Kdo je to?
Kdo je to Slévač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Slévač? Lidé, profese

Slévač

Co znamená a jaký je význam slova Slévač?

Slévárenství je výrobní odvětví, ve kterém se vyrábějí kovové odlitky.
Slévárenské výrobky vznikají tak, že se roztavený kov lije do připravených forem, čímž vznikají kovové odlitky požadovaného tvaru. Slévač musí znát technologické postupy, vlastnosti materiálu, s jakým pracuje, a mimo jiné také dbát na bezpečnost práce, neboť při práci hrozí vážné úrazy.
Vzhledem k tomu, že jde o fyzicky náročnou práci ve ztížených podmínkách, živí se ve slévárenství nejčastěji muži, objevují se však i ženy-slévačky.
Obor slévač u nás lze vystudovat na učňovských či maturitních oborech.Kdo je to Slévač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Slévač? Lidé, profese

Definici pojmu Slévač sdílejte s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Katamarán? Víte, co je to Hlaholice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Keratin? Rozumíte pojmu Aniont?

Klíčová slova: profese, heslo, informace, definice, původ slova, popis, co znamená, odborný výraz, wiki, význam pojmu, lexikon, synonymum, Slévač, přesný výraz, přesný význam, etymologie

Pojem Slévač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Slévač

Hledat pojem Slévač ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Slévač ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Slévač ve Wikimedia Commons

Najít slovo Slévač ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Slévač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Slévač například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Slévač, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Slévač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slévač? Definice pojmu Slévač je v kategorii Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).