Kdo je to?
Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Kdo je to Obráběč?

Jaký je význam slova Obráběč? Co to znamená?

Obráběč kovů je zaměstnanec, který provádí práce při obrábění kovu – soustružení, broušení, vrtání, frézování. Obráběč také rozhoduje o vhodných postupech zpracování materiálu, seřizuje stroje a kontroluje hotové výrobky.Kdo je to, byl Obráběč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obráběč? Lidé, profese

Tento text (Obráběč) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Procesor? Víte co je Erysipel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pasivní dům? Vzpomněli byste si co označuje výraz Restrikce?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, synonymum, co znamená, přesný výraz, informace, lexikon, slovo, význam slova, profese, kdo je Obráběč?, termín, wiki, etymologie, heslo, odborný výraz

Pojem Obráběč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Obráběč ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Obráběč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Obráběč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Obráběč ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Obráběč například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Obráběč

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Obráběč? Kdo to byl Obráběč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obráběč? Definice pojmu Obráběč je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.