Kdo je to?
Kdo byl Miloš Kopecký? Životopis Miloš Kopecký, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miloš Kopecký?

Kdo to byl Miloš Kopecký? Stručný životopis

Miloš Kopecký patří k nejvýznamnějším a nejpopulárnějším českým hercům. Svou divadelní kariéru začínal jako pomocný pracovník a postupně se vypracovával. Postupně hrál v řadě divadel včetně Národního divadla. Skvěle ztvárňoval komické role i padouchy. Nezapomenutelné jsou jeho role divadelní jako Pygmalion, Lakomec nebo Richard III. i filmové, k nimž patřil např. Baron Prášil, Žebrácká opera, Jak utopit doktora Mráčka, Noc na Karlštejně, Adéla ještě nevečeřela a jiné.
V televizních seriálech vynikl v roli doktora Štrosmajera v Nemocnici na kraji města. Celý život trpěl depresemi, které se výrazně podepsaly na jeho osobním životě.Kdo byl Miloš Kopecký? Životopis Miloš Kopecký, slavní lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Miloš Kopecký

Národnost: česká
Datum narození: 22.8.1922
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 16.2.1996

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Miloš Kopecký sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hřích? Rozumíte pojmu MWh? Vzpomněli byste si na význam slova Epilátor? Znáte pojem Synchronizace?

Klíčová slova: definice, formulace, vysvětlení, herectví, kdo je Miloš Kopecký?, přesný význam, význam pojmu, kdo to je, význam, termín, co je to Miloš Kopecký?, význam slova, popis, odborný výraz, synonymum, lexikon

Pojem Miloš Kopecký je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Miloš Kopecký ve Wikislovníku

Hledat frázi Miloš Kopecký na Google.cz

Hledat videa s názvem Miloš Kopecký na Youtube

Hledat slovo Miloš Kopecký ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Kopecký například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Miloš Kopecký?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Miloš Kopecký? Kdo to byl Miloš Kopecký? Kdy se narodil Miloš Kopecký? Kde se narodil Miloš Kopecký? Kdy zemřel Miloš Kopecký? Miloš Kopecký patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Miloš Kopecký kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Kopecký i v jiné kategorii než je herectví.