Kdo je to?
Kdo byl Miloš Kopecký? Životopis Miloš Kopecký, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miloš Kopecký?

Kdo to byl Miloš Kopecký? Stručný životopis

Miloš Kopecký patří k nejvýznamnějším a nejpopulárnějším českým hercům. Svou divadelní kariéru začínal jako pomocný pracovník a postupně se vypracovával. Postupně hrál v řadě divadel včetně Národního divadla. Skvěle ztvárňoval komické role i padouchy. Nezapomenutelné jsou jeho role divadelní jako Pygmalion, Lakomec nebo Richard III. i filmové, k nimž patřil např. Baron Prášil, Žebrácká opera, Jak utopit doktora Mráčka, Noc na Karlštejně, Adéla ještě nevečeřela a jiné.
V televizních seriálech vynikl v roli doktora Štrosmajera v Nemocnici na kraji města. Celý život trpěl depresemi, které se výrazně podepsaly na jeho osobním životě.Kdo byl Miloš Kopecký? Životopis Miloš Kopecký, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Miloš Kopecký

Národnost: česká
Datum narození: 22.8.1922
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 16.2.1996

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Miloš Kopecký s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Cystická fibróza? Znáte definici termínu Suchý beton? Vzpomněli byste si na význam slova Plast? Pamatujete si definici pojmu Free running?

Klíčová slova: etymologie, kdo je Miloš Kopecký?, co je to Miloš Kopecký?, wiki, přesný význam, Miloš Kopecký, lexikon, informace, popis, herectví, význam pojmu, formulace, význam, odborný výraz, původ slova, termín

Pojem Miloš Kopecký je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Miloš Kopecký v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Miloš Kopecký ve Wikislovníku

Najít heslo Miloš Kopecký ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Miloš Kopecký ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Kopecký například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Miloš Kopecký? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Miloš Kopecký? Kdo to byl Miloš Kopecký? Kdy se narodil Miloš Kopecký? Kde se narodil Miloš Kopecký? Kdy zemřel Miloš Kopecký? Miloš Kopecký se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Miloš Kopecký dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Kopecký i v jiné kategorii než je herectví.