životopis, datum narození, vysvětlení, lexikon, národnost, osobnosti, kdy se narodil Marek Eben?, informace, biografie, Marek Eben, život, Marek Eben, kde se narodil Marek Eben?, wikipedie, místo narození, osobnost

Pojem Marek Eben je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo Marek Eben ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Marek Eben ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Marek Eben ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Eben ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Marek Eben ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Eben například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Marek Eben?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Marek Eben? Kdy se narodil Marek Eben? Kde se narodil Marek Eben? Marek Eben patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, altová flétna, marek Eben, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Marek Eben třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Eben i v jiné kategorii než je hudba.