Kdo je to?
Kdo je to, byl Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úderník? Lidé, historie

Kdo je to Úderník?

Jaký je význam slova Úderník? Co to znamená?

Úderník je pojmenování pocházející z bývalého Sovětského svazu. Jedná se o dělníka, který výrazně překračoval stanovené pracovní normy a byl tak příkladem pro ostatní pracující. Často však šlo o podvod, díky kterému bylo možno navyšovat požadavky na výkon.
Úderník nedbal na bezpečnost práce a předepsané postupy, popřípadě neprováděl přípravné práce. Pojmenování se rozšířilo do všech států bývalého východního bloku.Kdo je to, byl Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úderník? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Úderník? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dornova metoda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Učební plán? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elektronka? Znáte termín Etiologie?

Klíčová slova: formulace, pojem, popis, co je to Úderník?, význam slova, synonymum, vysvětlení, přesný význam, etymologie, přesný výraz, informace, slovo, historie, kdo je Úderník?, původ slova, význam pojmu

Pojem Úderník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Úderník doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Úderník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Úderník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Úderník na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Úderník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Úderník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Úderník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Úderník? Kdo to byl Úderník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úderník? Definice pojmu Úderník je v kategorii historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Úderník v jiné sekci než historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.