Kdo je to?
Kdo je to Mudrlant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mudrlant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Mudrlant?

Jaký je význam slova Mudrlant? Co to znamená?

Mudrlant je poněkud neuctivé označení pro toho, kdo neustále rozumuje, hledá příčiny, hloubá, tedy mudruje. Nemusí být moudrý, někdy tak pouze působí nebo i na moudrého jen hraje. Mudrlantovi nižšího věku se někdy říká i rozumbrada.
Jeho neustálé přemýšlení o věcech, které už jsou vyřešeny, a časté předvádění vlastních myšlenek může být okolí nepříjemné, takže mudrlant většinou nepatří k oblíbeným osobám.Kdo je to Mudrlant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mudrlant? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Mudrlant? Potom se podělte se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Přípona? Vzpomněli byste si na význam slova Islámský stát? Vzpomněli byste si na význam slova Sebepoškozování? Znáte definici termínu Svátost?

Klíčová slova: informace, lexikon, formulace, slovo, význam slova, přesný význam, Mudrlant, vysvětlení, definice, wiki, přesný výraz, původ slova, popis, etymologie, význam, synonymum

Pojem Mudrlant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Mudrlant lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Mudrlant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Mudrlant ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Mudrlant na Google.cz

Hledat videa s názvem Mudrlant na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mudrlant například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Mudrlant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Mudrlant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mudrlant? Definice pojmu Mudrlant se nachází v kategorii Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.