Kdo je to?
Kdo je to, byl Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úderník? Lidé, historie

Kdo je to Úderník?

Jaký je význam slova Úderník? Co to znamená?

Úderník je pojmenování pocházející z bývalého Sovětského svazu. Jedná se o dělníka, který výrazně překračoval stanovené pracovní normy a byl tak příkladem pro ostatní pracující. Často však šlo o podvod, díky kterému bylo možno navyšovat požadavky na výkon.
Úderník nedbal na bezpečnost práce a předepsané postupy, popřípadě neprováděl přípravné práce. Pojmenování se rozšířilo do všech států bývalého východního bloku.Kdo je to, byl Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úderník? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Úderník s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Kebab? Vzpomněli byste si co označuje výraz Světelné znečištění? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ironie? Znáte termín Feston?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, slovo, význam, co je to Úderník?, význam pojmu, historie, lexikon, popis, termín, přesný výraz, vysvětlení, co znamená, kdo je Úderník?, definice, wiki

Pojem Úderník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Úderník ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Úderník na Youtube

Hledat slovo Úderník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Úderník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Úderník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Úderník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Úderník? Kdo to byl Úderník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úderník? Definice pojmu Úderník se nachází v sekci historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Úderník i v jiných kategoriích (než historie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.