Kdo je to?
Kdo je to, byl Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úderník? Lidé, historie

Kdo je to Úderník?

Jaký je význam slova Úderník? Co to znamená?

Úderník je pojmenování pocházející z bývalého Sovětského svazu. Jedná se o dělníka, který výrazně překračoval stanovené pracovní normy a byl tak příkladem pro ostatní pracující. Často však šlo o podvod, díky kterému bylo možno navyšovat požadavky na výkon.
Úderník nedbal na bezpečnost práce a předepsané postupy, popřípadě neprováděl přípravné práce. Pojmenování se rozšířilo do všech států bývalého východního bloku.Kdo je to, byl Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úderník? Lidé, historie

Tento text (Úderník) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Kebab? Rozumíte pojmu Fiskální politika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ironie? Znáte pojem Uherský rok?

Klíčová slova: přesný význam, formulace, co znamená, popis, odborný výraz, wiki, synonymum, pojem, lexikon, původ slova, vysvětlení, přesný výraz, kdo to je, význam, co je to Úderník?, popis

Pojem Úderník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Úderník ve Wikislovníku

Vyhledat termín Úderník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Úderník na Youtube

Zkusit najít Úderník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Úderník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Úderník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Úderník? Kdo to byl Úderník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úderník? Definice pojmu Úderník je v sekci historie. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Úderník i v jiné sekci než v historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.