Kdo je to?
Kdo je to Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Úderník? Lidé, historie

Kdo je to Úderník?

Jaký je význam slova Úderník? Co to znamená?

Úderník je pojmenování pocházející z bývalého Sovětského svazu. Jedná se o dělníka, který výrazně překračoval stanovené pracovní normy a byl tak příkladem pro ostatní pracující. Často však šlo o podvod, díky kterému bylo možno navyšovat požadavky na výkon.
Úderník nedbal na bezpečnost práce a předepsané postupy, popřípadě neprováděl přípravné práce. Pojmenování se rozšířilo do všech států bývalého východního bloku.Kdo je to Úderník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Úderník? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Úderník? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Dornova metoda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kopák? Vzpomněli byste si co označuje výraz Netflix? Znáte termín Aorta?

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, vysvětlení, původ slova, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, definice, historie, historie, slovo, Úderník, synonymum, etymologie, wikipedie, wiki

Pojem Úderník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Úderník na Youtube

Zkusit najít termín Úderník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Úderník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Úderník ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Úderník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Úderník například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Úderník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Úderník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úderník? Definice pojmu Úderník je v kategorii Historie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Historie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.