Kdo je to?
Kdo je to, byl Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční poradce? Lidé, profese

Kdo je to Finanční poradce?

Jaký je význam slova Finanční poradce? Co to znamená?

Finanční poradce je osoba, která radí svým klientům v oblasti financí, odborně analyzuje jejich životní potřeby a osobní finance. Radí při hospodaření s penězi, investicemi a tvorbou majetku. Finanční poradce provede rozbor finanční situace klienta, poskytne rady a upozorní na výhody a nevýhody jednotlivých řešení.
Poradce si může objednat a zaplatit klient sám, nebo lze využít služeb poradce, který je placen provizemi finančních institucí. Poradce musí splňovat odbornost, ale je nutné, aby byl také zodpovědný a uplatňoval i etická hlediska.Kdo je to, byl Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Finanční poradce? Lidé, profese

Definici slova Finanční poradce můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Homeopatie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pícnina? Vzpomenete si na definici slova Muzeum? Znáte termín Bílé zlato?

Klíčová slova: přesný význam, popis, synonymum, heslo, vysvětlení, význam, co znamená, význam pojmu, přesný výraz, lexikon, wiki, informace, popis, profese, co je to Finanční poradce?, termín

Pojem Finanční poradce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Finanční poradce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Finanční poradce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Finanční poradce na Google.cz

Najít výraz Finanční poradce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Finanční poradce například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Finanční poradce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Finanční poradce? Kdo to byl Finanční poradce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Finanční poradce? Definice pojmu Finanční poradce se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Finanční poradce v jiné sekci než profese.