Kdo je to?
Kdo byl Miloš Kopecký? Životopis Miloš Kopecký, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miloš Kopecký?

Kdo to byl Miloš Kopecký? Stručný životopis

Miloš Kopecký patří k nejvýznamnějším a nejpopulárnějším českým hercům. Svou divadelní kariéru začínal jako pomocný pracovník a postupně se vypracovával. Postupně hrál v řadě divadel včetně Národního divadla. Skvěle ztvárňoval komické role i padouchy. Nezapomenutelné jsou jeho role divadelní jako Pygmalion, Lakomec nebo Richard III. i filmové, k nimž patřil např. Baron Prášil, Žebrácká opera, Jak utopit doktora Mráčka, Noc na Karlštejně, Adéla ještě nevečeřela a jiné.
V televizních seriálech vynikl v roli doktora Štrosmajera v Nemocnici na kraji města. Celý život trpěl depresemi, které se výrazně podepsaly na jeho osobním životě.Kdo byl Miloš Kopecký? Životopis Miloš Kopecký, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Miloš Kopecký

Národnost: česká
Datum narození: 22.8.1922
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 16.2.1996

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Miloš Kopecký? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hřích? Pamatujete si definici pojmu Sádrokarton? Vzpomněli byste si na význam slova Epilátor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Clearing?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, informace, slovo, kdo to je, etymologie, Miloš Kopecký, heslo, formulace, definice, odborný výraz, herectví, přesný výraz, kdo je Miloš Kopecký?, synonymum, přesný význam

Pojem Miloš Kopecký je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Miloš Kopecký zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Miloš Kopecký ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Miloš Kopecký ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Miloš Kopecký na Youtube

Najít slovo Miloš Kopecký ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Kopecký například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Miloš Kopecký? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Miloš Kopecký? Kdo to byl Miloš Kopecký? Kdy se narodil Miloš Kopecký? Kde se narodil Miloš Kopecký? Kdy zemřel Miloš Kopecký? Miloš Kopecký je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Miloš Kopecký dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Kopecký i v jiné kategorii než je herectví.