Kdo je to?
Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Kdo je to Obráběč?

Jaký je význam slova Obráběč? Co to znamená?

Obráběč kovů je zaměstnanec, který provádí práce při obrábění kovu – soustružení, broušení, vrtání, frézování. Obráběč také rozhoduje o vhodných postupech zpracování materiálu, seřizuje stroje a kontroluje hotové výrobky.Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Obráběč s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Právo? Znáte pojem Libre Office? Vzpomněli byste si co označuje výraz Shareware? Vzpomenete si na definici slova Došek?

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, význam pojmu, co je to Obráběč?, heslo, význam slova, synonymum, Obráběč, definice, informace, pojem, slovo, kdo je Obráběč?, lexikon, etymologie, význam

Pojem Obráběč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít frázi Obráběč na Google.cz

Hledat slovo Obráběč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Obráběč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Obráběč ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Obráběč například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Obráběč

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Obráběč? Kdo to byl Obráběč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obráběč? Definice pojmu Obráběč patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.