Kdo je to?
Kdo je to Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Finanční poradce? Lidé, profese

Kdo je to Finanční poradce?

Jaký je význam slova Finanční poradce? Co to znamená?

Finanční poradce je osoba, která radí svým klientům v oblasti financí, odborně analyzuje jejich životní potřeby a osobní finance. Radí při hospodaření s penězi, investicemi a tvorbou majetku. Finanční poradce provede rozbor finanční situace klienta, poskytne rady a upozorní na výhody a nevýhody jednotlivých řešení.
Poradce si může objednat a zaplatit klient sám, nebo lze využít služeb poradce, který je placen provizemi finančních institucí. Poradce musí splňovat odbornost, ale je nutné, aby byl také zodpovědný a uplatňoval i etická hlediska.Kdo je to Finanční poradce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Finanční poradce? Lidé, profese

Sdílejte tento text s heslem Finanční poradce s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Echinacea? Vzpomenete si na definici slova Luxfera? Vzpomenete si na definici slova Scam? Vzpomněli byste si na význam slova Sezam?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, odborný výraz, význam, profese, přesný výraz, Finanční poradce, termín, co znamená, definice, slovo, přesný výraz, lexikon, Finanční poradce, pojem, etymologie

Pojem Finanční poradce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Finanční poradce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Finanční poradce ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Finanční poradce na Google.cz

Vyhledat termín Finanční poradce ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Finanční poradce ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Finanční poradce například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Finanční poradce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Finanční poradce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Finanční poradce? Definice pojmu Finanční poradce patří do kategorie Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Profese).