Kdo je to?
Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Kdo je to Obráběč?

Jaký je význam slova Obráběč? Co to znamená?

Obráběč kovů je zaměstnanec, který provádí práce při obrábění kovu – soustružení, broušení, vrtání, frézování. Obráběč také rozhoduje o vhodných postupech zpracování materiálu, seřizuje stroje a kontroluje hotové výrobky.Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Obráběč? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu PF? Znáte definici termínu Mnichovská dohoda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skript? Pamatujete si definici pojmu Právní úkon?

Klíčová slova: wiki, informace, slovo, co znamená, přesný výraz, heslo, definice, původ slova, význam slova, pojem, termín, synonymum, etymologie, význam pojmu, formulace, lexikon

Pojem Obráběč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Obráběč ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obráběč ve Wikimedia Commons

Najít pojem Obráběč ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Obráběč ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Obráběč například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Obráběč, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Obráběč? Kdo to byl Obráběč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obráběč? Definice pojmu Obráběč je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Obráběč i jinde než v sekci než v profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.