Kdo je to?
Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Kdo je to Obráběč?

Jaký je význam slova Obráběč? Co to znamená?

Obráběč kovů je zaměstnanec, který provádí práce při obrábění kovu – soustružení, broušení, vrtání, frézování. Obráběč také rozhoduje o vhodných postupech zpracování materiálu, seřizuje stroje a kontroluje hotové výrobky.Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Definici slova Obráběč můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu PF? Víte, co je to Nacionalismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skript? Rozumíte pojmu Grand Slam?

Klíčová slova: profese, význam pojmu, pojem, původ slova, přesný výraz, přesný význam, Obráběč, co je to Obráběč?, termín, význam, synonymum, wiki, formulace, co znamená, lexikon, kdo je Obráběč?

Pojem Obráběč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Obráběč v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Obráběč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Obráběč na Youtube

Najít slovo Obráběč ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obráběč ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Obráběč například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Obráběč? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Obráběč? Kdo to byl Obráběč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obráběč? Definice pojmu Obráběč se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.