Kdo je to?
Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Kdo je to Obráběč?

Jaký je význam slova Obráběč? Co to znamená?

Obráběč kovů je zaměstnanec, který provádí práce při obrábění kovu – soustružení, broušení, vrtání, frézování. Obráběč také rozhoduje o vhodných postupech zpracování materiálu, seřizuje stroje a kontroluje hotové výrobky.Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Obráběč? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Právo? Znáte termín Aperol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Shareware? Víte, co je to Gorgonzola?

Klíčová slova: wiki, kdo to je, původ slova, termín, heslo, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, lexikon, co znamená, Obráběč, definice, synonymum, informace, popis, význam slova

Pojem Obráběč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Obráběč ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Obráběč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obráběč ve Wikimedia Commons

Najít slovo Obráběč ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Obráběč například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Obráběč? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Obráběč? Kdo to byl Obráběč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obráběč? Definice pojmu Obráběč je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.