Kdo je to?
Kdo je to, byl Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úderník? Lidé, historie

Kdo je to Úderník?

Jaký je význam slova Úderník? Co to znamená?

Úderník je pojmenování pocházející z bývalého Sovětského svazu. Jedná se o dělníka, který výrazně překračoval stanovené pracovní normy a byl tak příkladem pro ostatní pracující. Často však šlo o podvod, díky kterému bylo možno navyšovat požadavky na výkon.
Úderník nedbal na bezpečnost práce a předepsané postupy, popřípadě neprováděl přípravné práce. Pojmenování se rozšířilo do všech států bývalého východního bloku.Kdo je to, byl Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úderník? Lidé, historie

Definici slova Úderník můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dornova metoda? Znáte definici termínu Regrese? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elektronka? Pamatujete si definici pojmu Katamarán?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, odborný výraz, popis, přesný význam, historie, význam slova, pojem, termín, informace, Úderník, synonymum, původ slova, definice, popis, co znamená

Pojem Úderník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Úderník ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Úderník ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Úderník ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Úderník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Úderník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Úderník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Úderník? Kdo to byl Úderník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úderník? Definice pojmu Úderník se nachází v sekci historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.